Sevgilinizi kur'anı bilmiyor, namaz kılmıyor diye size uygun olmadıgını düşünerek bırakıyorsunuz ve....

sevgilinizi kuranı bilmiyor,namaz kılmıyor diye size uygun olmadıgını ve anlaşamıcagınızı düşünerek bırakıyorsunuz ve o an ögreniyorsunuz ki aslında tam istediginiz gibi biri...ama kendini sizin sevginizi ölçmek için gizlemiş neyapardınız bu durumda.ne düşünürdünüz

Güncellemeler:
kızdıgım herkesin dini kendine ben mlete sunu yapıorum bunu yapıorum demek zorundamıyım.yapıosam kendime yapmıosam kendime..millete ne

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle düşünen bir erkek, Allah sevgisini öncelemiş ve onun dışındaki bütün sevgileri geri plana atmış bir erkektir. O kızdan sırf bu nedenden vazgeçiyorsa o kızı aslında sevmediği anlamına gelmez. Ayrıca burda bir mantık hatası var. Kur'an okuyan namaz kılan bir kız bunu neden gizler ki? O erkekten Allah'ın kurallarından kendisi için taviz vermesinin mi beklemektedir. Böyle yapması zaten baştan hata.

2|0
    0|0
    • katılıyorum

• hata dgl bnce o blmedgini düşünerek sacma sapan yorumlara varıyordu.kızdıgım herkesin dini kendine ben mlete sunu yapıorum bunu yapıorum demek zorundamıyım.yapıosam kendime yapmıosam kendime

• Evliklik sorumluluk gerektiren bir iştir. Evleneceğin kişinin elbette senden istekleri olacaktır. Sonuçta beraber yaşayacaksınız. O da kendisinin Allah'a daha çok yaklaştıracak bir eş istiyor olabilir. Sen, beni iyi bir müslüman olduğum için değil de beni ben olduğum için sevsin diye düşünmüşsün. Tabi elbette ben şunu, bunu yapıyorum diye anlatmak iyi değil ama ben namaz kılmıyorum, Kur'an okumuyorum dediysen bu hatadır.

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu mantıkla yaşayan biri benden uzak dursun. İnsanlara kendi bildiklerini aktarıp öğretmek yerine neyi ne kadar bildiğini anlamaya çalışıp giden biriyle hayatta işim olmaz. Benim gözümde değersiz bir mahlukattan ibaret olur.

Din bilmiyorsa öğretmek onun görevi, görevini yapmayıp kaçıyorsa onun inancından şüpe duymaya başlarım.

0|0
    0|0
  • Din, Allah ile kul arasındadır. Sanane biliyor, bilmiyor, inanıyor veya inanmıyor... Özellikle kendini dindar sanıp, insanları Allah gibi yargılamanız yok mu, hepiniz cehennemliksiniz...

4|0
    0|0
  • Sizin birlikteliğinizin ne kadar sürdüğü ve ne kadar zaman böyle olduğunu belli etmediğine göre değişir cevabım...Sevgi ölçmekle kuranı bildiğini gizlemenin ne ilgisi var onu da anlamadım...

0|0
    0|0
  • Bence doğru yapmış beni ben olduğum için mi severdi yoksa herhangi bir farklılıktan dolayı mi severdi ? bazılarıda parası olduğunu saklıyor ilk başta sonra güzel bir hediye ile çıkıyorsun mutlu oluyorlar

0|0
    0|0
    • bu fikir benimdi haklıyım dglmi .önyargılı insanları sevmiorum dini öne süren

• Gizli kullanıcın kim olduğunu bilmiyorum :)

şeytan da olabilir melekte olabilir

• Ben çok fazla hristiyan veya yahudiyle evlenen müslüman gördüm dindar müslüman ... o yüzden bence saçma bi sebep...

0|0
    0|0
  • samanyolu tv kameralarını ararım etrafta el sallarım.

0|0
    0|0
  • Bırakmam tam tersine ona öğretirim.

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum, sorun olmazdı

0|0
    0|0
  • İnancım için sevgisini test etme gibi bir durumum söz konusu olmadığı için sorun yok.

0|0
    0|0
  • boyle sacma sapan hareketlerın ıcınde bulunmazdım en basından berı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer gerçekten inanan biriyse size hayran olması gerekirdi.. neden çünkü, Allah için benden vazgeçtii demek ki bu kız gerçekten Allah sevgisini idrak etmiş diye düşünürdü..senin ona olan sevginin Allah a olan sevginden büyük olması onu mutlu ediyorsa orada sorun var bence...

0|1
    0|0
  • Din'i bilmiyorum diye beni terk ediyorsa ayıp eder. Herkesin dini kendine benim yerime hesap vericek değil ya niye takıyor ki ?

Bir yandanda fikirler söz konusu. Düşünceler tutmazsa ilişki de yürümez. Bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Çok saçma. Bende oruç tutmam kılmam Fakat sevgilim oruç tutar ama bu yüzden beni asla yargılamaz ya da zorlamaz. Kimseyi bu şekilde ayırmamalsın bence..

0|0
    0|0
  • Sevgimi ölçmek için yanlış yolu seçmiş umrumda olmaz çünkü herkesin dini kendine ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...