Ne kadar karışırsın ?

Herhangi bir ortamda çok hoş alımlı bir bayanla tanıştın.kız çok güzel ama giyimi oldukça açık.Sana çok ters.Yinede aranızda bir ilişki başladı varsayalım.Günlük hayatında aynı şekilde giyiniyor.ve kendinden taviz vermiyor.Ne derece karışırsın yada karışmaya hakkın var mı ?

Güncellemeler:
İlişkinin ciddi olduğunu varsayalım...Ve deli gibi aşıksın

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Her koyun kendi bacağından asılır eşim açık giyinebilir bu onun görüşüdür eğer bana yeteri kadar güven veriyorsa sorun yoktur ama güven vermiyorsa sıkıntı başlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• eşimi nasıl tandıysam öyle giyinmeye devam eder. Onu böyle semiş böyle beğenmişim sonrada arıza çıkartmak olsa olsa sığırlıktır. Onu tanıdığda türbanlıysa türban takmaya, kıçı başı açıksa öyle gezmeye devam eder. Bazı kriterlerim varsa ve karşımdaki bayan buna uymuyorsa zaten başlamam, başlayıp karşımdakini değiştirmeye çalışmam...

1|0
    0|0
  • Ben kadınıma güvenirim ve karışmam...

1|0
    0|0
  • Dinimiz bir erkegin gayri muslim bir bayanla evlenmesine bile izin veriyorsa acik biriyle de evlenmesine izin verir. Ben ne yapardim, onu uzmeden ama ikna ederek ona sevdirerek sabirla bekleyerek duzeltmye cabalardim. Yine de olmuyorsa cani sagolsun.

1|0
    1|1
  • karışmam bir uyarı yaparım dilemiyosa posta.. ahlak bence ondan daha güzeldir

1|2
    2|0
  • ilişki ciddi ise o da bana bişeyler hissediyordur sanırım. o zaman orta yol bulunur. zaten sevdiği kişinin düşüncelerini dinler.

veya alternatif bir ilişki sunamazmıyım... bak kızım artık aşk meşk yalandan ibaret. olsa olsa sanal aşk bizimkisi derdim. kadının istediği gibi giyinip davranması erkeğinde kadınlar ile filört etmesi gibidir. sadece bir örnek bu şekilde güzel bir ilişki olabilir bence.

0|0
    0|0
  • hiç de karışmam asıl ben isterim kadınımın güzel alımlı giymesini çünkü beni temsil ediyo

2|0
    0|1
  • yasadıım yere gore ortama gore yakısıyorsa da tabıkı giyebılır

0|0
    0|0
  • çok karışırım

0|2
    2|0
  • Karışırım neden dersen o kızın yanında adamın biri laf atarsa sarkarsa veya herhangi birşey yaparsa karşı trafta laf atan gençle ağız burun dalan kim sevgilisi hasara uğrayan adam kim sevgili kıza birbok oluyormu yok gazetelerde görüyoruz millet bu yüzden birbrini öldürüyor biraz adabında giyinipte düşünceli olması lazım kızında işin açıkçası düşünmeli biraz beyinde çalıştırmalı saksıyı.

0|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasinda ben karisirim, bazi insanlarin kirmizi cizgileri vardir bu konuda benim kirmizi cizgilerimdendir, olmaz dersede yapacak birsey yok tak sepeti koluna herkez kendi yoluna. Bana, bana gore hatun ,onada kendine gore erkek cok.

0|0
    0|0
  • Öyle bir karışırım ki..

1|0
    2|0
  • deli gibi aşıksam seviyorsam ve o da bana karşı aynı duyguları besliyorsa karışmam. o zaten kendini bilir :)

0|0
    0|0
  • Karışmak müdahale etmek benim kanımda var en kapılada bile birşey bulabiliyorum bu huyumu sevmiyorum ama napalım böyleyim işte :)

1|0
    1|0
  • Sevgili falan olmam orasını burasını göstermeye o kadar meraklıysa yol orda..

1|1
    0|0
  • Olmaz o iş. Ümmeti aleme vücudu sergileyen kızla sevgili olmam.

1|0
    0|0
  • karşamazsın tabiki de de ayni durum bende de var ne desemde kapnsa yaa millet çok bakiyo ama hoşlandigim için bişe diyemiyorum

0|0
    0|0
  • ciddi bi ilişkiyse karışırım ama ciddi olmayan bi ilişkiyse sorun olmaz :)

0|1
    0|0
  • Öyle biriyle aramda ilişki başlamaz, başlayamıyor malesef ben bundan taviz veremiyorum.

1|1
    1|1
  • açık kapalı fark etmez.rüküş olursa karışabilirim.yakışıyorsa karışmam

1|0
    0|1
  • Var.

0|0
    1|0
  • kımsenın karısmaya hakkı yok

1|0
    0|0
  • ALLAH a asi gelen emrini dinlemeyen beni dinler mi tanışmam bile