Volkan maça çıkmama konusunda haklı mıydı? sebebi sonradan öğrenilmiş?

benim bu sahada sneijderle ilgili kötü anılarım var diyerek maçı terketmiş :((((

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan karakterine yakisani yapti ve milli takimi yalniz birakti neymis kufur edilmis edende amasyaspor formaliymis bana bursali gibi geldi ama degilmis gs fb veya bjk fb macinda azmi kufur ediliyo niye terketmiyor sahayi oynamam demiyor volkani ztn biliyoruz karakter mesrlesi.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• volkan haksız diyenlerin aynı seklde sevgilisne karısna kızına her turlu kufur mubahtır

2|2
    0|1
  • Bir insanın anasına karına ve kücücük kız cocuğuna küfrediyolar o psikolojide oynayıp hata yapbilir takıma ülke adına zarar gelirdi.. Ve gerekeni yaptı helal olsyn.. O küfrednlerede yazıklar olsun.

2|0
    0|2
    • ona her maç küfür ediliyordu neden fb forması içinde maçı terketmedi hiç

• Milli takımla fb karıştırma.
      Şkürü saraçoğlundada maç yapıldı lime küfretti seyirci? Bu aslantepeye gelenler heo cimbom trftarı coğunlupu.. Ayıptır ve hala sende destekliosun küfredwnleri
      .
      Milli birlğimiz böyle paramparça işte hellal sizlere..

• olayı iyi araştırda öyle sor bari soruyu uydurma laflarla soru sorma

0|1
    0|0
  • Ayıvolkan diyecektin sanırım onun yeri topuk yaylası bundan sonra.

Allah biliyor ya Milli Takımda yetkili birisi olsam ömür boyu o formayı giydirmem bir daha ona.

0|0
    0|1
  • ahahahahh iyiydi bu renktaş :D

0|0
    0|0
  • futbolcunun içi sahada oyun oynamak :))) maaşını alıyo milli kazakistan maçı diye rahat çıtı fener maçı olsa çıkamazdı

0|0
    1|1
  • keşke sizin oyuncularınız da volkan kadar delikanlı olabilse :)))

1|1
    1|1
  • Volkanın Annesine Eşine küçücük kızına orada küfür eden bir avuç taraftar bozuntularının annelerini eşlerini ve kızlarını bu siteye kayıtlı tüm üyeler... (başta ben)

0|1
    0|0
  • Seyirciler küfür etmiş bence haklı Vollan

2|0
    0|1
  • Komik.

0|0
    0|0
  • volkanın mezhebi Ankara İstanbul arası yol oplur diyodum demekki o kadar değilmiş sonunda tepki verdi :) sahayı değil futbolu terketmesi lazım..

0|0
    1|1
    • gs maçındada küfür edildi ama maçı terk etmedi

• gs maçı bağışıklık yapmış artık onda her gs maçında küfür yiyo artık gs deplasmanında yediği küfür iitifat gibi geliyo heralde :) işin şakası bir yana bu milli maç kulüp maçı değil türkiyeyi temsilen çıktığı maçta küfür yemek zoruna gitmiş olmalı..

• Volkanın derdı senımı gerdı :D

1|0
    0|0
  • Evet sneijder bir sağ bir sol köşeye yatırdı diye ağlamış

0|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahahaahahahahhaha suslum yaa harikasin yinee :D

1|0
    0|0
  • yok canım onunla alakası yok bir kaç kendini bilmez holigan galataraylılar milli forması giyen futbolcuya küfür ettiler.

1|0
    0|1
  • Ya yalandan ya bir insan icin terkedilir mi mac galatasarayli oldugum icin demiyorum boyle yapmasi sacma

0|0
    2|1
Yükleniyor...