Volkan demirelin maci terketmesi hakkinda ne dusunuyorsunuz?

volkan demirelin milli maci terketmesi hakkinda ne dusunuyorsunuz? kufursuz yorumlar yazin lutfen, dusuncelerinizi merak ediyorum

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• İki sene önce küfür edilio muydu bu adama?
    Hayır
    Demekki kendi kaşınmışta küfürü yemiş. Zaten skandalları bitmiyor. Nasıl bir Egoysa anasını satim.
    Stadı terk etmesi profesyonelliğe aykırı. Kuralları bile bilmiyor!
    Bide vermişiz milli formayı. Yazıklar olsun. Bizim bakkalın çırağını koy kaleye 100 tane gol yese bile o şerefli armanın verdiği görevden asla kaçmaz bin tane küfür yese de...
    Yaızklar lsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Milli oyuncuya küfür edenler men edilmeli o da sahayı terk etmemeliydi

0|0
    0|0
  • Milli takimdan men edilmeli

0|0
    0|0
  • Sen küfür yedin diye mactan önce eldivenleri çıkar git? Sanki ilk defa küfür yiyor.
    Madem bu kadar karakterli, gururlu bir adamsın yiyorsa Fb-Gs maçında eldivenini bırak git. Ama bırakamazsın. Çunku orada para kazanıyorsun.
    Hak edene, hak ettiği değer. Kimse kusura bakmasın.. Açıklamalar yaparken, maçta ortalığı kızıştırırken bir şey yok...
    Oldu canım!

0|0
    0|0
  • Yanlis yapti ama bir nevi bizim icin hayirlisi oldu.

0|0
    0|0
  • adamın o piskolojiyle maça devam etmesi bizim açımızdan daha kötü olabilirdi.
    bence iyi oldu çıkması.

0|0
    0|0
  • Karaktersizlikten başka birşey değil.

0|0
    0|0
  • Küfür edenler hakkında ne düşünüyorsan onu

0|0
    0|0
  • milli formayı giyen bir sporcuya milli maçta küfür edilmesi şerefsizliğin daniskasıdır küfür eden gs taraftarı fıransız tohumudur başka ne denir

0|0
    0|0
  • defolsun lanet biri

0|0
    0|0
  • Adam Gibi Adam VOLKAN...

1|0
    0|0
  • Galatasaray da taraftari da bu sene sirf zarar.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• galatasaraylılar etti o küfür edenler volkanın yüzünede etsinler erkeklerse ama etmezler :)
    bunlar derhal bulunmalı bulunacakta inşallah

0|0
    0|1
  • Bisey dusunmuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...