Bim'deki giriş kapılarının mantığı nedir?

Bir kapıyı açıyoruz var gücümüzle bir kapı daha çıkıyor önümüze. Otomatik kapı olsa da bizi yormasa fena olmazdı hani. Nedir bu iki kapının mantığı?

0|0
13|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Isı tasarrufu olsa gerek. icerisi soguksa soguk kalıyor

1|1
    0|0
  • Birde gong gibi ses çıkartması yok mu. Ama bim candır.

2|0
    0|0
  • sembolik bi anlamı vardı ama şu an unuttum kapısındada girmem kapitalizme karşıyız 0.25 kurus fazla oder gıder bakkaldan alırım

1|0
    0|0
  • içerdeki havayı bozmamak için yapıyorlar onu

1|0
    0|0
  • maaliyeti düşürme çabası

1|0
    0|0
  • :D Artı güvenlik önlemi midir nedir çözmüş değilim. Bazı günlerde yığılıyor millet kapıya yükleniyor açınnnn laaan diye bağırıyor o kapı dayanamazsa obürü dayansın diye herhal.

1|0
    0|0
  • iki kapının sebebi içerideki hava sıcaklığını korumak. Ayrıca bim amerikalılara satıldı

2|0
    0|1
    • Hava sıcaklığını iki dandik kapıyla mı sağlıyorlar? :)

• İlkine giren diğerini açarken ilkini kapatıyo hava akımını kesiyo dışarda ki.Hem gayet mantıklı neden yadırgadın ki @soran

• Bak kapılardan bile isim yapabilyor işte BİM. Belki de bu bile bir stratejidir...

1|0
    0|0
  • ben de sendeki bu dikkati ve bu konuyu gündeme taşımanı alkışlıyorum. önümde kendiliğinden açılmayan kapıdan girmem ben bilmiyorum :))

2|0
    0|2
  • Sana spor yaptırıyorlar Gizo. Böylece belki Ramazan da alınan kiloları eritebilirsin. :)

1|1
    0|0
  • birisi bim'in kapısı 2.si Allah kapısı o arasıda steril ortam cenabetler temizlenip öyle giriyor :))

2|0
    0|0
  • her kapıdan başka besmeleyle gir ki alışverişte kolaylık olsun diye:D

1|1
    0|0
  • Adamlar ucuzluğun dibine vurmaya and içmişler.

1|1
    0|0
  • Bende düşündüm. Isı tasarrufu dedim. Çıkışta otomatik kapı var. Bu düşünce yerle bir oldu. Bir daha düşündüm. Genelde giriş kapısından çıkanlar birşey çalıp tüğenler oluyor. Buna engel olmak için 2 kapıyla işlerini zorlaştırmaya çalıştıklarını düşündüm 😃

0|0
    0|0
  • madem ucuz alıyorsunuz biraz uğraşın :)

1|0
    0|0
  • ankara bahçeli 2.caddedeki bimin kapısı otomatik.

1|0
    0|0
  • Hava sirkülasyonu için dışarıdaki soğuk/sıcak hava o ara bölmede kalsın diye..

1|0
    0|0
  • Allah'ın hikmeti

1|0
    0|0
  • fakirliğin gözü kör olsun

1|0
    0|0
  • Le kapı olduğu için onlarda orjinal değil.

0|0
    0|0
  • Rüzgar vurunca açılmasın diye :-D :-D

0|0
    0|0
  • madem hava sirkülasyonu içn yapıldysa arkamda bir sürü sıra var dur teyze bn grip kapatayım snra sen mi gir diycez :)

0|0
    0|0
  • fakirsen kapıyı kendin aç diyor :D

0|0
    0|0
  • hırsız falan girerse elektriği kesiyorlar adam da kapılar açılmadığı için arada sıkışıyor

0|0
    0|0
  • İçerideki serin veya sıcak havayı muhafaza etmek için

0|0
    0|0
  • çilingir bul sende

0|0
    0|0
  • obezite ile mücadele, ayrıca kol kası geliştirme çabaları

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bunu kendine çok sordum ama cevabı bulamadım... kapılar adırda anam heytt demeden zor acılıyor ben bi mar ı seviyom yaf:D

1|0
    0|0
  • Bizim içimize girmek/aramıza sızmak zordur, kapılarımız (şartlarımız) zordur. Zorlaman lazım ancak güçlü olanlar gelebilir diyorlar.

Not: Hizbullah çetesinin idi bir zamanlar BİM şu an kimin bilemiyorum ama RTE nin oğlunun diyorlar.

1|0
    0|0
  • he ya bende onu merak ediyorum hep nasıl bir mantık acaba :D

1|0
    0|0
  • Bim e girdiğin anda zaten ayrı bir atmosfer oluşuyor ya..ondan kaçmasın o hava diye.

1|0
    0|0
  • maksat kol jimlastiği ;)

1|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum dur bakıyım bilen var mı :D

0|0
    0|0
  • kas yaptırıp sağlıklı yaşamamızı istiyo adamlar :p :D

1|0
    0|0
  • girişten çıkamamak :)

1|0
    0|0
  • a101 de öyle.

0|0
    0|0
  • Hep merak etmisimdir :D

0|0
    0|0
  • İnsanları kıbleye çevirmek için :)👳👼

0|0
    0|0
  • bimden alışveriş yapma bim oç nin tekine ait

0|0
    0|0
  • bizim buradaki bim hiç paraya kıymamış otomatik yaptırmış :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...