Yüz kremleri sivilceye yol açar mı?

Yüzümde sivilce var ancak yüz kremleri de kullanıyorum. Bu kremler sivilcelerimin çoğalmasına yol açar mı?

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• Evet, creme lerin cogu sivilceleri önlemekte degil ve aksine dahada desteklemekte, eger creme'yi 2 defa kullaniyorsan günde, bire indir. Nem oranina ve alkol icerigine dikkat etmelisin mümkün oldugu kadar az oran icermeli, ayriyetten koku tasimamasi gerek ve katki maddeleride icermemeli, bunlar cilde sadece zarar verir. Benim sana önerim eger sivilcelerin ürüyorsa ve seni rahatsiz ediyorsa asit icerikli creme kullanmandir.Meyve asidini sana siddetle tavsiye ederim, yüzü pürüssüzlestiriyor ve cildi hafif soyuyor, böylelikle sivilceler icin alt tabaka olusumu yok oluyor, yüze gereken nemi ve parlakligida veriyor. Haftada bir Peeling kullanman gerektiginide belirteyim.

Ayriyetten Sivilcelerin cogu hormonlarin düzensiz calismasindan kaynaklaniyor, yani bu durumda creme lerin hic bir faydasi kalmiyor, eger cilt doktoruna gidersen seni kadin doktoruna yönlendirecektir ve dogum haplarini önerecektir. Dogum haplari tüm hormonlarin GEREKTIGINDEN fazla calismasini önlüyor ve böylelikle günlük ic yagi azaliyor ve sivilce olusamiyor. Hormonlarindan düzene giriyor. Tavsiye ederim !

Umarim bilgilerim yeterlidir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• yağlı kremler yapıyor zaten herkes söylemiş.

bazı cilt bakım ürünlrinde oil-free diye geçiyor bunlara bir göz at

0|0
    0|0
  • evet bazı kermlerin sivilceleri azdırdığığ doğru...yağlılar özellikle...önemli olan cilde uygun olanı seçebimek

0|1
    0|0
  • açar.Doğru kremi kullanmak gerekir.Eğer yağlı bir cilde sahip isen yağ bazlı nemlendiriciler yerine su bazlı nemlendiriciler kullanmalısın.Ayrıca Deniz yosunları içeren kremler kullanmak ciltteki sivilceleri ve lekeleri yok edecektir.

0|0
    0|0
  • yağlı kremler kullanıyorsan çoğalmasına yol açabilir.

1|0
    0|0
  • sivilcelerim var demişsin.

geçmesini istiyorsan yüzüne limon sür.

0|0
    0|0
    • limon geçiriyor mu?

• peki limonu ne kadar yüzümde tutuyum?

• ben 7-8 saat hiç yıkamıyorum yüzümü.

ama yıkarken sabun falan kullanma sadece suyla yıka.

Kızlar Ne Diyor 5

• Nasıl kremler? İçerikleri ne? Yağlı mı su bazlı mı? Ve kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • cildin yağlıysa, kremler sivilceleri çoğaltır. dermatoloji'den randevu al ve yüz tipine uygun kremler kullan :)

1|0
    0|0
  • kuru cildin varsa yağ bazlı yağlı ise su bazlı krem kullanmalısın..

yağ bazlı krem cildini sivilce yapar..

ayrıca doktora gitmen iyi olur o sana engin bilgilerine dayanaraktan reçeteni yazabilir.

0|0
    0|0
  • gençsin, güzlesin canım kremlere ne gerek var yaşlı teyzeler kullansın

0|0
    0|0
  • eğer cilt tipine uygun yüz kremi kullanırsan hiç bir sorun yaşamazsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...