Kuantum kitapları arıyorum.

bugünlerde bu konuya kafayı taktım. önerebileceğiniz kitaplar var mı?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Wauuuw sende mi gizli :) Maddenin en küçük hali ilgini çekti demek. Birde genel izafiyet var Albert Einstein' e ait.. Quantum vs Gene İzafiyet FİGHT! Aralarında yıllardır savaş var. İkside haklı ancak bi türlü bir araya gelemediler. Bende genel izafiyeti bitirdikten quantuma geçmeyi planlıyorum. Şuan için önerim yok malesef.

0|0
    1|0
    • Yahu bende seviniyorum fizikle ilgilenen bi kız gördüm diye. Bu kişisel gelişim kitabı arıyormuş. Hay Allah iyiliğini versin gizli mümkünse bi daha görüşmeyelim :)

• peki. özür dilerim kişisel gelişim kitabı arıyorum

• Rica ederim. Önemli değil.

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen bence TEslayı oku.

0|0
    0|0
  • Şimdi kuantum fiziği ile mi alakalı bir şeyler arıyorsun.Görelilik teoremi,schrödinger'in kedisi vb mi yoksa yoksa kuantum diye saçma sapan kişisel gelişim ile alakalı bir şeyler mi?

1|1
    0|0
    • kişisel gelişim kitabı.

• cevabının ilk kısmı trajikomikti. yani ilk kısmı için buradan birileri olaydı (ki olsa bu soru sorulmaz), taksim'in ortasında anadan üryan "beni beceren yok mu" derdim.

• @space Her halükarda acı çekecek o kedi.Yapacak bir şey yok

@soul Bir an bir umutlanmadım değil.Olmadı

@soran Hiç bir bilgim yok.

• Evreni anlamana yardımcı oluyor. Çoğu bilginin temelini oluşturuyor. Olasılıksız adlı kitabı okuduğunda "bu ne saçma biryeş" demek yerine "demek böylelikle" diyorsun.

cern sana çok daha farklı şeyler ifade ediyor, higgs bozonunun bulunması seni heyecanlandırıyor, v.b. ...

severek yaparsan sana çok şey katar, zorla uğraşırsan bu dediklerimin hiçbiri olmaz, sadece zaman kaybı olur.

0|0
    0|0
  • "biraz kuantumdan zarar gelmez" diye bir kitap var onunla başla. sonra "köpeğime kuantumu nasıl öğretirim" ile üzerinden geçmiş olursun.

daha sonrasında einstein in kendi yazdığı "görelilik teorisi" kitabını oku

stephen hawking kitaplarini oku...

bende bir merakla başlayıp bu ve buna benzer 10 kitap okumuştum ve okumaya devam ediyorum.

0|0
    0|0
    • peki bu kitaplar ve bu düüşünce biçimi hayatında bir değişiklik yaptı mı?

• kuantumdan kişisel gelişimmi olurmuş. Kuantum kelime anlamı olarak paketlenmiş demektir, insanların dünyasını pakewtliyorlar bence kuantum safsatalarıyla..Fakaaat kuantum fiziğine ilgin varsa o başka işte.

0|0
    0|0
  • geçen yıl aldığım bir kita tavsiye ediyorum, çok güzel

nilda ferhan efeçınar ---------kuantum sıçraması

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitaplarının hepsine inanma çoğu palavra .

0|0
    0|0
  • Yarin kadikoy iskelede beni bekle. bulamaz isek beyazita geceriz.

0|0
    0|0
  • krıstın hannah tafsiye ederim hem sade hem akıcı hemde güzel kurgu dram ama severmisin bilmem :D

0|0
    0|0
  • m.fethullah gülen:ölüm ötesi hayat

0|0
    0|1
  • kuantum diye bir kitap var zaten git onu al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Umberto Eco'dan Foucault sarkacı, tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • denklemler esitler kuantum felan.of..isimisinin cok havalı oldugu ama hic merak etmedigim bir mevzu :( ek kotu cevap secin :'(

0|0
    0|1
Yükleniyor...