Volkan Demirel'e yapılan hareketi doğru buluyor musunuz? Peki Volkan'ın maça çıkmamasına ne diyorsunuz?

Düşüncelerinizi seviyeli şekilde paylaşırsanız sevinirim.

Güncellemeler:
Milyon dolar kazanan adamlar için burada birbirine hakaret eden tipleri anlayamıyorum asdkhgsdsad

0|0
20|34

En İyi Kız Görüşü

• Bunu baska bir sorudada ayni sekilde yorumladim. Türkiye bayragi altinda Milli takimin oyuncusuna kufur etmek cok buyuk haksizlkk irkcilik karaktersizlik anladik fenerbahceli degilsin belki kendi takimin stadinda oynaniyor Mac ama sen elin yabancisini el üstünde tutarken kendi Milli futbolcuna kufur edemezsin fanatiklik bir yere kadar. Volkan demirel haklidir boyle bir duruma takim ayrimi degil ulke birlesmesi lazim koskoca adamlar ergen ergen hareketler yapiyor boyle kisiler taraftar olamaz Türk degildir benim icin. Ligde takim ayir ama turk bayragi altinda ayirmak neyin kafasi anlamiyorum herkes ayni forma icin ter dokuyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Malesef hoş bir durum değil, bir erkeğe olan öfke annesinden, eşinden, kızlarından neden çıkarılır. Hangi mantık bunu açıklayabilir bilmiyorum. Ancak her mesleğin bir kötü tarafı var, mesleğini seçerken de iyi oynadığında alkışlanacağını, aksi durumda bu tepkilerle karşılaşacağını bilmeli. Profesyonellik bazen zor şartlar, yoğun stress altında bazı olumsuz dış baskılara rağmen işini yapabilmeyi gerektirir. Oradaki görevi mili bir görevdi. Ve kendisinden herşeye rağmen maça aslanlar gibi çıkıp milletin çenesini kurtarışlarıyla kapamasını beklerdim benim şahsi görüşüm bu.

1|2
    0|1
    • Bende böyle isterdim açıkçası ama üzerinde milli forma varken bir oyuncuya küfretmek hakkaten ahlaksızlık. Fenerbahçe maçı olsa ve o küfürler edilse volkan bir yere gitmezdi. Ki zaten her derbide deli gibi küfür yiyor. Volkanın o hayvani yapısının içinden duygusal bir tepki bu. Ben bu milli forma için savaşıcam, onlar benim karıma küfrediyor duygusu bu..

• adamın yeni doğmuş kızına bile küfrettiler , adam açıklama yaparken ne diyo dinledinmi? Onlar küfür ederken karımda locadaydı şimdi onun yüzüne nasıl bakıcam ben diyo, tabi vatan hainleri anlamaz böyle şeyleri. o milli bir futbolcu ve milli maçta futbolcunun annesine küfreden en adi vatan hainidir, rıdvan dilmen ve fatih tezcanında dediği gibi.

• Tolga abinin rahmetli annesine hastayken de kufur edildi kadikoyde ama birakip gitmedi o adam. Simdi bir milli mac var ortada. Yaptigi yanlis. Savunulamaz. Cezasi da var bunun ama o boz ayi almaz ceza falan

1|6
    2|1
  • Küfürü doğru bulmak sapıklıkdır.. Ama neden hep volkan kişisine ediliyor bu küfürler? volkan da pek masum biri değil. Efendi futbolcu var bir sürü onlara neden edilmiyor küfür.

1|4
    1|1
    • laflarına dikkat et önce vatan haini falan ne oluyor? ben küfür etmelerini savunmadım dikkat edersen küfür etmek sapıklıkdır dedim. Ben küfür edilmesini yanlış bulmakla beraber, volkan demirelinde yanlış bir adam olduğunu söyledim.

• Seviye lütfen..

• milli maçta kendi milli takım oyuncusuna kufredilmez. gs taraftarının yaptığı tamamen ahlaksızlıktır. onlar bir daha stada girmemeli ve stada bir daha milli maç verilmemeli.

1|2
    0|1
    • Vatan sevgisi mi kaldı ülkede? Herkes bir başka alemlerde.

• Kufur edenin biri yeşil renk forma giyiyordu bu gs limi oluyor kimin hangi takımi tuttuğu belli olmayan yerde ve yaninda fb taraftarları ne alemdeydiler belkide kufur edenler fb liydi

• yeşil formalı kşi amasyaspor urunleri giymiş kişiydi ve o an ordavolkanı ikna etmek için oraya gitmiş kişi. bilip bilmmeden bir tarafndan uydurup buraya yazma. kufredenler tabikide sadece gsli. bir de belki fb li diyo. salak mıdır nedir

• Ben de Volkan'nın yerinde olsam aynısını yapardım.

1|2
    0|1
  • hayır. psiklojisini bozdular adamın, o halde çıkıp gol yiyeceğine çıkmamayı tercih etti.

0|1
    0|0
  • Bulmuyorum o küfür edenler bulunmalı bakalım volkanın yüzünede küfür edecekler mi yürek yemişlerdi dün :)

1|2
    0|1
  • Bu küfürler ilk değildi, sonda olmıcak. Küfür edenlerin yaptığı karaktersizlik ama Volkan'ın yaptığı daha büyük ayıp. O forma bırakılmaz, savaşmaktan vazgeçilmez. Ceza almaz ama eğer alırsa önümüzdeki önemli maçların vicdanını çeker

0|2
    0|0
    • volkanın yaptığı dahamı büyük ayıp?
      adamın yeni doğmuş kızına bile küfrettiler , adam açıklama yaparken ne diyo dinledinmi? Onlar küfür ederken karımda locadaydı şimdi onun yüzüne nasıl bakıcam ben diyo, tabi vatan hainleri anlamaz böyle şeyleri. o milli bir futbolcu ve milli maçta futbolcunun annesine küfreden en adi vatan hainidir, rıdvan dilmen ve fatih tezcanında dediği gibi.
      sen tabiki annene küfür edilmesi kayıtsız kalabilirsen sendeki mezhep genişliğine diyecek bişey bulamam.

• Ben küfür edenleri savunmuyrum. Saçma saçma konuşma.

• beter olsun

0|2
    2|3
  • Fanatik bir FENERBAHÇELİYİM ve kesinlikle ona yapılanlar haksızlık... Bunu yapanlar elbet karşılığını görecek aynı şekilde.

2|3
    0|4
    • ah çocuğum,
      biz yanlış diyoruz sen bende yanlış yapcam diyosun
      yok mu düzelmene ihtimal?

• Önemli olan intikam almak değil, hakkı olan cezayı vermektir. Adalet önemli bir olgudur.

• İlk kez yaşamıyordur bu durumu Volkan.
    Futbolcuların küfür yemeyen annesi, eşi, çocuğu kaldı mı ki?
    Volkan yılların futbolcusu onun için şoke bir olay değil bu.
    Yapılanı savunmuyorum asla ama sahayı
    terk etmek yanlıştı.

0|2
    0|1
    • milli bir forma altında ilk defa oluyor bunlar
      adamın yeni doğmuş kızına bile küfrettiler , adam açıklama yaparken ne diyo dinledinmi? Onlar küfür ederken karımda locadaydı şimdi onun yüzüne nasıl bakıcam ben diyo, tabi vatan hainleri anlamaz böyle şeyleri. o milli bir futbolcu ve milli maçta futbolcunun annesine küfreden en adi vatan hainidir, rıdvan dilmen ve fatih tezcanında dediği gibi.

• Maça çıkmamakla en doğrusunu yaptı. İnsanlar sürekli milli maç bu olacak şey mi zaten yer arıyordu gibi konuşsa da hiç bir maç ya da hiçbir skor milli bir oyuncudan değerli olamaz. Biz böyle terbiyesiz saygısiz vatandaşlarsak hiç bir seyin önemi yok zaten. O adam Türkiyedeki en iyi kaleci bunu kimse inkar edemez ve onun da bir sabrı ve gururu var en iyisini yaptı hatta keşke yenilseydik zerre kadar umrumda değil. Böyle terbiyesiz taraftarlarin olduğu, bir TAKIMin bir INSANdan üstün tutulduğu bir ülke olmaz olsun. Ben Fenetbahçeliyim ve Volkanla gurur duyuyorum ama aynı şey galatasayli bir futbolcuya da yapılsa aynı tepkiyi gösteririm

2|0
    0|2
  • O herif çok terbıyesz ya. Vursalar gebertseler üzülmem. gerçekten cok terbiyesz.

0|3
    3|0
    • peki teşekkürler

• @Bocugum10 adamın yeni doğmuş kızına bile küfrettiler , adam açıklama yaparken ne diyo dinledinmi? Onlar küfür ederken karımda locadaydı şimdi onun yüzüne nasıl bakıcam ben diyo, tabi vatan hainleri anlamaz böyle şeyleri. o milli bir futbolcu ve milli maçta futbolcunun annesine küfreden en adi vatan hainidir, rıdvan dilmen ve fatih tezcanında dediği gibi.

• Volkanı ılk defa görmuyoruz dımı ! Adam her maçta bı arıza bı terbıyesızlık yapıo.. Ne kdr haysiyetsız biri oldgu gün gibi ortada. Bu adamın savunulcak bı yerı yok. Fenerli dostum şimdi yorumumdan uzaklaş Şahsen tanımadıgımız bı herif yuzunden birbirimizi kırmayalım.

• Biraz beklerim ses çıkmazsa üzgünüm, kaybolurum ortadan :)

1|1
    0|0
  • Tam artist ya. Futbolculuğu bırakıp oyunculuğa başlasın bence. Hollywood'da önü açık..

1|2
    3|2
    • Artistliğine katılıyorum ^^

• seninde anana , yeni doğmuş kızına küfretsinler sende artist ol bakem.

• Ohaaaa adam bana vatan haini dedi. Olumm hepiniz kafayı yemişsiniz.

• ne tarftarı ne volkanı tasvip etmiyorum. Kınıyorum burdan :D

0|1
    0|0
  • Adamdan nefret ediyorum ama kimse kimsenin annesine çocuğuna karısına vs küfür edemez

0|1
    0|0
    • ben maçtaydım 3-4 kişi küfür etti diye Volkan bunu fırsat bildi yiyosa GS- FB maçında çıkıp gitsin çıkamaz çünkü fb menfaati , milli takımdan daha ağır basıyo bu vatan haini ayıya

• Ama oda karşılık verdi hep ultra aslanlara yüklenmemek lazım

• sabahtan beri bu soruyu 10 kere gördüm napmışlar onuda bilmiyorum biri banada söylesin

0|1
    0|1
  • ben anlamadım gündemden çok uzak kaldım :( olay nedir aydınlatabilir misiniz beni

0|1
    0|0
    • olay ayı volkan = Okul Çocuğu ;)

• seviyeli yorum lütfen..

• seviyesizlere gelsin o yorum. sen gel milli takım oyuncusunu küfret kimsin ki sen yanı kimsin?
      üstlerine alınsınlar bir güzel. Bu bölücülük yüzünden Türkiye yi paramparça edecekler az kaldı.

Erkekler Ne Diyor 34

• Doğruydu.
    Volkan ayısı maça çıkmamak için yer arıyordu, buda ona bahane oldu.
    Umarım tff 58 madde gereğiydi galiba dün okumuştum 3 ayla -1 yıl milli maçlardan men eder.

1|2
    1|1
  • yapılan elbbette çirkin birşey hemde çok ama sırf para-pul-sözleşme vs. için maddi gelir elde edilmeyen bir konu milli takım o yüzden bırakıp gidiyor. galatasaray maçındada aynı tepki oldu neden gidemedi? para alıyor çünkü..
    diğer taraftan brezilya maçındada kadıköyde canere tepki vardı olayı sadece gs ye de bağlayamıyorum ben.
    o tepkileri çözecek olan kişi değil volkan,
    milli bir mesele,
    polise vatandaş tepki gösterince bıraksın gitsin,
    askere vatandaş tepki gösterince bırakıp gitsin,
    olacak iş değil..
    TARAFTARIN YAPTIĞIDA VOLKANIN TEPKİSİDE TERBİYESİZLİK bence..

1|1
    0|0
  • Hakaret doru degil ama gs fb veya bjk fbmaclarinda azmi kufur ediliyo volkana? O zaman niye oynamicam demiyo? Yaksmadi milli forma bu cocuk oyuncagi degil.

0|1
    0|0
  • Bırakın bu işleri taraftar istediğini söyler haklı veya haksız sen futboluna bakacaksın. Sanki gittiğin her deplasmanda o küfürleri yemiosun. Artist.
    Yıllar önce milli maçta tüm tribün 10dk boyunca Trabzon dışarı diye bağırırken Şenol Güneş terketmedi sahayı. İşta adam var ADAM var.

1|1
    1|0
  • Kesinlikle sahayi terketmemeliydi ama yalilanlarda sineye cekilecek cinsten degildi sahayi terketmekle seyirci amacina ulasti olmamaliydi bunun onu arkasi kesilmez terk etmemeliydi orada fedarasyon mudahale edip seyirciyi susturmaliydi

0|1
    0|0
  • fransız taraftarların Türk milli takımının kalecisine küfür etmeleri normal. çünkü volkan Türk oğlu Türk tür.

0|2
    0|2
    • Seviye lütfen..

• beyin bedava,
      fransız diye tanımladığın galatasaray heralde ama bu galatasaray maçı değil,
      sadece stad galatasarayın,
      taraftar fransız ama kaleciye gelince Türk milli takım kalecisi, avuntu bu..
      taraftarın yaptığı terbiyesizlik
      ama Türk oğlu Türk olsa o sahayı o takımı terk etmez.

• Dün mactaydim kale arkası ultra aslan gurubu toplu şekilde küfür ediyor adama ayıp ya, bunlar her maçta yapıyor bunları adam ne yapsın 90 dakika küfürmu yesin

1|1
    0|0
  • adam haklı bence.

1|1
    0|0
  • Hala burada Volkan a yapilanlar tartisiliyor ortada Volkan veya Fb yok Ay Yildiz varo ortamda kufur edecek kadar haysiyetsiz vatan hainleri varsa birakin milli takim ne yapsin

0|1
    2|0
  • ulan bakıyorum video ya ufak bir veled gsli veled laf atıyor sadece onu gördüm o veledi kale alıp maça çıkılmazmı arkadaş bence onun kaçmak için bir fırsatı oldu o

0|1
    0|0
  • Nr olursa olsun annesine küfür etme hakları yok

2|1
    0|0
  • Sen adamın anasına niye küfür edersin Volkan sonuna kadar HAKLI bu arada Galatasaraylıyım orda olsam bende ona küfür edene yapiştırırdım

0|1
    0|0
  • abi bu olaylar hep gs'nin stadında olmuştur. milli formaya saygı yok adamlarda. fener gs maçı mübarek, küfredip duruyor kansızlar. daha önce emreye ve canere de olmustu. ayıp yahu, üstünde milli forma var ona saygısı olur insanın !

0|1
    0|1
  • ne volkan a yapılan hareketi doğru buluyorum ne de volkan ın yaptığı hareketi doğru buluyorum. elbette zor bir durum ama yaşanan olaylar olmaması gereken bişeydi diye düşünüyorm

0|1
    0|0
  • Konu volkan olunca seviye çok aşağıda olur. Bayrama çok var ben konuşmuyum :D

0|2
    0|1
  • Mehmet topala nedn etmiyorlarda volkana ediyorlar etdilmemesi gerek ama oda kaşiniyor

0|1
    0|0
  • bırakip gitmesi tamam haklı ama şimdiye kadar yaptığı hareketler ettiği küfürlere seyirciye hak veriyorum müstehak ona

1|0
    2|1
  • O formanın hakkını veremeyen aynı ayı Volkan gibi böyle sktr olur gider..

0|1
    0|1
  • iyi yaptı çıkarak.

0|1
    0|1
  • Fransiz sahasinda Milli Maç oynarsan olacağı budur.

1|1
    0|2
  • Tamamen haklıydı, adamın ne anası kaldı ne bacısı

0|1
    0|0
  • Tüpçü federasyonu
    Aziz yıldırım
    Volkan demirel
    Emre belözoğlu
    bu 4 kişi giderse türk futbolu adam olur.

0|2
    1|0
  • Orda kim olsa çıkardı ne demek karısna küfür karısının ne suçu var orda milli takımı savunuyr fenerbahçeyi değil ay yıldızlı forma var üstünde bu yüzden türk futbolu batmaya mahkum ve çıkmakla iyi yaptı parator bence bütün fb oyuncularını kadro dışı bırakmalıydı ultravesti takımını kursaydı

0|1
    0|0
  • derbilerde bunun 10 katını yiyorda çekip gitmiyor bu mu gidiyor yapmayın yalandan çocuk gibi oynamam falan filan sen galatasaray kupa maçındada küfür yedi sonra penaltılarla melonun sırtına atladın bilerek yaptın bunları babam yapmış gibi masum ayakları oynama kimseye

0|0
    1|0
  • Doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • O adamı ben ilk 11 e almam bile millete küfür ediyordu nasıl oluyormuş taraftarın küfür etmesi... Galatasaray taraftarına hak veriyorum o küfürleri hak etti...

0|0
    0|0
  • Milli takımın kalecisi milli takımın taraftarları tarafından küfür ediliyor. Kaldıramaz. Fenerbahçelilerin volkana küfretmesi gibi birşey. Haklı gitmekde.

0|0
    0|0
  • Karakter olarak çok sevmesemde milli forma üzerindeyken böyle ibn*elik yapan insalara uyuz oluyorum. Desteklemeye gelmeyeceksen s*ktır gıt p*zevenk !

0|0
    0|1
  • Bu adamı sevmiyorum ama küfür edilmemeliydi o da sahayı terketmemeli korumalarını basının üzerine saldırtmamalıydı başkanı aziz yıldırım gibi olanın futbolcusunun böyle olması normal yani

0|0
    0|0
  • Saraçoğlunda selçuk vs niye yuhlanmiyor ya da burak fenerbahçe alehinde bir ton açıklamaları var. Bu galatasaray taraftarları hep ayni medeniyet yok cahilik diz boyu. Küfür edenlerin fotolarini gorelim bir gorururuz bundan sonra kimin anası bacisi kalıyor.!

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...