Bir kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın?

Merhaba arkadaşlar.Benim kızlarla en büyük sorunum kızların bir türlü benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamamam.Kızlarla konuşabiliyorum hatta erkekten çok kız arkadaşım var fakat bu arkadaşlıklarını ilişkiye geçiremiyorum veya benden hoşlanan birisinin benden hoşlandığını anlayamıyorum.Gelip benimle ilgili ne düşünüyorsun deyince öyle kalıyorum.Arkadaşlarıma sordum sen herkesle kardeş gibi konuşuyorsun dediler.Arkadaşlığı ilişkiye nasıl çevirebilirim veya bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlayabilirim?

0|1
14|32

En İyi Kız Görüşü

• 1-saatlerce facebook'ta, msn'de konuşabiliyorsanız anla ki hatun sırf boş zamanı olduğu için değil, biraz da olsa hoşlandığı içindir

2-ince ince laflar sokuyorsa, aramıyorsun, sormuyorsun, vs. tadında o da işarettir. ama bu işaret çok net sonuç doğuracak demek, değildir.

3-kıskanmasa dahi kıskançlık hareketleri gösteriyorsa da bu yoldadır.

4-yakınlaşma, zaman geçirme belirtileri gösteriyorsa mesela..

5-seni takip ediyorsa, sosyal ağlarda veya reel hayatta, bunu mutlaka belli eder hatun kısmı. o zaman da anla ki takiptesin, çok emin olma ama takiptir işte işaret burada.

1|5
    • 1, 2 , 4, 5 var ama bunlar arkadaş olarak olamazmı.Bana kendisini kimseyle çıkmak istemediğini erkeklere güvenmediğini filan söylüyor.Yani arkadaşız normalde.Saatlerce mesajlaşıyoruz.Demek istediğim bu maddeler (1.2.4.5) normal bir arkadaşlık için geçerli olamaz mı ?

Günün KS Videosu

Sevinç Erbulak yanıtladı
"Kötü Kadın¨ rolünü oynamak ister miydiniz?

Kızlar Ne Diyor 14

• Tam arkadaşlar arasında sohbet ederken hangi kızdan hoşlanıyorsan işte o konuşurken sus yüzünü izle seni farkettiği anda hafif gülümseyerek yönünü çevir, eger aynısını o da sana yapacak ve konuştugu yerde dönüp bana bakıyormu diye sana bakarsa ve bakışları sana karşı değişmişse bilki senden etkilenmiş hoşlanıyor. ben bi bayan olarak hep etkilenmişimdr..:)

0|7
    • Super tam aradigim shey

• Ya bizim mahalle de kızlar kadınlar hepsi peşimde koşuyorlar ama ben biraz çekingen bir erkekyim tanıdığım kız arkadaşlarımla rahat gözünün içine bakıp konuşabiliyorum ama birde hoşladıgım bir kız var tam karşımdaki dükkanda çalışıyor sürekli bana bakmaya uğraşıyor bakmıyor benden hoşlandıgını nasıl anlarım ;)

• şimdi bir kere arkadaşlarına söyle eğer senin haberin yokken seni kesiyosa mutlaka hoşlanıyodur esprine ya da sana gizliden gizliden gülüyorsa veya sana herhangi bir konuda soru soruyosa senden hoşlanıyodur

0|1
    • Benim bir kız var daha önce den tanıyorum kızı bana hep bakıp duruyor vede gözlerime bakıp gülüyor vede bana hep gördüğünde selam verir hep siru sorar bu nedemek

• bakışları ve sana yaklaşımı ipucu verir

0|1
  • maddeler olarak yazılmaz ki. duruma göre anlamak olur

0|1
  • Senin yanında heyecan yapıyorsa

0|1
  • Bir şekilde belli eder sana. Etmemeye çalışsa bile, ne kadar saklayabilir ki? Seninle aynı ortamlarda bulunmak isteyecektir. İlgi alanlarına yönelmeye çalışacaktır. Konuşma başlatmaya çalışacaktır, gözlerini kaçırarak bakacaktır.İstediğin kadar sakla, vücudunun bir bölümü *gözlerin, kalbin, beynin, ayakların..* asla izin vermez. :)

0|4
  • kıl dönmeleri seni görünce pırtlıyorsa

0|2
  • sana kArşı gzl davnanır süreklü sana bakar yanından geçer öyle işte

0|1
  • bir kere utanır senden , senin yanındayken harektlerine daha çok dikkat eder , seni önemser,kıskanır sen zaten hissedersin bunu :)

1|1
    • Selam bizim mahalle de bir kız tanıyorum kız sürekli dükkanın önüne çıkıp sağa sola bakıp karşıdan çaktırmadan bana bakıyor ama tavırlarından anlayamadım benden hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu anlamadım bana yardımcı olur mu sun
      Tşkler desteyin için

• Mesela konuşurken elini ayagini oynatır sende gözlerini kaçırır herkesi atarlandigi gibi sana atarlanamz hep olumlu yaklaşır

0|0
  • senle konuşurken saçlarıyla oynuyorsa senden hoşanıyordur

0|1
  • ilk olarak sürekli sana bakar ve sen ona baktığında gözlerini kaçırır.
    Daha sonra sürekli senle konuşma isteği vardır içinde sürekli senin olduğun ortamlarda olur
    Senin hakkında arkadaşlarından bilgi alır. Yani senin sevdiğin şeyler hakkında
    Ayrıca senle konuşurken bazen kekeler bazen söyleyeceklerini unutur. Tabi gerçekten hoşlanıyorsa :)

1|3
  • Belli eder arkadaşım güler de konuşur da konuşmak isterde falan filan daa

0|1

Erkekler Ne Diyor 32

• Kızlar kavun gibidir, dibini koklamadan olmuş mu anlayamazsın. :P

1|0
  • ben kız olsam benden hoşlanırmıyım diye bir sor kendine..cevabın evet se...ne duruyon git açıl kıza.

0|0
  • Merhaba kardeşim bu kızı elde etmek istiyorsan onu kıskandıran tavırlar da bulun bak göreceksin seninle ilgilenecek byyy

0|0
  • link
    işte böyle

0|1
  • bakışlar

0|1
  • Seviyosa gelir konuşur bence

0|1
    • Valla benden hoşlanan okadar çok ki ama utanıyorlar bende utanıyorum b... k ikimizde

• yanina ugrama sıkligindan sacma sapan espriler yapip el sakasi yapmasindan sana arada bakiyorsa goz temasi ilgilendigini gosteriyorsa olabilcek ihtimaller arasinda

0|0
  • mesaj attığında muhabbeti uzatmaya calısıyorsa seninle muhabbet ederken mutluysa, en sacma esprilerine bile gülüyorsa bişeyler vardır kardeşim :)

0|1
  • bakışlarından anlarsın eğer tatlı bi şekilde tebessüm ederek bakıyorsa hoşlanıyor demektir..

1|1
  • Amk 10 dk. Once soru soruyosun.. cewaplari okumadan uyeligini iptal ediyosun

1|1
    • ne gerizekalılar var değil m. :D

• öyle yapmazdım ama herkes ben yada sen değil öyle yapmış olamaz mı?

yada on dakika içinde aldığı yanıtlar yeterli geldi sonra kapadı belkide

• Arkadaşlar aktif üyeyim sakin

• İyi soru

0|1
  • Sana hoşlandığını söylerse anlarsın :D

0|2
  • açıkçası bu çok belirsizdir. ama sık sık sana bakıyorsa ve sürekli seninle konuşmaya çalışıyorsa hoşlandığı konusunda emin olabilirsin.ama bazı kızlar da vardır ki hatta çoğu öyledir hoşlanır ama hoşlandığını belli etmez

1|1
  • bazıları belli etmiyor

0|1
  • canım cicim de karşılık verirse seviyor

0|1
  • Mimikler küçük bişeydir ama çok set belli eder

0|0
  • gözlerine bakıslarına bakarak

0|1
    • bi bakışı var zaten hoşlanma sebebim gözleri desem yeri:) bana cesaret veren bakışları ama emin diilim :/

• bana aşık olan kızlar sürekli bakıp bakıp gülüyolar ... hoşuma gidiyo aslında çok şirin gözüküyolar

0|1
  • bir kız gözlerini kaçırmadan gözlerine uzun uzun bakıyorsa senden cidden hoşlanıyor demektir. karşında ellerini birbirine bağlamış melül bakışlar atıyorsa senden bir adım bekliyordur. durman hata :)

0|3
    • Merhaba kardeşim ellerine sağlık çok güzel yazmışsın tebrik ediyorum seni maşallah kardeşim :) ;)

• seni seven kız sana dokunmak ister, doya doya bakmak ister. ister de ister

0|1
  • Eğer İlk o Selam Veriyorsa ya da espirilerine gülüp hep sana soru soruyorsa bilki senden hoşlanıyo

0|1
  • Ben kiza cikma teklifi edecem sevdigimi belirtmek istiyorum ama biz senle yakin arkadasiz diyo ne yapmaliyim

0|0
  • Lise 3 teyim. Kızla aynı sınıftayım Derste hep kesişiyoz arada gözlerimiz. Sonra tenefünste geliyor Sataşıyor Saçlarımla oynuyor falan Ama hoşlanıyormu bilmiyorum ne yapmalıyım

0|0
  • Selam arkadaşlar ben bir kızı seviyorum ama bir türlü ona söyliyemiyorum yardım edin

0|1
  • Eger hicbirşey yapmazsan yani herseyi karsıdan bklersen acabalar hastalık yapar kardesim

0|1
  • Peki ya beraber calisiyrsak bu dedklerinizn hpsivr mesela bir kizla veya musteriyle konussm kizla kvga edick gibi yanliz birkez acildm o gozle bkmiyrm dedi yardm edinn :-/

0|0
    • Merhaba bak kardeşim senin yapacagın şey çok kolay çalıştıgın yerde başka iş arkadaşın bayan var mı eğer varsa o sevdiğin kızın çevresinde o bayan arkadaşınla kıskandıran şeyler yap ama tozunu fazla kaçırma yoksa elindekinide kaçırırsın bak gör o senden hoşlanan kız seni nasıl kıskanıyor :) ;))

• kız beni bir kenara çekip sevdiğin biri var mı diyo soruyo fakat arda benim küs olduğum erkekle takılıyo ne yapmalıyım veya kız benden hoşlanıyo mu

0|0
  • Benim yaşım biraz genç lise 10 um okuldaki herkez cok yakışıklı oduğumu söylüyor özgüven problemimde yok komik çocuğumda sınıftaki bütün kızlar beni kesiyor hoslandığım kız dahil ama nasık konu açıcagımı ve nasıl ilerliceğimi bilmiyorum daha once hep kızlar bana gelirdi lütfen yardım edin

0|0
  • En kotusude utangaclik galiba kimseye acilamiyosun bunu bir atlatamadim gitti

0|0
  • Valla tamami bana uyuyo aynisini kiz da dedi bana. ayni kizmi acaba :) benimkinin bas harfi T seninkiniin?

0|1
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...