Bir kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın?

Merhaba arkadaşlar.Benim kızlarla en büyük sorunum kızların bir türlü benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamamam.Kızlarla konuşabiliyorum hatta erkekten çok kız arkadaşım var fakat bu arkadaşlıklarını ilişkiye geçiremiyorum veya benden hoşlanan birisinin benden hoşlandığını anlayamıyorum.Gelip benimle ilgili ne düşünüyorsun deyince öyle kalıyorum.Arkadaşlarıma sordum sen herkesle kardeş gibi konuşuyorsun dediler.Arkadaşlığı ilişkiye nasıl çevirebilirim veya bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlayabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1-saatlerce facebook'ta, msn'de konuşabiliyorsanız anla ki hatun sırf boş zamanı olduğu için değil, biraz da olsa hoşlandığı içindir
    2-ince ince laflar sokuyorsa, aramıyorsun, sormuyorsun, vs. tadında o da işarettir. ama bu işaret çok net sonuç doğuracak demek, değildir.
    3-kıskanmasa dahi kıskançlık hareketleri gösteriyorsa da bu yoldadır.
    4-yakınlaşma, zaman geçirme belirtileri gösteriyorsa mesela..
    5-seni takip ediyorsa, sosyal ağlarda veya reel hayatta, bunu mutlaka belli eder hatun kısmı. o zaman da anla ki takiptesin, çok emin olma ama takiptir işte işaret burada.

• 1, 2 , 4, 5 var ama bunlar arkadaş olarak olamazmı.Bana kendisini kimseyle çıkmak istemediğini erkeklere güvenmediğini filan söylüyor.Yani arkadaşız normalde.Saatlerce mesajlaşıyoruz.Demek istediğim bu maddeler (1.2.4.5) normal bir arkadaşlık için geçerli olamaz mı ?

Kızlar Ne Diyor 11

• maddeler olarak yazılmaz ki. duruma göre anlamak olur

• bakışları ve sana yaklaşımı ipucu verir

• Tam arkadaşlar arasında sohbet ederken hangi kızdan hoşlanıyorsan işte o konuşurken sus yüzünü izle seni farkettiği anda hafif gülümseyerek yönünü çevir, eger aynısını o da sana yapacak ve konuştugu yerde dönüp bana bakıyormu diye sana bakarsa ve bakışları sana karşı değişmişse bilki senden etkilenmiş hoşlanıyor. ben bi bayan olarak hep etkilenmişimdr..:)

• Bir şekilde belli eder sana. Etmemeye çalışsa bile, ne kadar saklayabilir ki? Seninle aynı ortamlarda bulunmak isteyecektir. İlgi alanlarına yönelmeye çalışacaktır. Konuşma başlatmaya çalışacaktır, gözlerini kaçırarak bakacaktır.İstediğin kadar sakla, vücudunun bir bölümü *gözlerin, kalbin, beynin, ayakların..* asla izin vermez. :)

• Senin yanında heyecan yapıyorsa

• kıl dönmeleri seni görünce pırtlıyorsa

• bir kere utanır senden , senin yanındayken harektlerine daha çok dikkat eder , seni önemser,kıskanır sen zaten hissedersin bunu :)

• sana kArşı gzl davnanır süreklü sana bakar yanından geçer öyle işte

• Belli eder arkadaşım güler de konuşur da konuşmak isterde falan filan daa

• bir arkadaş bunları yapmazmı

• ilk olarak sürekli sana bakar ve sen ona baktığında gözlerini kaçırır.
    Daha sonra sürekli senle konuşma isteği vardır içinde sürekli senin olduğun ortamlarda olur
    Senin hakkında arkadaşlarından bilgi alır. Yani senin sevdiğin şeyler hakkında
    Ayrıca senle konuşurken bazen kekeler bazen söyleyeceklerini unutur. Tabi gerçekten hoşlanıyorsa :)

• senle konuşurken saçlarıyla oynuyorsa senden hoşanıyordur

• bu hiç dikkatimi çekmemişti saol :))

• rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 17

• Kızlar kavun gibidir, dibini koklamadan olmuş mu anlayamazsın. :P

• ahahahha :D

• bakışlar

• ben kız olsam benden hoşlanırmıyım diye bir sor kendine..cevabın evet se...ne duruyon git açıl kıza.

• Seviyosa gelir konuşur bence

• yanina ugrama sıkligindan sacma sapan espriler yapip el sakasi yapmasindan sana arada bakiyorsa goz temasi ilgilendigini gosteriyorsa olabilcek ihtimaller arasinda

• link
    işte böyle

• mesaj attığında muhabbeti uzatmaya calısıyorsa seninle muhabbet ederken mutluysa, en sacma esprilerine bile gülüyorsa bişeyler vardır kardeşim :)

• bakışlarından anlarsın eğer tatlı bi şekilde tebessüm ederek bakıyorsa hoşlanıyor demektir..

• bir kız gözlerini kaçırmadan gözlerine uzun uzun bakıyorsa senden cidden hoşlanıyor demektir. karşında ellerini birbirine bağlamış melül bakışlar atıyorsa senden bir adım bekliyordur. durman hata :)

• Amk 10 dk. Once soru soruyosun.. cewaplari okumadan uyeligini iptal ediyosun

• ne gerizekalılar var değil m. :D

• Öncekileri Göster
    • Sen olsan oyle mi yapardin..

Ben olsam isimi gorur ondan sonra siteden uyeligimi iptal ederdim

• öyle yapmazdım ama herkes ben yada sen değil öyle yapmış olamaz mı?
      yada on dakika içinde aldığı yanıtlar yeterli geldi sonra kapadı belkide

• Sana hoşlandığını söylerse anlarsın :D

• bazıları belli etmiyor

• illa uğraştırcaklar :D

• gözlerine bakıslarına bakarak

• bi bakışı var zaten hoşlanma sebebim gözleri desem yeri:) bana cesaret veren bakışları ama emin diilim :/

• açıkçası bu çok belirsizdir. ama sık sık sana bakıyorsa ve sürekli seninle konuşmaya çalışıyorsa hoşlandığı konusunda emin olabilirsin.ama bazı kızlar da vardır ki hatta çoğu öyledir hoşlanır ama hoşlandığını belli etmez

• bana aşık olan kızlar sürekli bakıp bakıp gülüyolar ... hoşuma gidiyo aslında çok şirin gözüküyolar

• Konuşarak rahatlıkla anlarsın.

• kızla muhabbetimiz harika ama arkadaş olarak mı yaklaşıo yoksa o da mı hoşlanıo anlamak için ne yapmalıyım? :/

• mal mal bakmasından anlarsın :D

Yükleniyor...