Bir kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın?

Merhaba arkadaşlar.Benim kızlarla en büyük sorunum kızların bir türlü benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamamam.Kızlarla konuşabiliyorum hatta erkekten çok kız arkadaşım var fakat bu arkadaşlıklarını ilişkiye geçiremiyorum veya benden hoşlanan birisinin benden hoşlandığını anlayamıyorum.Gelip benimle ilgili ne düşünüyorsun deyince öyle kalıyorum.Arkadaşlarıma sordum sen herkesle kardeş gibi konuşuyorsun dediler.Arkadaşlığı ilişkiye nasıl çevirebilirim veya bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlayabilirim?

0|1
13|31

En İyi Kız Görüşü

• 1-saatlerce facebook'ta, msn'de konuşabiliyorsanız anla ki hatun sırf boş zamanı olduğu için değil, biraz da olsa hoşlandığı içindir

2-ince ince laflar sokuyorsa, aramıyorsun, sormuyorsun, vs. tadında o da işarettir. ama bu işaret çok net sonuç doğuracak demek, değildir.

3-kıskanmasa dahi kıskançlık hareketleri gösteriyorsa da bu yoldadır.

4-yakınlaşma, zaman geçirme belirtileri gösteriyorsa mesela..

5-seni takip ediyorsa, sosyal ağlarda veya reel hayatta, bunu mutlaka belli eder hatun kısmı. o zaman da anla ki takiptesin, çok emin olma ama takiptir işte işaret burada.

1|5
    • Şikayet

1, 2 , 4, 5 var ama bunlar arkadaş olarak olamazmı.Bana kendisini kimseyle çıkmak istemediğini erkeklere güvenmediğini filan söylüyor.Yani arkadaşız normalde.Saatlerce mesajlaşıyoruz.Demek istediğim bu maddeler (1.2.4.5) normal bir arkadaşlık için geçerli olamaz mı ?