Sizce Burak Yılmaz kaliteli bir futbolcu mu?

Bazen dünyanın en yeteneksiz insanı olabiliyor bazende böyle çıkıp goller atabiliyor karar veremedim doğrusu

0|0
821

En İyi Erkek Görüşü

• şahsen bende çok beğenmiyorum ama kim ne derse desin şu şartlarda adam türkiyenin en iyi forveti...2 sene önce şampiyonlar liginde ronaldoyla aynı goldeyken ( 8 ) kim kral olacak diye tüm dünya basınında ve bütün gazetelerde manşetti yani.. son 5 sezonda tükiye de 3 kez gol kralı oldu ( yanlış hatırlamıyosam )... ama işte bizde kıymet bilinmiyor

0|1
    0|0
    • evet öyle ama bazen öyle hareketler yapıyor ki çıkar formayi git diyor insan kararsızım yani

• aama dediğin gibi çelişkide bırakabiliyor adamı işte...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Kral :) seviyorum onu

0|1
    0|0
  • Bence degil. Adam hic gol atamiyor hep şansa atıyor sonra haberde de burak yine affetmedi bilmemne , e adam forvette bide atmasın mı? hic kaliteli bir futbolcu degil diye dusunuyorum ben.

0|1
    0|1
    • Evet girdiği pozisyonlara göre gol atma yüzdesi düşük bugün attığı iki golde de yetenek yoktu

• Aynen öyle yinede kararsız bir durum ama genelde cok da iyi bir forvet degil.

• Bknz Milan Baros un son halleri. Bilemedim

0|1
    0|0
  • Bence cok yetenekli ama taraftar onu cok etkiliyor kotu yonden tabi

0|1
    0|0
    • taraftar da haklı başarısızlığa ruhsuz oynamaya dayanamıyor. ama son günlerde mücadele eden bir çizgiye geldi evet

• hahahah ne hayalmiş öyle ya valla iyi olurmuş o kadar para alıyolar :D

• Para si umrumda degil havasi bir baska oluyo futbolcunun:)

• Bazen evet bazen hayır

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Beşiktaştan gittiği gün kaliteyi bozdu.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• nasıl futbolcu oldu çözemedim ne yetenek var ne taktik var ne pozisyon görüşü düz taka bir futbolcu hiçbir özelliği yok

0|1
    0|0
  • En azından Avrupadan getirilipte trilyonlar dökülen saçma sapan futbolculardan daha iyi.
    Teknik bakımdan zayıf olsada iyi bir futbolcu golleriyle gösteriyor kendini.
    ya da şöyle söyleyim taraftar laf ettı diye ağlayıp gitmiyor

0|1
    0|0
    • evet orası kesin üzerine düşeni yapmaya çalıştığı bir gerçek

• Burak kaliteli ama tarafdar dingil adami demotive ediyorlar

1|1
    0|0
  • Kaliteli golcü olsa ilk yari 4 gol atardi

1|0
    0|1
  • Attığı golleri izlersen Hârikalar yaratıp attığı bir gol göremezsin bence çok yetenekli değil ama en büyük yeteneği çok fazla futbol şansı var

0|1
    0|0
  • sağı solu belli olmuyor :D

0|1
    0|0
  • Bence kaliteli bir oyuncu kim nederse desin

0|0
    0|0
  • kalite türkiye ye kaliteli forvet gelirse gelir yoksa burak şu an bir numara

0|1
    0|0
  • Bizim halı sahaya bile çağırmam

0|1
    0|0
  • kararsızım

0|1
    0|0
  • Zerre kaliteli olsa avrupadan talibi olur ;)

0|1
    0|0
    • demi o da ilginç yaşı gelip geçiyor ama hala buralarda :)

• Yabancı sınırı olmasaydıda kalite bu kadar düşmeseydi az biraz hırs olsaydı :) kötünün iyisi bunlar olsa gerek

• şöyle diyeyim halısaha maçı olsa çağırmam o derece yeteneksiz görüyorum. attığı gol kaleci hatasıydı kesinlikle orada bile gitti adamın üstüne vurdu şansa girdi.

0|0
    0|0
  • şu an en iyisi o.

1|0
    0|0
  • yetenekli

0|0
    0|0
  • Futbolcunun iyi oldugu birde kotu oldugu zamn vardir her zaman iyi oynayip gol atmasi beklenemez, ancak birazdaha extra son vuruslara calisabilir, kesinlikle yeteneksiz degil ancak kaliteli bir futbolcuda degil.

0|0
    0|0
  • kalitesiz diyen futboldan anlamıyodur net

0|0
    0|0
  • Dün akşam o kaçırdığı golden sonra artık gözümde yok

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • galatasaray 100 yılın kazığı saçma sapan bir sözde futbolcu