Bu sıcakta neler yapılabilir.. ?

Arkadaşlar tatil günümdeyim ve dışarı çıkmak istemiyorum. evde oturup neler yapabilirim bu sıcakta. bi fikri olan varmı?

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Al sana işsiz işi,seç beğen al;

#Camdan dışarı bak;arabaları say:D ,yoldan geçenlerin hayatlarını tahmin etmeye çalış ,(şu zengin belli ,iki kızı vardır birini verir mi?gibi..) yakıştırmalarda bulun (şu geçenle bu geçen yakıştı yanındakini bıraksın buna varsın gibi) ...

#Müzik dinle

#Kitap oku (Kimse sevmiyo bu günler de ama ben seviyorum varsın sevmesinler)

#Meditasyon yap.

#Suda kafamı kaç dk tutabilirim?yap.(beyne zararlı tavsiye ederim ama etmem :D)

#Takla atmaya amuda kalkmaya felan çalış .:D

#Buzlarla oyna ;alnına koy , göbeğine birden fazla koy eriyene kadar dayanabilir miyim diye kendini sına :D

#Kıyafetlerinle yıkan :D Öyle gezin nemli nemli .çok komik oluyo :D

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Kitap oku bırak buraya takılmayı ...

0|1
    0|0
  • kafanı buzldlb içine sok

0|0
    0|0
    • woow bu yorumu sevdim :)

• çok düşüncelisin :D

• Maymunlar cehennemi guseldi:)

• Kulaklığa müzik aç ve son ses dinle(zıplayarak)..hayallere dal,yolculuğa çık,soğuk buzlu bir su iç,denize gir..sonra oradan bara git kız tavla ^_^.

Ne bileyim yap istediğini.

1|0
    0|0
    • barda sahne aldığım için ve her gece orada sahne almak zorunda olduğum için ve bu gecede çıkacağım için bar iyi bir fikir değil. denizdende sıkıldım. soğuk su değilde soğuk bira alabilirim. alkolsüz içecekler dokunuyorda bana. kulaklığa müzik aç zıpla demişsin :D zıplayınca daha çok sıcaklamaz mı insan ?

• Neler yapabilirsin bi bakalım.Öncelikle ev işlerinden başlayabilirsin.Temizlik bulaşık ütü...

Sonra bi yemek yapabilirsin.Sonra akşama yersin..Yok ben bunları yapmam dersen.Legoların varsa yada puzzle lerin oynayabilirsin.Bunlarda mı yok.O zaman çek çek kürekleri sür arabanı sağlıklı mutlu neşeli yaşa hayatın tadını.Budamı kesmedi.O zaman sağlam bir ip bul kendini as.Daha fazla özeline bulaştırma bizi

0|0
    0|0
  • Kitap okuyabilirdin okumayı seviyorsan .

Film izleyebilirdin .

0|0
    0|0
    • kitap okumayı çok seviyorum öyle yaptım zaten ama sabah sabah film izleyemiyorum ya.

• film izlemek en rahatı :)

0|0
    0|0
  • KS'de takıl işte biz öyle yapıyoruz

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorduğuna göre biz ne desek yapmazsın hayatında ilk defa evde oturmuyorsun ne de olsa :)

0|0
    0|0
  • bana tiramisu yaparmısın? ^ ^

0|0
    0|0
  • tv izlee.. olmadı güzel bi film izle ...

0|0
    0|0
  • benimle konuş

0|1
    0|0
  • Ben çalışıyorum :)

0|0
    0|0
  • film izle. limonata iç. hatta birlikte içebiliriz limonatayı haha :D

0|0
    0|0
  • Yani bu kadar özeline karıştırmaya çok meraklımısın insanları.O zaman açık adres verde gelelim

0|0
    0|0
    • vereyim hemen datçaya gel ismimi kime sorarsan sor gösterirler zaten.

• profilini gizliyosun adres istiyosun oda güzel (:

• datça - iskele mahallesi atatürk caddesi buxerolles sokak. vakıf bank üstü. beklerim

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...