Rededilen kadın neden hala konuşur, zoruna mı gider rededilmekle kafasından dedikodu uydurur?

acısını hafifletmek için mi ret edeni karalamak gibi bir heves peşine düşer ?

Ezikliklerini bu kadar mı arka planda gösteriyor bazılarınız ?

Gizli sana kapalı , kıçın yesinde açıktan konuş ...

Güncellemeler:
bu işler sanırım hiç bir zaman bitmeyecek ... yaralı çakal misali aynı teraneler ... erkeklerde bu yanlarını çok fazla ortaya döküyor ks de bunun örnekleri ile dolup taşıyor sanırım

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Kedinin ulaşamadığı ciğere mındar demesi , madem benim olmadın kimsenin olamazsın inadı , elde edememenin verdiği eziklik ve sahip olduğun kompleksler bütünüyle takıntılı hale gelme durumudur .Hiç bir kazancı olmamakla birlikte kişi kendini daha da küçük düşürür .

Hiç uğraşılmayacak bir işdir aklı olan için ... akıllı kadın işi değildir ve taş yerinde ağırdır ...

0|1
    0|0
    • uğraşmadıkça çirkefleşecek kadar karaktersiz olabiliyorlar yani :(

• Uğraştıkça üstüne çamur sıçrar , herkes bilir kimin ne olduğunu merak etme ...

Kızlar Ne Diyor 10

• Merak ettim heycanla bekliyorum üyecanı

0|1
    0|0
  • Kadın erkek meselesi değil ki bu.Kompleksli insan davranışı.Biz de yaşıyoruz.Böyle durumlarda napıyorum?Takmıyorum o kendini parçalasa beni karalamak için ben değerimden birşey kaybetmem.Altın çamura da düşse yine altındır.

0|2
    0|0
  • Kaldıramaz..evet zoruna gider bir kadının reddedilmesi.Hele ki erkek tarafından.

Çoğu kendini bir şey sandığı için..o reddetmeli her zaman..(güya).

0|1
    0|0
  • red edıldıgı halde hala konsuyorsa hamurunda yuzsuzluk vardır yada ıcınde hala bır umut vardır boser herıkısıde para etmez :D

0|1
    0|0
  • her 2 cinste yapar bunu :)

0|1
    0|0
    • erkek yaparsa çok fena çok iğrelti durur .. adam olan yapmaz

• yapanı var buna sahidim.kötü bi imaj sergiliyor.

• Kadın icin buyuk trajedi, depresyona (kitabının) giris sozudur.Zuhre den maha dususu kaldıramamasındandır tepkisi.

0|1
    0|0
    • anlamsızca dedikodununda sınırı vardır ama değil mi ?

• yüzleşecek cesareti bulunsa idi uydurmasyon dedikodu yapmazdı bence .. dertleri başka oluyor

• boyle seyleri yapanları gordukce burkuluyor tabi insan, "nasıl oldu da haketmeyene boyle deger verdim" diye dusunerek

• Karalama kampanyası daha kolay çünkü, reddedilmenin yaşattığı ego kaybını anca böyle tamamlıyolar sanırım.

0|1
    0|0
  • kendini daha iyi hissetmek için.

0|1
    0|0
    • kıçlarından uydurmakla nereye kadar ama cevizim :S

• birisi ona savunma mekanızmasına başvurmakla çirkefleşmek arasındaki ince çizgiden bahsetmeli:S

• İnsanların düşünceleri o kadar farklı ki sanırım anlatılamaz . Sormak lazım diyeceğim deee bu mümkün olmayabiliyorr

0|0
    0|0
  • siz yapmakta olduğunuz bu şeyi niçin yapıyorsunuz kuzum?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Red edilmenin onursal gerilimini çeneye taşıma,taşınmaz mal beyanı arz etme..

1|2
    0|0
  • Ego tatmını

0|1
    0|0
  • 6. his kop roots dedi.. :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...