Aylık makyaj harcamalarınızı ne kadar?

Kızlar sizleri kızdıracak bir soru..aylık makyaj harcamalarınızı ne kadar...ve bu harcamalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu hiç düşündünüz mü

0|0
28|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• aylık makyaj malzemesi harcaması yapıcak kdr kullanmıorm 40 yılda bir bi kalem bi rimel alırım budur yani ama cidden değerliler o ayrı.

0|0
    0|0
  • yorumları okuyunca makyaj yapan bu kadar azsa dışarda yüzü badana boyası olan kızlar kim acaba dedim kendi kendime kimse kızmasın=). göz kalemi, parlatıcım ve rimelim var üç - beş ayda bir yenilerim aylık etmez yani ama kozmetik olarak( şampuanım, saç kremim, el kremim) onuda beş ayda bir yenilersek her ikisinin toplamı yılda en fazla 100 lira eder.

0|0
    0|0
  • Kizlar okadar cirkinmisiniz? insan bukadar makyaj kolanirmi hitc valla siz 30 varmadan yuzunuz yipranmis 60 yasinda gibi karilar gibi nolicaksiniz... Ciltnizi yazik.. Ben sadece gerekti zamanlarda kolaniyorum... Bu parayla 2 sene bi ara getir araba alirsiniz:D

0|0
    1|0
  • 200 tl

0|0
    0|0
  • makyaj malzemelerim göz kalemi ve rimelden oluşuyor rimeli de özendim aldım ama kullanmıyorum. ben parayı onarıcı cilt ürünlerine harcamaktayım o da aylık 50 lira falandır .

0|0
    0|0
    • bence cilt ürünleride sağlıklı olmuyo en iyisi doğal güzellik

• benim kullandıklarım ilaç sayılabilecek ürünler bir kısmı da dermo kozmetik sadece ecznelerde satılıyor öyle sıradan şeyler kullanmıyorum.

• hmm bakımlı biriyiz kendimize önem veriyoz demek

• Makyaj harcaması mı :/ o da ne :/

Bir rimel bir kalemim var yeter.. Yüzünü badana yapan insanlar gibi değilim çok şükür..

1|1
    0|0
  • Aylık makyaj harcamam yoktur. Makyaj dediğim bir göz kalemi veya eyeliner rimel ve rujdan ibaret.Bazen pudra. Bunları da ayda bir yenilemiyorum her gün makyaj yapmıyorum çünkü. Doğallıktan yanayım. Ama şu var; her gün göz altı morluklarım için sürdüğüm göz altı kapatıcım var 5 ayda bir bitiyor desek fiyatını hatırlamıyorum ama 30 küsür bir şey olabilir.İndirime denk geliyorum hep o yüzden tam fiyatını bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • 10 lira filandır ama her ay makyaj malzemesi almam

0|0
    0|0
  • valla benim aylık masrafım değil 6 ayda bir bile yok.)evhanımıyım dışarı çıkıçamda makyaj yapıçam,mesela aldığım bir rimel 8 ay gider bana..

1|0
    0|0
  • Yüzüme fazla mkyaj yapmam. Allah gerek yok demiş :D Sadece fondoten ve ruj

0|0
    0|0
  • Öyle aylık makyaj ya da giyim harcaması yoktur yani kafama göre takılırım

0|0
    0|0
  • Makyaj yapmıyorum gözlerim yeteer hani bazen de gülümseyişlerimm ;)

0|0
    0|0
  • ah cok dusundum hemde ogrencıyken cok daha degerlı oluyor ama su an 100 tl bazen 50 de olabılıyor fazla yuklenemıyorm babam yuznden ama bagımlılık benmkısı :)

0|0
    0|0
  • Makyaj harcamam genelde 5 ayda bir oluyor ama kozmetik olarak (şampuan , krem , jel vs ) 200 geçiyorr aylık

0|0
    0|0
  • Her ay belli bir masrafı yok, çünkü su gibi tüketmiyorum.Bir fondöten bile 6 ay gidiyo benim için.Kalem rimel desen onların da 2-3 ay gideri var.En sık harcadığım parfüm deodorant olsa gerek.

0|0
    0|0
  • 0 TL. makyaja vereceğim parayı kıyafetlere veriyorum :D ama bikaç ayda bir rimelim bitiyor onu alıyorum bide güzel oje görürsem onu alırım. yani bikaç ayda bir 20 TL veririm.

0|0
    0|0
  • aylığa vurursam 10 tl bile tutmaz.

0|0
    0|0
  • Kocaman bir SIFIR.

0|0
    0|0
  • 150 200 falan aldgım kredı kozmetıge gıdıyor :(

0|0
    0|0
  • benım ıcın cok degerlı ama bende de bagımlılık var mıktarı bende kalsın :)

0|0
    0|0
  • Valla ben genelde paramı yemeye içmeye ayırıyorum

0|0
    0|0
  • 0 tl :D makyaj yapmıyorum

0|0
    0|0
  • sigaraya verdigimin %25'inden azdır, bu yuzden hic dusunmedim

0|0
    0|0
  • sıfır

0|0
    0|0
  • 150

0|0
    0|0
  • zero

0|0
    0|0
  • fondöten kullanmıyorum kazanıyorum.

0|0
    0|0
  • dürüst olmak gerek.

50 ila 150 TL arası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aga bu onları kızdırmaz bizleri kızdırır ters yerden girmişin olaya ufak ufak veriyoduk şimdi bide hesaba sokacan bizi

1|0
    0|0
  • yorumları okuyorumda,burdaki bayanların makyaj malzeme parası yok denecek kadar az,...inansakmı acaba:)))))))))

0|0
    0|0
    • onların parası olmasa bile sevgililerin ki vardır

• şöyle bir sonuç çıkıyor,kendi harcadıkları para yok denecek kadar az,ama harcattıkları para? onuda erkeklere sormak lazım:))))))))

• Aylık makyaj harcamalarım şu kadar diyen kızlar düşman başına :(((8

0|0
    0|0
  • makyaj + kuaför diye sorsaydın keşke

0|0
    0|0
  • :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...