Arda turanın Türkiye maçındaki pozisyonu hakkında yorum yaparmısınız. Bana göre net penaltı. (Ama sarıkart gördü)?

Arda turanın Türkiye maçındaki pozisyonu hakkında yorum yaparmısınız. Bana göre net penaltı. (Ama sarıkart gördü)

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bir il hakemi olarak karar doğru

0|1
    0|0
    • Eski amatör futbolcu olarak karar yanlış zaten adamı geçmiş neden düşsün salakmı bu adam

• Bende Galatasarayliyim her maçta söverim, oanda tezahürat yoktu yanlış değilsem butakta nefes alıp vurdu bence o karar da doğru

• Doğrudur

Kızlar Ne Diyor 6

• Gayet hizini almis bir sekikde gole gidiyordu kazak futbolcu celme. takip yere dusmesine. sebep oldu fakat sari karti yiyen arda turan oldu amac hollanda karsisinda bizi gucsuz birakmak fakat kolay kolay pes etmeyiz :)

1|1
    0|0
  • Kart doğru. Penaltılık bir durumda yok

0|1
    0|0
  • Bence kart dogru

0|1
    0|0
  • Bana göre de net penaltı. Haksız bir sarıkarttı bence.

0|1
    0|0
  • Kart doğru

0|1
    0|0
  • kesinlikle değil üç kağıtçı ii oldu

0|1
    0|0
    • Pozisyona iyi bakın

• zamanını boşa harcamışsın

• Yaw hee hee

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen nasıl maçı izliyorsun Allah aşkına. ?

Adamın Arda'ya uzaktan yakından müdahalesi yok bide onu savunmayın bari.

0|1
    0|0
  • Pozisyonu 3-4 kere izledim arda kendini atmis sari kart dogru ve hollanda macinda cezali duruma dustu cok kizdim adam ayagini dengesizce uzatmis ama temasi alamamis arda ayagini adamin ayagina taksa penaltiyi alirdi hakem orada hakli ama onlara verilen penaltida penalti yok topal nizami bir sekilde topa mudahele etmis

0|1
    0|0
  • Sorunun cevabını muhtemelen burada bulursun. :) www.kizlarsoruyor.com/.../q2066142-arda-nin-sarisi-dogru-mu

0|1
    0|0
  • penaltıyla alakası yok hakem doğru karar verdi.. o kadar basit penaltı olmaz...

0|1
    0|0
    • Ceza sahası içinde adamı engelliyolar o kadar kişiyi geçmiş ordaki adamla alakası yoktu normalde

• biz anlaşamıycaz senle :))

• Yaw burak yapsa tamam aynı pozisyonlara bizde giriyoduk

• Kart doğru. Peşinen yazıyorum pozisyonu seyrettim.

0|1
    0|0
  • Adama faul yapildi yere düsdü rol yapdin diye sari kart yedi.

Hani saha giren tarafdar vardi yaa bence o hakemi dövmeye girmisdi

0|1
    0|0
  • kardeşim maalesef ki doğru karar.
    Arda tarzında bir futbolcu yapmamalıydı.

0|1
    0|0
  • penaltı değil kart doğru

0|1
    0|0
  • kart dogru

0|1
    0|0
  • Seyretmekle futbolcunun durumu anlaşılmaz belki ayağı sendelemiştir veya öyle hissetmiştir ardaya suç atmayın

0|1
    0|0
  • Yanlış karar diyenler hiç tekrarını izlemedinizmi? Arda net şekilde penaltı almak istemiş fakat başarılı olamamış hakemde sarı kartı göstermiştir

0|1
    0|0
  • Yok hayır birkaç guzel hareket yapıp topu oraya götürdü ve amacı topu oraya götürüp pozisyon bulmakti ama bulamayınca kendini yere attı ve penaltı bekledi penaltı degildi bence

0|1
    0|0
  • Kendini attı gereksiz Hollanda maçında da yok şimdi.

0|1
    0|0
  • Penaltı değil. Arda da penaltı değil refleks olarak geçecek yer kalmadı düştüm penaltı verme dedim sarı kart verdi dedi.

0|1
    0|0
  • Penaltı değil ama kartta yanliş

0|1
    0|0
Yükleniyor...