Arda'nın sarısı doğru mu?

Arda penaltı yok diyerek kalktı ama yere attığı gerekçesiyle kart gördü gibi geldi bana. Ağzı yok ya da no der gibi duruyofu çünkü ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Pozisyonun penaltı olmadığı net zaten. Tekrarda penaltı değil der gibiydi arda ben onu soruyorum. yani hakem haksız değerlendirdu sanki. Benim sorum bu, penaltı mı değil mi değil

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• arda her ne kadar penaltı beklemediğini belirtse de.. fifa nın net kuralları var işte aldatmaya yönelik hareket gördüğü zaman hakemler insiyatif kullanabilme hakkına sahip hakemde kararını sarı karttan yana kullandı...

0|0
    0|0
    • Ya cezalı olmasa hiç umursamam ben de zaten ama hakeme bir o pozisyonda sövdüm. Arda da yokken takım yarıya kadar düşüyo zaten bir iyi bir kötü giderken hoş olmadı yani

• :))) işimiz kırıntılara kaldı zaten doğru diyosun :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha ayağına dokunmadan kendi yerdeydi gole gitmesin diye yaptı sarı kartı yedi malesef

0|0
    0|0
  • Hakemi kandırmaya yönelik hareket diye verdi bence ki doğru karar

0|0
    0|0
  • Hakem gercek olmadigini bildigi icin verdi bence kendini yere atmasa gole gidebilirdi o. o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Arda penaltı alırmıyım diye kendini yere attı, sonradan cezalı duruma düşeceği aklına gelince inkar etmeye çalıştı ama iş işten geçti.

0|1
    0|0
    • Olabilir ama o ara düşündüyse işin çakallığını tam öğrenmiş. :)

• Öyle deme kardeş selçuk kendini biraz toparlamiş göründü bugün onun dışında oyun kurucu kimimiz var? Kanatlar tek yetmez bence

• Aynen selçuk son 2 maçtır kendini toparladı.
      Karabük maçıyla beraber yükselişe geçti tekrardan.
      Kardeş maçları iyi izlersen eğer ARda Milli takımdakilerin yarısı kadar koşmuyor.
      Bu maçta kaç pozisyonda gördün Allah aşkına? Arda alıp götürmüyor veya orta açmıyor

• evet

0|0
    0|0
  • darbe gelmedi gibi gözüküyor kendini kolay attı sarı kart doğru malesef

0|0
    0|0
    • Penaltı değil zaten ama penaltı yok der gibiydi kendisi. Yani üç kişi izledik üçümüze de aynı geldi

• doğru karar

0|0
    0|0
  • izlemedim maçı

0|0
    0|0
    • Özeti düşerse bakabilirsin. Pozisyon detayinı verdim ama görmek gerek.

• Orda ardaya faul yapildi ondan kendini yere birakdi hakemdr kandirmacikdi diye sari verdi

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum ama pozisyon tekrarında hareketleri penaltı değil der gibiydi sanki

• Karar doğru

0|0
    0|0
  • bunu da sordunuz ya... ben kaçıyorum artık buralardan

0|0
    0|0
Yükleniyor...