Volkan Demirelin Kazakistan Maçı Öncesi Yaptığını Doğru Buluyormusunuz?

www.ligtv.com.tr/.../milli-mac-oncesi-volkan-soku

Volkan maça ısınırken sanıyorum Bursaspor atkılı bir taraftarla tartışıyo el kol işaretleri yapıyo taraftara ve direk soyunma odasına giderek maça çıkmayacağını belirtiyo stadıda terkediyo çocuk oyunumu bu merak ettim dorusu ozaman Burak hiçbir maça çıkmasın? :) Bu arada ilk galibiyetimizi aldık iyi oldu.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Küfür eden insan suçsuz demiyorum ama Volkan o sahayı, o formayı bırakmamalıydı

0|1
    0|0
  • maçlarda küfür yemeyen mi var maçlarda. hem bu ilk değildir nedir bu ya milli forma bırakılmaz bence doğru değil

0|1
    0|0
  • şu stadta neden bu tür olaylar oluyor vermeyin şu stadta milli maçları ya hiç sevmiyorum bu stadı şükrü saraçoğlu varken tt arena neden

0|0
    0|0
    • Alakasi yok gs fb maclarinda azmi kufur yiyo niye birakip cikmiyo mili forma o mahalle maci degil.

• Milli maçla takım maçları bir mi bu olaydaki savunmanız bu mu küfür edenleri haklı görüyorsunuz yani

• Hayir hakli gormuyorum ama pireye kizip yorgan yakilmaz

Erkekler Ne Diyor 6

• yani milli takımı hiç bir şekilde yüzüstü bırakıp gidemez... sonuçta bu adam Galatasaray- ya da Beşiktaş maçlarında 50 bin kişiden küfür yiyip kaldırabilen adam...3-5 kişi laf etti diye milli maça çıkamayacağım diyemez..

0|1
    0|0
    • İşte en püf nokta FB formasıyla arenada azmı küfür yiyo ya da olimpiyatta azmı küfür yedi niye bırakıp gitmedin oynamam demedinde şimdi Milli formayı bırakıyorsun sorarlar adama?

• milli takım kötü durumda olduğundan kimse sorumluluk almak istemiyor herkes kaçıyor işte...

• Keşke milli takımın hiçbir maçına çıkmasa ne güzel olur.
    Egoist şeref yoksunun biri.
    Onun yerinde oynucak çok kaliteli kaleciler var ona gerek bile yok.

0|1
    0|0
  • Doğru buluyorum ama Fenerbahçeli olduğum için değil. Ha FBliyim ama bu konu ayrı. Bu arada benim bildiğim Volkan o küfür edenleri evinden aldırır. Adam delikanlı yapacak bişey yok :D Madem ki adalet yok adaleti kendisi sağlar.

0|1
    0|0
  • Herkez burakla volkana laf atiyor kiskandiklari icin ama en iyi oyunculardan birisi onlar.

0|1
    0|0
    • Volkanın miladı doldu artık refleksleride zayıfladı Burak iyidir fenerli Merti tercih ederim Volkan yerine.

• Eee rüştü reçber'in öğrencisi olunca ne oluyorr. ?
      Bana bir tane kurtardığı maçı söylermisin. ?
      Boş konuşmaa yaa rüştü reçberin öğrencisi olunca sanki dünya yıldızı

• Burak'ı evet golcülüğünü eleştiriyorum.
      Ben her maçını izliyorum kardeşim yeri geldimi sahip çıkarım yeri geldimi eleştiririm.
      Burak'ın attığı goller çok düzgün gollerde gelip bana onu övüyorsun.
      Kaçırdıklarını saydıysan bu maç 5 gol atmıştı tek başına

• kesin o ayı kış uykusuna gidip yatmıştır

0|1
    0|0
  • Kesinlikle doğrusunu yapıyor. Kendisini bir Fenerbahçeli olarak tebrik ediyorum. Böyle bir adi millet bu davranıştan ders çıkaramaz ama Volkan en net mesajı vermiştir.

0|0
    0|0
    • Taraflı bakıyorsunuz olaya tarafar her oyuncuya küfür edebilir bunu duymicaksın görmiceksin Burağada onada bunada çok küfürler ediliyo ama adam çıkıyo yine atıyo golünü taraflı olmamak lazım bu konuda yaptığı yanlış bence çocukça bir davranış.

• Arkadaşlar tartıştığı taraftar bursasporlu diye biliyorum GS stadında diye yalnız GS li yok orda.

• Ben de öyle sanmıştım ama değilmiş.. Yeni amasyasporun formasıymış.. Ama arka planda bağıran gsliler de vardı. Sen statlarda olanların farkında değilsin sanırım. Her milli maçta o stadın takımı kimse o taraftar grubu sayıca ve diğer konularda etkin olur.

Yükleniyor...