Türkiye 3-1 Kazakistan, maç hakkındaki yorumlarınız neler?

A Milli Takımımız Kazakistanı 3-1 yenerek grupda ilk 3 puanı aldık
Futbolcularımız nasıl oynadı? Önceki maçlara göre?
Hollanda maçında Arda Turan yok cezalı nedeniyle.. Yaptıgı şey bana göre saçmaydı yanındaki arkadasına pas vermesi gerekirken kendi gidip sarı kart görüp cezalı duruma düştü dikkat etmesi lazımdı.. Sizlerin düşünceleri neler?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• kazakistandan bile gol yemişiz vay anasını ya

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• volkan niye çıktı yani tribünlerdeki tepki neydi ben onu anlamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Önceki maçlara göre özellikle ilk yarı iyiydik kazakistan hiç çıkamadı ikinci yarı biraz durulsakta rahat bir galibiyet aldık.

0|0
    0|0
  • ülke futbolunun düştüğü durumlara bak kazakistanı yendik diye sevinir hale geldik. Milli takımdan soğuttular herkezi şahsen bakmadım maça içimden gelmiyor

0|0
    0|0
  • Utanmasalar dünya kupasini kazanmis gibi sevinecek futbolcular.. Bu takimdan bi' b. k olmaz yine bir turnuvada milli takimimizi goremiyecez.

0|0
    0|0
  • Böyle maçlar hakkında yorum yapmaya bile gerek yok.
    zaten bizden güçsüz rakip

0|0
    0|0
  • volkan niye çıktı

0|0
    0|0
  • Çok güçlü bir rakibi yendiğimiz için çok gururluyum :) Artık önümüzdeki San Marino maçlarına bakıcaz Kazakistandan gol yemek kötüye gidiişin devam ettiğnin ayrı bir göstergeisdir

0|0
    0|0
  • şu burak iki gol attı diye g*tü kalkar şimdi gollerde gol olsa biri penaltı biride tamamen yavaş gelen topu kaleci içeri aldı... burak halı sahada bile oynatımaz

0|0
    0|0
  • fifa sıralamasında bilmem yüz kaçıncı olan takımla derbi havası içinde geçti,,, rezillik ...

0|0
    0|0
  • Kötü değildi milli takım ama çok da iyi değildi...

0|0
    0|0
  • koyduk muu?

0|0
    0|0
  • At çöpe gitsin. .

0|0
    0|0
  • Bu maçı 5-6 sıfır kazanmamız gerekirdi. Milli takım ruhu diye bir şey kalmamış. Maçın sonlarına doğru Kazaklar maçı çevirecek sandım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...