Volkan Demirel olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Volkan Demirel olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?

bilmeyenler için Volkan demirel maç öncesinde ısınırken kale arkasından kendisine edilen küfürlere dayanamayarak ilk önce antremanı bırakmış arkasından stadı terk etmiştir.

0|0
36|100

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan'ı zerre kadar sevmem, ilk önce bunu söyleyeyim...
    Ama şahsına yapılanlar kabul edilir cinsten değil, bir milli maç var, öyle ya da böyle bu adam milli takım kalecisi. Böyle moralinin bozulması ve oyundan düşürülmesi iğrenç bir şey.
    Fakat O'nun da sahayı terketmesini anlamsız buluyorum. Ne o öyle çocuk gibi ben oynamıyorum... Sahaya çıkıp oynayamayacaksan, kadrodan dahi çıkacaksan da orada kalıp arkadaşlarınla birlikte olman gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• Fenerbahçe'den nefret edebilirsin hatta volkandan nefret edebilirsin.. ama ay yıldız formayi taşıyosa ne nefret edebilirsin neden küfür edebilirsin.. volkana küfür edebiliyosan eğer sen gurursuz, onursuz, şerefsizsin demektir !!!

6|3
    0|2
  • volkan demirele küfür edildi hala volkanı suçlu görüyor galatasaraylılar milli forma üstünde küfür ediyorlar sırf fenerli diye sizin türklüğünüz bu mu birde gol diye seviniyorsunuz.

5|6
    0|1
  • bence bir yerde haklı kimsenin kimseye küfür etme gibi bir lüksü yok

4|6
    0|0
    • yinede i*ne demeye hakkınız yok herkes işini mükemmel yapsaydı keşke @Şairevlenmesi

• evet @Şairevlenmesi

• haklısınız @Şairevlenmesi

• Küfür edilmesi yanlış, o kişinin karaktersizliği ama bu küfürler ilk defa olmuyo ve sonda olmıcak. Ne olursa olsun milli forma bırakılıp gidilemez. Volkan futbola senelerini vermiş biri olarak bunu yapmamalıydı

1|3
    1|2
    • açıklamasını gördünmü sen?
      dediki ne ana bıraktılar ne karı bıraktılar.

• Evet gördüm. Küfür edenleri savunmuyorum zaten. Ama her maç küfürlerin aynısı ediliyo zaten

• baskasina kufur ederken baskasina hic agir geldigini dusunmuyordu kufurlerin... srfsz adam ya. Volkana az bile.

0|2
    0|0
  • Ayıdır ne yapsa yeridir.

1|6
    3|9
    • :D ama simdi ayni degil ki yaa bak volkan i sevmem ama mesela burak a da cok kufur ediyolar volkanin durumuna o acidan bakinca adam hakli yani

• Euro 2008`de Milli mactaa kirmizi kart görüp oyundan atilan Yaban Ayisina mi saygi duyacak bu insanlar? Bazilari milli takim degerler vs vs Volkana saygi diye edebiyat yapmislar, 2008`den beri onu sevmiyorum... Avrupa`da adini ``MAGARA ADAMI VOLKAN`` diye yazdirmisti... Onun milli takimaa ve o formaya saygisi olmus olsaydi... Kendine yakisir sekilde hareket edip milli takima ve o formaya laf getirmezdi... Onun yaptigi dengesiz hareketler yüzünden hepten milli takim Türkiyee alay konusu olmustu... Hem orada hakarette ederler küfür de ederler tamam kolay degildir kabullenmek ama öyle cekip gidilecek kadar ucuz basit olmamaliydi.. Burada ki yorum yapanlarin cogu ezbere konusuyor... Ilk önce Volkan`in hareketlerine yaptigi seyleri bir takip edin sonra ona saygidan bahsedin... Kimse kusura bakmasin SAYGI VERILMEDEN ALINMAZ... ;)

0|1
    2|3
    • eline sağlık..

• seyoby Benim anama bacima küfür edecek kadar kimseye saygisizlik yapmiyorum... Yeterli cevap mi? Volkan küfür yemek istemiyorsa adam gibi duracak, hal ve hareketlerine dikkat edecek... Avrupada bizleri pis türkler rezil türkler diye laf attirmasi hic gücünüze gitmedi de, onun anasina bacisina küfür ettiler diye mi gücünüze gitti... O zaman söyle düsünürüm demek ki Volkanla kardessiniz... Türklügünüze laf geliyor umursamiyorsunuz amaa vayy bee...

• Bii susu seetter olun ötede havlayin Volkanin kucu kuculari... :)) Türklere milli takimaa laf getiren bir dag ayisinaa saygi duymam... Anasina bacisina küfür ettiren de kendisi, neden baska kaleciye küfür oyuncuya bu kadar küfür yokta sadece Volkan? Söz ve hareketlerine dikkat etmeyen insan sonundaa duydugu sözlerden incinmemmeli... Herkes layigina göre...

• FB-GS maçlarında kufurler edilir bunu hiç bir futbolcu takmaz. Ama milli maçta en ufak kufur oyuncuya dokunur. Volkan haklı.

2|2
    0|3
  • Volkan'ın yaptığı kesinlikle yanlış milli maçta takımı yüz üstü bırakmaması gerekirdi ama taraftarın yaptığı dahada yanlış sonuçta o futbolcu orada üken için oynuyor sen hangi hakla ona orada küfür edersin bence. Ayrıca Volkan zaten Galatasaray ve Beşiktaş maçlarında özellikle taraftarlardan zaten bir sürü küfür yiyor bu bir gerçek asıl onlara dayanamaz ve hiç oynamazdı açıkcası o yüzden bana kalırsa Volkan'ın oynamamasının arkasında küfür değilde başka bir şey var.

2|2
    0|2
    • aynı fikirdeyiz.

• Pardonda nesi kapak oluyormuş acaba? Ben taraftarın yaptığı Volkan'a küfür etmesi doğru demedim ki sen neden bana "Volkan Demirel'e yapılanlar kabul edilemez." anlamını taşıyan bir haberi atıyorsun? Volkana yapılan hareket elbette yanlıştı ve kabul edilemez tabiki olan şeye bende üzüldüm ama benim anlatmaya çalıştığım şey Volkan'ın önemli bir milli maçta takımı bırakıp çekip gitmesi gitmemesi gerekiyordu benim için. Umarım anlatabilmişimdir ve umarım ki anlamışsındır. Yoksa benim Volkan hakkında "milli takım" dahilinde kötü bir düşüncem yok hatta ve hatta bana kalırsa milli takımın kalesini koruyacak en iyi kalecide Volkandır! @seyoby

• @salatalıkturşusu demeye çalıştığımı rüştü açıklamış sanırım :
      www.fanatik.com.tr/.../rustu-recber-volkan-hakli-397043

• en iyisini yapmış ben olsam bende giderdim yaptıkları taktir edici birşey değil.

2|4
    0|1
  • Futbolda olabilecek seyler bunlar volkan i sevmem ama bu yaptigi bana normal geliyor kufur ediyorlar sonucta kaldirilamaz bir sey bu hele ki boyle sik sik olunca, iste neymis giydigi formanin hakkini vermeliymis fenerbahce ye hakaretmis mis te mis yok oyle bir dunya put degil ki bu insan, patlamis ve icinden geleni yapmis futbolda boyle duygusal anlar yasanila biliyor

0|2
    0|2
  • milli maçta kendi halkından küfür yemesi koymuştur bende durmazdım orda

3|3
    0|1
  • Iyi halt etti, artık daha beter küfür ederler ona. Boşuna bu kadar nefret etmiyorlar Volkan'dan, çok sorunlu bir kişilik kendisi. İlk kez de küfür yiyor değil, her ne kadar hoş bir olay olmasa da milli takımı bırakmamalıydı. Milletin lafıyla onun anasına bir şey olmuyor. Adam gibi yerinde durup iyi bir performans sergileseydi, ona küfür edenlere o lafları ne güzel yedirmiş olacaktı ama o kaçmayı seçerek küfürbazların ekmeğine yağ sürdü. Yazıklar olsun.

0|1
    0|0
  • profesyonelce değil.
    dani alves'in yerinde olsa futbolu bırakacak demek ki.
    şımarıkça bir hareket..

0|0
    0|0
  • Kim olsa katlanamazdi bu duruma kufurlerin derecesini bilmiyoruz. O da insan bir yere kadar dayanabilir seyircimizin yaptığı büyük ayıp asıl. Ne diye küfrediyon adama ne gerek?

1|2
    1|2
  • Gurur budur ve öyle Karşılık vererek savunmayla adamlık yapılmaz her zaman

0|4
    0|0
  • Normalde nefret ederim ama bu macta cok uzuldum ona yazik ya haketmedi bence :/

2|3
    1|1
    • üzülmedim diyemem ama bu kadar ucuz gitmemeli.

• Adam oraya bizi temsilen çıkmış , anasına bacısına küfür ediliyor işe bak , üstelik durduk yerde.

• ben olsam oyle şerefsizleri stadyum dan atardim yaptiklari tam anlamiyla bu kufur edince ne gecti ellerine

1|2
    0|2
  • her ne olursa olsun o forma uğruna susup oynaması gerekiyordu kalitesiz olunca insan böyle oluyor işte kendi kimliğini daha çok önemseyen biri

0|2
    2|3
    • Milli takımda temsil ettiği taraftarlar tarafından anasına bacısına hatta yeni doğmuş kızına küfredilipte kim sahada kalırdı?
      Sana böyle küfür etseler kaldırabilcekmişsin gibi konuşmuşsun.

• Anlık bir olay anlıyor musun madem o mesleği seçtin oraya kadar geldin o sorumluluğu kaldıracaksın yoksa zaten hak etmezsin milli takımdan bahsediyoruz ya orda saygısızlar küfür etmiş banane bu kadar mı kalitesiz bir insan

• Bu volkan var ya sıktı artık he egosunu şişirdiler iyice bunun

0|4
    2|5
  • Beşiktaşlıyim ve volkana karşı aşırı nefretim var ne olursa olsun milli formayı terkedicek maci birakicak bir karaktere sahip bir oyuncu bunu yapmamalı milli mac disinda ne küfürler ediliyor birakip gitmez. Tolganin olen annesine küfür edildi Tolga maçı bırakıp gitmedi. Futbolda iyi oyunun yaninda iyi karakter de lazım volkan karaktersizin tekidir.

0|3
    5|6
    • Fenerliler dislike

• anlatmak istediğim de bu. 55 000 kişi küfür ediyor birşey olmuyor bursalı ile polemiğe girip stadı terk ediyor. komik bu showman.

• Bu dusuncemi hic bir zaman saklamam milli maç olmasa o stadi terketmicek. kendini güvence altına alan milli mac diye umursamayan bir adami kimse savunmaya kalkmasın mumkunse

• Vatan haini o köpekler tamma sahsına et küfür edeceksen ana avtara ne ediyosn.. iyi yapmıs kim olsa durmazdı bence

0|1
    1|1
  • Helal la volkana. Adam gibi adam. O sinir ile kaleye geçip maçı mahvetmek istememiş.

1|1
    0|4
    • o yüzden de bırak maçı bırakıp gitmeyi, stadı bile terketmiş. yapmayın. küfüre onay vermeyelim tamam ama milli formayı bırakıp ben oynamıyorum ne demek.
      saygılar.

• Sinirletmeyin king kongu o zaman.

• @majestetuncay stadı terketmemiş , gitmiş soyunma odasında oturmuş , yalan yanlış şeyler konuşmayın burada , fenerbahçe düşmanı olabilirsin ama yalan yanlış şeyler sıkmana gerek yok burda.

• Defolsun

1|2
    3|3
  • Ne olursa olsun kendine hakim olmadı lazımdı.

0|1
    1|2
    • senin anana bacına karına kızına kocana neyse ona 50 bin kişi sövse saysa napardın yediriyosan eyvallah

• tabiki öyle yoksa cevap verirdin.

• Hıhı. @seyoby

• Her ne olursa olsun milli bir maçı bırakmak onur eksikliğidir. Milli maç mı önemli şahsına edilen hakaretler mi? Bunlar her zaman olur ama milli bir maç?

0|0
    0|0
  • Ne beklenirdi ki ondan profesyonel bir oyuncu olduğunu göstermiş oldu millete

0|3
    1|4
  • Gereksiz, her havlayandan kaçarlarsa ooo.

1|1
    2|4
    • güldürdün =))

• bak sana bir türlü anlatamadım. normal bir maç olsa kaldırabilir bu söylenenleri , zaten normal maçlarda sürekli olan şeyler bunlar , ama milli maçta bir oyuncunun annesine bacısına küfretmek , kaldırılabilir bişey değildir , çünkü sen o insanları temsilen maça çıkıyosun , temsil ettiğin insanlar annene sövüyo, yeni doğmuş kızına sövüyo , fatih tezcan ve rıdvan dilmeninde dediği gibi bunlar vatan hainidir ve volkanda sonuna kadar haklıdır, milli maça hiçbir para almadan türkiyeyi temsilen çıkıyorlar ve taraftar arkasından böyle birşey söylüyorsa, o adamın onlar için elini bile kıpırdatması gerekmez.

• Herkes aynı şeyi söylemiyor ama sadece toplanmış bir grup haddini bilmez insanlar bunları söylüyor. Böyle saygısızlık yapanların zaten alınmış olsam bile çıkarılması ve tribünden uzaklaştırılması gerekiyor. Volkan haklı haksız demiyorum kesinlikle. Ama malesef yapacak birçok insan var çünkü karakterleri bunu gerektiriyor. O yüzden umursamaması gerektiğini düşünüyorum.

• Ders calisiyodum kacirdim. Nolmus? Aam

0|0
    0|0
  • Sadce küfrle kalkp gitmezdi bncd baska is vardr derim bn bu işte :)

0|1
    0|1
    • derbilerde küfür yemeye her futbolcu alışık , ama gelipte milli maçta onun anasına bacısına söversen kusura bakma vatan hainisindir.

• Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 99

• Profesyonel futbolcunun yapmaması gereken harekettir. Taraftar ne derse desin profesyonel bir futbolcu milli bir maçta ülkesini yalnız bırakamaz. Taraftarın yaptığı taraftarın ayıbıdır. Volkan 15 yaşında ergen çocuk değil. Yaptığı çok fevri ve yanlış bir davranıştı. Böyle bir karar almamalıydı. Bence bu saatten sonra yapılması gereken hareket Volkan'ı milli kadroya almamaları. Ceza da verseler fena olmaz. Ayıp harekettir milli takımı bırakıp gitmek.

0|0
    0|0
  • Küfür ne yazık ki futbolumuzun kalitesini düşürüyor ama insan ister istemez bazı sorular soruyor,
    içerisinde Volkan'ın da bulunduğu pek çok oyuncumuz da küfür etmiyor mu?
    Sonra sen profesyonel bir oyuncusun, stresini kontrolden bu derece mi yoksunsun?
    Tamam küfrettiler ve öfkelendin ama orada seni destekleyenler de oldu, üstelik bir ülke milli takımının kalesindesin, milyonlarca insana karşı sorumluluğu ne olacak?
    Son olarak şunu söylemek isterim, milli takım zor bir süreçten geçiyor, sadece inat, kapris olayları değil, hakeme dalaşma, sert faul yapıp kart görme lüksü de yok oyuncularımızın! Ben maç boyunca kalecinin sakatlanmaması için dua ettim. Ne büyük düşüncesizlik, o da sakatlansa bu kritik aşamada takım ne yapacak, bunu da mı düşünemedi?
    Bu arada bilenler bilir, ben Beşiktaş taraftarıyım, bu akşama kadar Volkan'la ilgili olumsuz bir kanaatim olmamıştı, ülkenin en başarılı kalecisine yakışmadı!

0|1
    0|0
  • TEŞEKKÜRLER!!!
    1-Teşekkürler Sonunculuk için yarıştığımız Kazakistan galibiyeti için..
    2-Teşekkürler İmparator 4 maçta ilk galibiyetimizi için!!!
    3-Teşekkürler Türkiyen'in yüz karası Galatasaray taraftarı!!
    4-Teşekkürler Burak !!!

0|0
    0|2
  • bence o adam çok asabi ve aşırı tepki gösterdi
    tv önünde de çok olayları oldu suyu ısındı yanii

eee seyirciyede yanlış hareketler yaparsan bu kadar giderli olursan
    seyircide sana bir şeyler yapacaktır illaki...

bence o adam bir dur u haketti..

0|0
    0|0
  • senin anana bacına karına kızına kocana neyse ona 50 bin kişi sövse saysa napardın , azıcık empati ile çözülebilir

1|2
    0|0
    • işte sıkıntı burada. 55000 kişi 3 hafta önce o stad da senin anana bacına küfür edecek 90 dakika saha da kalacaksın, 3-5 kişi (ki sahadan çıkışı bursalı bir taraftarla girdiği polemikten sonra olduğu görüntülerle serbest) küfür etti diye gideceksin. ucuz ve basitti biraderim kusura bakma.

• Ben gittiğim üç beş maçtan herbirinde duydum küfür ki burada olan olayların öncesi var Türkiye maçı değil hangi maç olursa olsun volkan bu küfürleri bjk taraftarından yiyecekti kendiside biliyor son maçta yaptıklarıni bir izleyin isterseniz volkan sutbolcunun peşinden koşacak futbolcuya vuracak hakeme kafa tutacak seyirciye küfredip darp edecek MİLLİ takımı yüz üstü bırakacak kadar karaktersiz fenerli olabilirsiniz fener için canınızı verebilirsiniz ama bir takımı seviyorsanız önce milli duygular aşılayıp karaktersizleri temizlemelisiniz... Volkan sahayı antremanı terk edeceğine tribune yaklaşıp göğsündeki bayrağı öpse büyük bir kapak yapmış olur ve alkış alırdı ama bunu yapamadı çünkü kendisininde bugün dediği gibi profesyonel olamadı çünkü egosu olmadan kendisi hiç çünkü karaktersiz.. Bu ülkede istiklal marşında saygı duruşunda durmayana bile tahammülümüz yokken (hatırlayın lise hocalarınızı) volkana bu olaydakı bu karaktersizlikteki tahammül neden?

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun maçı bırakmamaliydi = ( milli maç seyircilerin yaptigi ne kadar kötü olursa olsun bırakmamaliliydi = (

0|0
    1|0
    • küfür etmek iyi birşey değil bunu savunmuyorum ama sen milli takımı nasıl bırakır gidersin.
      ve niye caner değil de volkan. niye olcay değil de volkan. önemli olan bu.

• Kesinlikle

• Beşiktaş'lıyım ve volkan dan nefret ediyorum. Karaktersiz herifin teki... Kim ne derse desin bir sporcuda olmaması gereken bütün olumsuzluklar onda toplu ve dolayısı ile futbolun çirkin yüzlerinden birisi kendi görüşüm... Ama her ne kadar sevmesemde Türkiye milli takımının oyuncusuna yapılmaması gereken bir davranıştı..

1|0
    0|0
    • seninle aynı fikirdeyim dostum ama geçen sene hırvat maçında yapılanlar ortada. ve volkan o stada her geldiğinde küfür ediliyor. bugünkü hareketini anlayamadım? sonun başlangıçı bu olsa gerek.

• küfür hiçbirimiz savunamayız ben olsam napardım diye düşünüyorum bende giderdim ama ben profesyonel bir futbolcu değilim , yani bir futbolcu olmanın gereklerinden biri kulaklarını gerektiğinde tıkamaktır... o yüzden benim öyle düşünmem gayet doğal yani bırakıp gitmek :) Şov yaptı aklı sıra bence...

• Hic bir milli takim futbolcusuna kufredilmesi savunulacak bir sey degil. Ama bizim ilkemizde kavgadan nefretten besleniyoruz tamamen utanc verici bir durum

2|2
    0|0
    • savunulacak bir taraftarı yok küfürün. ama bu küfür tüm stadlarda oluyor klüp takımıyla 55000 kişi küfür yiyip de milli formayla 3-5 kişi laf söyleyince gitmek kelime anlamıyla KAÇMAK tır.

• kaçmaktır? fenerbahçe galatasaray basketbol final maçında ülker sport arenaya gelmeyip bizim can güvenliğimiz yok diyenler şimdi kaçmaktır diyor bunu volkana demeye hakkınız yok

• volkan bu edilen küfürlerin hepsini hakediyor bunca zaman hep tahrik etti her maçta yaptı bunun bunların acısını çekiyor ama bu milli takım maçı kaçıp gitmesi çok saçma burak her maçta küfür yiyor adama etmedikleri küfür kalmadı ama adam ona küfür ettikçe o gollerini attı morali hiç bozulmuyor daha çok üstüne gidiyor akşamda golü kaçırdı herkes küfür etti penaltıyı aldıktan sonra inatla ben atıcam dedi hırslı ama volkan kaçmayı tercih etti...

0|0
    0|0
  • Evet kufredenler suçlu ama sırf o kişiler yüzünden milli takım forması giymemek mac oynamamak yanlış. .. hadi oynamadın Stadyumu terketmissin? :O o ayrıca terbiyesizlik

0|0
    0|0
  • Volkanin yaptigi dogrudur sebebi de su burada volkan duygusal olarak kirildi ve mav konsantrasyonu bozuldu futbolda da hatnin telafisinin olamayacagi tek bolge kkale o kafayla cikip hatali bir gol yese hem ulkeye hem de kendisine daha cok zarari dokunacakti oynayarak takim icin dogrusinu yapti ve ayrica daha isiada volkani yuhalayan ve oEllikle kufur eden taraftarin taragtarlarin en agir sekilde cezalandirilmasi sart

0|0
    0|0
    • hadi senin dediğin doğru diyelim güzel kardeşim fener formasıyla hiç küfür yememiş gibi davranalım. stadı niye terk ettin o zaman? bu şu demek ki ben feneri milli takımdan üstte görüyorum.
      olmadı küfüre hak vermiyorum ama bırakıp gitmeyi hiçbir şekilde haklı görmüyorum.
      saygılarımla.

• Kardesim volkani kiranda bu fener formasiyla kufur yediginde karsi takimin taraftari der anlar fener tribununden kufur yediginde tuttugu takim ve para aldigi takim kabullenir ama milli takim formasi giyerken kufur yemek adami kiran sey zaten ridvan mesella brezilya macinda caner oyundan cikip gitmemek icin kendini zor tuttu o formayla bunlari yasamayan anlamaz demisti volkan ayi falan ama zaten asiri duygusal bir topcu saldirganligida yine bu duygusalligindan gelio o forrmayla kufur yiyince de kaanina dokundu bir dusunelim volkan yedek kulubesinde otursaydi nolurdu ben sana iddaa ediorum takim az bir hatali oymasa veuallya babacan hatali bir gol yese yine volkana sovulurdu takim zarar gorurdu demiorum ki volkan bu ihtimalleri dusunerek gitti ama bu ihtimaller vardi bilerek ya da bilmeyerek bence en dogru hareketi yapti

• Tutturmuş millet "niye 55.000 kişi küfredince gitmiyo da 3-5 kişi edince gidiyo diye. Milli formayı taşırken senin temsil ettiğin adamlar o karaktersizği yapsınlar ve duracaksın öyle mi? Kesinlikle haklı. Ben yaptıklarını ve egoistliği pek tasvip etmiyorum, ama mil forma altındayken kimse hiçbir sporcuya öyle konuşamaz.

0|0
    0|0
  • Yapılan ayıptır bu kim olursa olsun !

1|2
    0|0
  • acikcasi volkan artik milli takim kariyerini noktalamalari.
    ki isin gercegide bircok genc kaleci varr
    onlara yönelme olmasi sart

0|1
    4|4
    • sonun başlangıcı volkan için abi.

• ridvan dilmen söyle dedi
      milli takima hak eden gelmeli ben bir macta kirik kolla oynadim
      ama maalsef su anki takimda
      o ruh yok kardesim

• Volkan Demirel'e Fenerbahçe forması varken istediğin kadar küfür et. Ama Ay Yıldız formasıyla küfür yemesi, savaşta kendi askerine sıkmaktır

• Alkışlıyorum Volkanı. Kesinlikle onurlu ve doğru bir davranış. Onu eleştiren gs ve cinconlu millilere F. Bahçe stadında sürprizlerimiz olacak. Bakalım ne kadar tepkisiz kalacaklar.

0|0
    0|1
    • yaşın benden büyük diye düşünüyorum Abi. ne kadar seviyesiz bir yorum olsa da cevaplamak istiyorum. hiç düşündün mü niye canere değil volkan niye mehmet topal değil volkan niye olcay değil niye gökhan gönül değil. biraz gerçekleri gör. elinden geldiğini yap o stad da.
      saygılar.

• Yahu bırakın bu saçmalıkları. Orası milli takım ve milli maçtasın. Herkes gıcık olduğuna sayıp söverse her oyuncu bundan mutlaka nasiplenir. Fenerli olarak Volkanı ben de sevmem ama takıma girmişse ona saygı göstermeyi öğreneceksin. Seviyesiz yorum demene gelince zahmet edip soruna yorum yaptım. Bu eleştirinle kendi seviyeni de göstermiş oldun.

• Sorunu görmedim bende sordum kardeş ya :) Yanlış doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • fransız taraftarların Türk milli takımının kalecisini sevmemeleri normal. çünkü volkan Türk oğlu Türk

0|1
    0|0
    • Atatürk'e suikast yapmış bir başkanı olan bir taraftarın Türkiye Cumhuriyeti Devletinin en büyük markasına fransız demesi, ironiden başka birşey değildir.

• yarsuvat: galatasaray Türk toplumundan farklıdır.

• Küfür edenlerin ağzına sağlık.

Yaptığı ve söyledikleriyle çoktan haketmişti bunu. Mümkünse stadımıza ayak basmasın ayı

0|0
    1|1
  • Ben olsam bir kaçını indirip öyle giderdim.

0|0
    0|0
  • Küfür edilmesini tasvip etmiyorum ama çok iyi oldu çokta güzel oldu! Daha önce hiç küfür yememişti ztn tribünden fener formasıyla ya zoruna gitmiş paşamın..
    Kıçıyla top tutan kasık arasını avuçlayan ve bilimum seyirciye ve rakibe küfürleriyle boy boy videoları çıkan volkan değildi!!!
    Değil milli takımdan direkt türk futbolundan afaroz edilmesi gerek bu ayının terbiyesiz ahlaksız herif

0|0
    0|0
  • Kimseyi sevmek zorunda değilsin ama saygı göstermek zorundasin orada o kişi milli formayı temsil ediyor (fb veya gs) değil Yok milli macmis yok orda durması gerekiyormuş l*n sizin ananiza baciniza elli bin kişi küfür ederken durabilir misiniz biraz empati yapın

0|0
    0|0
    • bende onu söylüyorum 50 000 kişi küfür ederken 90 dakika o stad da kalıyorsun 3-5 kişi küfür edince (ki bursalı biriyle polemikten sonra gidiyor) gidiyorsun. ucuz ve basitçeydi.

• Hersey bir yana ama. bir insanin annesine bacisina kufur edilmemeli adami sevme ama ailesinin ne sucu var. fb maci olsa tamam ama bugun milli mac var ayip gercekten

1|1
    0|0
  • Kaleyi onun korumaması gereken bir maçta çok yanlış hareketlere maruz kaldı gerçekten ayıp oldu. Ama yine de men cezası almazsa çifte standart olur ki bu da kötüye giden Türk Spor unu iyice dibe çeker

0|0
    0|0
    • men edilmesin bu bu zamana kadar yaptıklarına haksızlık olur. ama bir daha çağrılmasın.

• Men cezası sınırlı zaten 1 yıl kadar sürüyo sürekli değil yani. Hem mert v. Babacan onur sinan a şans vermek lazım artık v. Demirel devri bitmeli zaten

• yaptıkları sanki cok iyi

1|1
    1|3
  • Galatasaraylıyım diye söylemiyorum bunu. Galatasaray maçında yaptıklarınıda geçtim. Koca bir stat neden sana durduk yere sövsün? Demekki bir şerefsizlik yapmışsın değil mi? Hadi tt arenaydı o yüzden sövdüler diyelim. Ya bir sürü fenerbahçeli vardı bir sürü onlara neden küfür edilmedi. Volkana küfür edenler sadece galatasaray ya da beşiktaşlılar değil kendi taraftarı bile sövmeye başladı artık. Ve sen nasıl milli formayı bırakıp gidebilirsin ne hakkın var?

0|0
    0|0
  • Çok iyi olmuş amq, ben çok sevindim. Onda şeref karakter biraz erdem sahibi olsa maçta yabancı futbolculara türkçe anlamıyor diye küfür etmez artı aynı küfürleri kendi takımında yaptığı maçlarda da kat kat yemesine rağmen oyuna devam etmezdi o müsabakalarda da maçı bırakırdı.

0|0
    0|0
  • İyi yapmışlar ben devamlı küfür ediyorum bu lavuk a : ))

Şerefsizin önde gideni Fenevbahçeliler!

Şike yaparken iyide küfür yiyincemi kötü lenyy: D öyle İpe ipe gecirirler adama :D

0|0
    0|0
  • A milli takımda forma giyen bir oyuncunun annesine karısına hatta çocuklarına küfrediyosan eğer vatan hainisindir ! bu kadar basit. Rıdvan dilmeninde dediği gibi.

0|0
    0|0
  • Galatasaray fenerbahce macinda da o kadar kufur edildi neden birakip gitmedi? cunku milli takimi onemsedigi yok. o yuzden brezilya macinda ikinci yari oyundan alindi. bu macta da taraftar oyunu erken mudahele edip onu sahadan atti. en iyisini yapti

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    69
Yükleniyor...