Kaleci volkan "ben bu sahada top oynamam"?

Kaleci volkanın "ben bu sahada top oynamam" diyip çıkıp gitmesini daha doğrusu MİLLİ takımı yarı yolda bırakmasını nasıl karşılıyorsunuz arkadaşlar?

Güncellemeler:
Peki sizce Milli takım antrenörleri ve Fatih Terim ilk 11 e bir daha alır mı volkanı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Egosuna yenik düşen bir ayı

1|0
    0|0
    • Peki tabiri caizse malgalda köz bırakmayan delikanlı volkan milletini yarı yolda bırakmayacak kadar da delikanlı olamadı mı? Ki bu davranışı yapan taraftar beşiktaş taraftarı..

• Beşiktaş taraftarını sevdiğim söylenemez sen dediklerinde sonuna kadar haklısın ancak ben tüm taraftarlara özelliklede beşiktaş taraftarına milliyetçi duygular öne çıktığında güvenirim başta bir yanlış yaptılar ama bu yanlış bir bayrak öpmeyle çok güzel kapak olurdu sende yuhlanmaz alkış alırdın şu an yaptığının sonucu unutulur elbet ama maç kaybedilirse kurtuluşu olmaz volkanın heralde?

• Profesyonel olmadığını alenen soyledi volkan bu gün. Bundan sonrasi volkan icin cok zor. Haketti

Kızlar Ne Diyor 2

• Volkan'ın yaptığı yanlış, taraftarın yaptığı daha da yanlıştır! Volkanın milli maçta takımı yüz üstü bırakmaması gerekirdi evet ama taraftarında milli maçta senin ülkenin formasını giyen bir futbolcuya hakaret ve küfür etmeside tamamen yanlıştı!

0|0
    0|0
    • Yorumunuza katılıyorum peki Volkanın milli takımda forma giymesi ya da kendi takımında bir ceza alması gerekmez mi

• Bana kalırsa alması evet gerekir ama bir galatasaraylı olarak söylemem gerekir ki bana göre milli takımımızdaki en iyi kaleci Volkan

• İyi olabilir ki bencede iyi bir kaleci ama bu kadar ego yeter küçük dağları o yaratmadı hem bulınmaz hint kumaşı nile bulunuyor volkandaki afra tafra neye ya da kime

• Resmi olarak bir milli musabakayi terketmek hukuki ceza gerektiriyor. Ama kimse vermez ona o cezayi, burasi turkiye cunku.

0|0
    0|0
    • Ciddi misin yaw bir savcı suç duyurusunda bulunur dicemde uğraşmazlar

Erkekler Ne Diyor 5

• Fransız taraftarların Türk milli takımının kalecisine karısına kızına küfür etmeleri doğal çünkü volkan Türk oğlu Türk

0|1
    1|2
    • Yaa rum topluluğu utanmadan bide onumu savunuyonuz

• Türk oğlu Türk olduğu için mi Milli takımı terk edip gitti Allah aşkına biraz mantık ya tamam ağa fenerlisin şampiypnsun on numarasın egonuzuda alın ötede oynayın hadi Milli takımı bıraktığınız gibi ülke sınırlarınıda bir köşede bırakın siz..

• Ne olursa olsun maçı bırakmamaliydi = ( milli maç seyircilerin yaptigi ne kadar çok kötü olursa olsun bırakmamaliliydi = (

0|0
    0|0
    • Açıkçası arkadaşım ben galatasaraylıyım ama olanları şu dakika öğrendim çünkü milli maç bile izlemeyecek kadar futbolla ilgim yok sonuca bakarım sadece o kadar.. ama taraftar ne yaparsa yapsın senin milliyetçi duyguyu bırakıp sahayı terketmen yanlış sen orda seyirciye gidip göğsündeki bayrağı öpüp saygı bekleyeceğine çıkıp gidiyorsun bu ne kadar doğru bunu merak ettim

• Kesinlikle

• Oynamazsa oynamasın sanki ona muhtaçtık.
    Taraftarın yaptığı çok iyi oldu en azından onsuzda maçları kazandığımızı bilir.
    O varken daha çok yiyoruz

1|0
    0|1
    • Taraftarın yaptığıda ayıp baştayı ortaya vurmak lazıım şimdi hocam

• Bursamı beşiktaşmı hatırlamıyorum gecen volkanın küfür olayı kameraya yakalandığı

• Bu maç bursaydı geçen ki olayı bilemem

• Almamalı yaptığı yanlış çocuk oyuncağı değil bu iş.

0|0
    0|0
    • Bencede en azından kadrodan 1 yıl kadar men edilmeli hatta kendi takımında bile iki üç maç ceza almalı bu sportiflik değil çünkü ego tatmini yalnızca

• o piskolojiyle maça çıkması bence daha kötü olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...