Herşey Detayda;?

1994 doğumluyum ilk spora başladığımda 1.86 boy ve 50 kg biriydim ve şimdide fazla bir fark yok aslında 189 boy 75 kg'yim belli bir seviyeye kadar büyüdüm artık ilerleyemiyorum pisikolojikmem çöktüm ilk spora başladığımda idolum ve ilerdiğim hedefim fotoğraftaki hayatını 2011'de kaybeden (zyzz) 'di. Zyzz; 59 kg'dan 100 kg çıktı ve hayatını kaybetti. Neyse asıl konuya geliyorum arkadaşlarım ilk defa steroid kullanacam hedefime ulaşana kadar çok düşündüm, arkadaş ortamlarından çok tepkiler aldım, kendi kararımı kendim belirledim; çok yaşayıp mutsuz olacağıma az yaşar tadını çıkartır mutlu olurum...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• http://www.youtube.com/watch?v=9syHHs_cQrc
    steroid kullanırsan ne olacağını kesinlikle biliyorsundur, bu işin sonunda ya kuşun ötmeyecek ya da öleceksin

0|0
    0|0
    • kenzo sadece konusuyor fazla bilgiye sahip değil hayatını biliyorum kenzonun..

• nerden biliyosun hayatını? ben uzun zamandır takip ediyorum ve adam gayet mantıklı düzgün doğru konuşuyor. adamın okuduğu arnold kitaplarının türkçe çevirisi bile yok. ha arnold fazla bilmiyo diyorsan orası ayrı :D

• bende takip ediyorum kenzoyu ama sadece kendisi öneride bulunuyor şöyle yaparsanız daha iyi olur böye yaparsanız daha iyi olur şeklinde anlattıkları mantıklı ama bilinen şeyler herkesin bildikleri

• özetler misin

0|0
    0|0
Yükleniyor...