Tatile gittiğinizda takıldığınız Beach'de neler olmasını istersiniz?

Tamam sulandırmadan cevaplayalım ön araştırma sorusudur :)

Bikinili kızların olması vesaire vesaire tamam anladık bunlar olsun diceksiniz .

Takıldıgınız Beach ortamında neler olsa hoşunuza gider? Ne olursa çok eğlenirsiniz ?

Çadır beach otel tarzı bir tatil gençlerin ilgisini çekermi ?

Hergece beach partiler farklı konsepler, belki white night belki köpük gecesi ? neler olursa sürekli takılacağını bir yere dönüşür ?

Güncellemeler:
şu soruya biraz ciddii cevaplar alayım artık yahuuuu ...

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Havuza atlamak serbest olsun , büyük temiz ve ymuşak minderler istiyorum , havlu servisi de , sürekli içki servisi , deniz de temiz olsun ve dalabilecek kadar derin , geceleri çocuklu aileler için ayrı bir program olsun çoluk çocuk sesi çekmek istemem , partiler olabilir apaçiler gelmesin ama , hizmet edeceğin yelpazende sadece bekarları seçmek gibi bir çözümde bulabilirsin :))

Menü ise çok ağır olmamalı , geneli ızgara ve z. yağlılar , kahvaltıda ise ege kahvaltısı alaa olur ...

lounge müzik de isterük , hafifden içkilerimizi yudumlarken muhabbet ederken dinleyebileceğimiz , ama bahçede olsun bar ,bambu olabilir koltuk seçimin ...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir kere güzel denizi olması en önemlisi tabii. Her gece farklı beach partileri de olursa hiç ayrılmak istemem şahsen. Ayrıca iyi müzikleri olsun her daim ve yenilip içilen güzel ucuz yerleri olsun.

0|0
    0|0
    • yemeklerden neler olmalı mesela , farklı parti kosepti ne olabilir mesela

• Dediğin köpük partisi ve beyazlı parti çok iyi yaza uygun şeyler. Yani farklı konseptler mesela belli jeneriğe ait müzikli parti ya da kostümlü partiler olabilir. Genelde benim yemek seçimlerim pide, patates kızartması, köfte gibi şeyler oluyor plajda.

• yumuşak büyük yastıklı şezlonglar, kızları kesmek için gelen abaza ve apaçilerin olmaması, güzel bir içecek servisi, arkadan hafif bir müzik ve tabiki temiz plaj ve temiz deniz :)

0|0
    0|0
    • bunlar olmazsa olmazlar olur du daha farklı ne olabilir

• temizlik ve kızlar için doğru düzgün insanların geliyo olması bence en önemli şeyler zaten. ama diyosan daha lüks bir şeyler yapıcam rıhtım gibi geniş bi yer yaparsın insanlar onun üzerindeki yastıklarda güneşlenir isteyen de kalkar hop rıhtımdan denize atlar

• is icin dusunuyorsan, jet ski, banana, parasailing, voleybol turnuvaları v.b. olabilir

0|0
    0|0
    • bunlar olamıyor :( çünkü bu işi yapan tek bir şirket var bütün sahil ellerinde

• bunlar olacak her gece farklı partiler olacak ... fiyatlar gençlere göre olacak .. amaaaa dekorasyon ile ilgili olabilir hizmet olmasına gerek yok fikrin

• Kopuk partisi olursa genclere daha cok hitap eder, cocuk bakımı- kres v.b. olursa cocuklu ailelerin vazgecilmezi olur.Bolgeye hangi kesimin cogunlukla geldigini bilip o na gore davranmak lazım

• Hayırdır işine mi girecen?

0|0
    0|0
    • neden olmasın .. fikrin nedir senden güzel br şeyler çıkar gibi...

• turnuvalar yarıslar yapılabilir beach voleybol tarzında tenis turnuvaları olabilir onun dısında aqua park tarzı birşey olabilir jet ski tarzında birşeyler garsonlar tam gaz olacak yani motor takmıs gibi falan olacak özel kiralanan yataklı böyle neydi onun adı cagatay ulusoyun kıraladıgı seylerden işte :D oyle birşeyler olabilir. Benim için ise vejetaryenlere özel yemek çeşidi de isterim yani

• ben burada bir yatırım kokusu seziyorum:). benim takıldığım beachde kılı göbekli tıknaz amcalar olmasın yeter. göz zevki neyim, önemli şeyler bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kız olsa razıyım allahın yazlığında moruklardan başka hiç bişey yok ne kızı ne çadır beachi ne köpük partisi allah aşkına.

0|0
    0|0
  • Bir işe girmenin en mantıklı yolu bu işi önceden yapan firmaları biraz izlemektir. Bu yüzden tavsiyem şu siteye biraz bak ciddi ciddi bu işi yapmak istiyorsan en iyi Beach'leri dolaş ---> link

Çünkü aşağı yukarı insanların beklentileri bellidir fazla sekmez bu beklentiler çok fazla uçuk bi kesime hitap etmek istemiyorsan.

0|0
    0|0
  • hatun olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • Yakınında bakkal-çakkal olsun..

Her seferinde bir biraya 50 lira veremem..

0|0
    0|0
    • Bira 50 tl olmaz .. dışardan yiyecek getirmek biraz konsep dışı ama bira makul fiyat her gittiğim yerde .. çeşme beachlerine bakma sen onlar sapıtmış

• ben her daim ordayım.. kafile ile :D

0|0
    0|0
    • işte olum senden güzel fikir çıkar .. neleri şikayet ediyorlar genelde ..

• oww yeee :):) ucuz maliyet çok para süper

• ne zaman gidiyoruz :D

• Sen petersburg lu kizlarin servis yaptigi bir bar bana yeter

0|0
    1|0
    • daha gzel türk kızları var ama aralara serpiştiririz artık ... yanlız çok asılırsanız güvenlik devreye giriyor ona göre

• la sen onlara takılma o zaman şimdi bu trk bu rus diye adam mı seçicem müşteride :):):)

• Biyiklilari ayir:))

Gerisi rus.tur zaten.hahaha

Yükleniyor...