Eski sevgilim ve yakın arkadaşım...

sevgilimle 1 ay öncesinde ayrıldık.yakın arkadaşımla tanışıyorlardı ama birdefa filan görüşmüşlerdi ondada ben tanıştırmıştım.ayrıldıktan sonra bunlar görüşmeye başladılar.eski sevgiliminçok yakın arkadaşı yoktu ve yakın arkadaşım ona destek oluyormuş!bunlar görüşmeye devam ediyolar benim sinirlerim bozuluyo öyle bişey yapmıycaklarına eminim ama geçenlerde arkadaşım eski sevgilimin evine gidiyor doğum gününde annesiyle filan tanışıyor..of ne yapıcam öldüreyim mi bu kızı yoksa kendımımı öldüreyim ?

Güncellemeler:
dogum gununde ıkısı basbasa baska kımse yok bırde dedıgıne gore annesı ve kardesı sacmalıga bakar mısınız

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen yakında nikah şahitleri olursun demedi deme :P Şaka bir yanada gidişat vahim her ne kadar sana bir şey yok olarak gösteriş yapsalarda bir haltlar yiyolar...

0|0
    0|0
  • aralarinda bişey olup olmadigini anlaman için kiz arkadaşınla tekrar konuş yani araci kullan barıştırsın sizi :) eger barıştırmazsa kesinleşir beraber olduklari. bu durumada sende biriyle tanış sonucta hic kimse uzun süre unutulmayacak kadar özel degildir.

0|0
    0|0
  • hem ayrılmışsınız sana ne ki aşk bu ota da konar en yakın arkadaşa da hayırlı işlerrr...

0|0
    1|0
  • eski sevgilin arkadaşının yeni sevgilisi olacak maalesef.

0|0
    0|0
  • çocuk bunu ıntıkam amaclıda yapmasın ?...belkı hayla senı sevıyordur ..zor bır durum allah kımsenın basına vermesın ..kız yada erkek farketmıyor

0|0
    0|0
  • belki iyi anlaşıyorlardır.sayende birbirlerini iyi tanımışlardır.birliktelik doğabilir.

0|0
    0|0
  • illa birini mi öldürcen ozaman ilkin kendini sonra yakın arkadaşını sonra da sevgilini öldür:)

0|0
    0|0
  • bence sen oldur onu

0|0
    0|0
  • seninle aynı durumda bulunmuştum inan 2 ucu b.klu değnek ben sevgilimi geri alarak kurtardım işi sonra sevgilimi arkadasıma karşı kışkırtıp aralarını bozdum daha kolay oluyor ;)

0|0
    0|0
    • ondan okadar nefret edıyorum kı anlatamam sana asla barısmam bunlarıyaptı bana ..

Kızlar Ne Diyor 4

• Bırak ikisiyle de görüşme ... En iyisi sevgilinle kimseyi tanıştırmayacaksın ki için rahat olsun ya diğer kızlar :(( için rahat olsun nasılsa eski salla ...

0|0
    0|0
    • atamıyorum hem arkadas hem sevgılı kazıgı ..

• Umursama inan , eğer önemsersen onlar bundan zevk alır , onlara bu zevki yaşatma ve önemsiz değersizlermiş gibi davran , sanki senin umurunda değilmiş gibi yap .Yenik düşme muhatap olma .

• haklısın cok tesekkurler..

• git kızın saçını başını yol! sonra denize at gebersin pislik! uff düşünmesi ble berbat senin yanında olmalıydı gıcıkkk! böylelerni alcan ipe dizcen.!

0|0
    0|0
    • haklısıın benım hayalımdı annesıyle tanısmak onun degıl ...:(

• en yakın arkadasımdı.. herseyımı anlatırdım ayrıldıgımızda gogsunde agladım..

• o*spu! böylelerni öldrcen tek tek ibret olsn dye..!

• al ,işde doststt kazıgıı bole arkadslrn amkcann yemn edrm gıtt gorus o kızla amacı neymıs nefsın yokmu deee mıgden nasıl alıor arkdssnn sevglısyle takılman de sen ayrıldıysan o kızında onla ısı olmamsı gerrkk amaaa bu arkdasn tam kaşarmıss

0|0
    0|0
  • yok canm o senın en ıyı arkadsın fılan olmaz bırak allh askına dırek eskı sevgılını ayartmaya calısıyor konus arkadslıgını bıtr drdugun kabahat

0|0
    0|0
Yükleniyor...