Protein tozları zararlı mı?

Vucut geliştirirken Protein tozları kullanmak zararlı mı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• değil kardeşim ben kullandım 2 kutu zamanında gold standard whey zararı yok sen o zararlı diyen götü yağlı şerefsizlere bakma adam zararlı der ama fast food yer bira içer dangalak ama gelir sana ahkam keser puşt :D

0|1
    0|0
    • kızların dediklerine kulak asma sakın okudum şimdi bir tarafımla gülüyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet zararlılar. Kesinlikle fazla tüketilmemelidir yoksa kalp ve damar hastalıklarına yol açabilir en kotusu damar tıkanıklıgı

0|0
    0|0
    • Kimin damarı tıkanmış protein tozu yüzünden bana bir link atsana

• Kesinlikleok zararlı hem de. onun yerine bol proteinli doğal gıdalar tüket

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bro 3 gün olmuş soru soralı ama ben bir açıklık getireyim.
    Şimdi kesinlikle zararlı diyen insan nedenini neden yazmadı?
    Fazla tüketilmemelidir diyor ya Allah aşkına adamlar sana antremandan yarım saat önce 1 ölçek yarım saat veya 45 dakika sonra bir ölçek kullan diyor şimdi sen antremandan önce 3 antremandan sonra 3 ölçek alırsan tabii zararlı olur.
    Biride kaynagından almak varken neden tozdan diyor ya sabır :) Şu yüzden dostum mesela yağsız beyaz etin 100 gramında 14 gram protein var diyelim sen 75 kilo ol antreman'dan iyi bir sonuç almak için kendi kilonun bir buçuk katında protein alman gerek yani ortalama 100 gram protein yapar yani senin antreman gününde yaklaşık 1 kilo et yemen lazım oda bu zamanda pahalı arkadaş ne yapıcaz ozaman ama sporcu ek gıdası olan protein tozları peynir altı suyundan yapılır buda doğallığını karşılar yani benim bildiğim böyle doğal sporcu yarışmaları var mesela protein tozu yasak değil neden acaba. Kimyasal maddeler içeriyor diyor kimide :) yahu ona bakarsan eczaneden aldığın ilaçlardada kimyasal var zararlısı var zararsızı var kardeşim. sen antremanını iyi yapmazsan o protein kaslarına gider ancak terlemez isen vücut onu atamaz içerde kalır buda soruna neden olur yani kullanıcaksan adam gibi antreman yapmalısın. Kimide 2 3 yumurta ye der :D 10 gram protein :/ kaslarına pek yararı olmaz he doğal beslenicem diyorsan bunlardan sonra profesyonel Fitness veya VücutGeliştirmeci hocalarımız var adamlar her yemeği tartarak yiyiyor onlar gibi yapmalısın her şeyi araştırmalısın buda zaman ile olur bro..
    Sonuç = Her şeyin fazlası zarar.

0|0
    0|0
  • Creatine kullanıyorum protein tozu kullanmıyorum tavuk göğsü yumurta ve kaşar peyniri yeterli proteini sağlıyor 4 yıldır spor yapıyorum bir zararını görmedim.

0|1
    0|0
    • Aga çok zayıfım 60 kiloyum Kilo alamıyorum spor yapmak istiyorum aklıma gelen Protein tozları aklıma geldi

• O halde casein kullan protein idman sonrası direkt kanda reakte olur sen kilo almak için ilk 4 saatten sonra vücuda dahil olan ürünleri seç karbonhidrat tarzı ürünlerden uzak dur makarna ve bulgur pilavını bol tüket

• ben 2 senedir vg yapıyorum.
    ben kullanmıyorum ama çevremdeki herkez kullanıyor hiç bir zararınıda görmediler.

0|0
    0|0
  • proteini kaynağından almak varken niye toz kullanasın ki? süt ve süt ürünleri çok protein içerir. baklagiller ve etler de

0|0
    0|0
  • Çok yararlı sayılmaz kardeşim onun yerine günde 2-3 yumurta ye bence daha sağlıklı ve daha doğal :)

0|0
    0|0
  • kullandığın doza ve ürünün markasına göre değişir kanki.

0|0
    0|0
  • Hersey zararli ona bakarsan. Ben her bku kullandim olnuyosun korkma

0|0
    0|0
  • Kimyasal maddeler içeriyor elbette zararı var simdi olmaz ama bir on sene sonra çıkıyor zararlari. Sigara misali

0|0
    0|0
  • zararli degil iyi marka olsun ama bir diyetisyene danısarak alabilirsen en azndan icin rahat eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...