Volkan Demirel vakası nedir?

Volkan Demirel vakası nedir? Nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• başka zaman cüssesine güvenip millete dayılık yapan lavuk kız misali trip atarak sahayı terketti ve sonra kroumalarını gazetecilere saldırttı. karakter meselesi işte -a pardon- karaktersizlik meselesi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ultramallar yine yapmış yapacaklarını bari milli maçta küfür etme üstünde milli forma var zavallısınız

2|1
    0|1
    • Aynen katılıyorum size üzeinden milli forma olan hepimizin adına oynuyor, ona destek olmalıyız

• Bende ultra aslanm ama hakaret etmene gerek yok var aramızda birkaç terbiyesiz ama çoğumuz öyle değil volkandan neret ederim ama ona hakaret edenleri kınıyorum tekrar söylüyorum "ultrmallar" demişsin bari küfür edenler de be kardeşim

• Küfür edenler karaktersizin önde gidenidir. Fakat Volkanda ne olursa olsun gitmemeliydi

0|1
    0|0
  • ne yapmis?

0|0
    0|0
    • stadyumu terketmiş ama neden bilgisi olanvarmı diye sordum

• fanatik gazetesini okudum küfür edilmis kale arkasindan, oda karsilik vermis, küfür ettimi bilinmiyor ama bir diyaloga girmis ve eldivenleri çikarip stadi terketmis iyide etmis

• çok ayıp edilmiş, iyisiyle kötüsüyle sahadaki bizim milli futbolcumuz

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok iyi oldu.
    Mümkünse gelmesin milli takıma

0|0
    0|0
  • en güzelini yapmış taraftar bokunu çıkarmış işin skor tahminim 2:1 yeniliriz inşallah fatihinde götüne tekmeyi vururlar yılmaz vural gelsin

1|0
    0|0
  • fransız taraftarlar Türk milli takımının kalecisine küfür etti

0|1
    0|1
  • Küfür edenler karaktersizin önde gidenidir

0|0
    0|0
  • adam oraya küfür yemeye gelmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...