Bir kız bir gün gelse yemeğe çıkalım mı dese ne dersiniz?

bir kız var hiç yaklaşamadınız .baktınızz siz olmadığınz zamanlarda arkadaşlarınız bakıyorr .ve kız bir gün gelse yemeğe çıkalım mı dese ne dersiniz? yada bunu nasıl söylemesini istersiniz? hiç muhabbetiniz yok.kötü gözle bakarmısınızz? Erkeklerr yorumlarınızı bekliyorumm

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• şaşırırım ama kötü bir anlam çıkarmam ve kabul ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bugun gelip zart diğe bana bunu diğen kız 2 gün sonra hoşlandığı başkasınada aynısnı yapar diğe düşünürüm. yani yol veririm. teşekkürler derim

0|0
    0|0
  • Eğer samimi olduğunu ıspatlayabilirse kabul ederim ama yapmacık gelirse kabul etmem. Çünkü bardağı taşırdılar hergün gizli numarayla arayıp seni gördüm hoşlandım diyip küfür edip kapatıyolar. Senide onlardan biri düşünürüm eğer samimiyetini ıspatlayamazsan

0|0
    0|0
  • Soru çok anlaşılır olmamış, ama bir kız durup dururken beni yemeğe çağırırsa, sevgilim de yoksa, sırf rencide olmasın kendine olan güveni kırılmasın diye giderim

0|0
    0|0
  • Cesaretini kutlarım tebrik ederim ve arkadaş olmak istiyordur deyip gayet medenice gidip yemegimi yerim.Ön yargılı olmam.Ne istedigi zaten yemek yerken ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • zor bi ihtimal eğer öyle bişey olursada iillaki bir şüphe duyulurr cünkü günümüzde cıkarsız bir selam bile kalmamışken yemekk davetii ne alaka felan olur.ama sonucta genel olaraakk o yemek daveti kabul edilirve gidilir aga :)

0|0
    0|0
  • altında bi bit yeniği var bu işin derdim ama sonuçta kabul ederdim... kötü gözle bakma noktasınıda konuştukça anlardım önyargılı olmanın manası yok

0|0
    0|0
  • gel sana bi yemek ısmarlayayım dersen olur ama yemeğe çıkalım mı dersen olmaz madem sen teklif edeceksin hesabı ödemelisin:)) bence kabul eder

0|0
    0|0
  • Söyleyiş tarzı, gözleri, duruşu, mimikleri o an için çok önemli. Ne gözle bakacağımı bunlar belirler.

0|0
    0|0
  • O anki ruh haline ve diyen kıza bağlı

0|0
    0|0
  • egosu olmayan bır kız bunu yapabılır ve takdire şayan bır harekettir...

0|0
    0|0
  • kızına bağlı...

0|0
    0|0
  • "yemek ye lan benimle" derse taparım

0|0
    0|0
  • tam tersine ne aptalım kızdan önce davranmadım derim...takdir ederim kısacası...

0|0
    0|0
  • tanımıyorsam kabul etmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...