Türkiye'deki futbol programları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Benim severek izlediğim programlar;spor servisi,14-16 falan.
Türkiye'de futbola karşı saygının ciddi şekilde azaldığını düşünüyorum.
Bir tarafta Adnan Aybabalar, diğer tarafta yayında cacık yapan bir takım mahluklar, Rasim Ozan iti ve arkadaşları ve daha neler neler...
Bu konuda sizin düşünceleriniz neler?

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• kahvehanelerde yapılan muhabbet daha saygın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Hepsi show peşinde

0|0
    0|0
  • sorun 1 değil 1 den çok,

1-Yerli futbolcuların aldıkları fahiş ücretler (almanya ligindeki ücretler ile neredeyse aynı ama oynadıkları futbol tam bir rezalet Almanya liginin yanında)

2-Kulüp yöneticilerinin başarısızlığı

3-Hakemler ve Federasyonun Anadolu kulüplerini ezmeleri (hakettiği başarıyı anadolu kulübüne vermezsen adamların topçu yetiştirme ve yetiştirdiği topçuyu elinde tutmak gibi derdi olmaz parayı veren topçuyu alır)

4-Yayıncı kuruluş un verdiği parayı karşılayabilmesi için FB vs GS nin sürekli yarışın içerisinde olmasını beklemesi

5-Altyapıların yetersiz oluşu

6-Futbolculardan alınan verginin düşük olması (fransada 1 milyon Euro üzerinde kazanan topçudan %75 e yakın vergi alınırken bizde %18)

7-stadların genel olarak aile için uygun olmaması bu yüzden sadece holiganlar maçlara gidiyor.

Bunları sayar da sayarız daha ama çözüm üretmek te bu işin bir parçası olmak zorunda.

0|0
    0|0
  • Rasim Ozan, Ümit özat, Sinan engin, Rıdvan dilmen, Sergen yalçın ve Ahmet çakar bunları spor programlarından uzaklaştırmaları lazım hatta ülke dışına atsınlar itleri.

0|0
    0|0
  • bu ülkede rasım gibilere futbol programı yaptırılıyor sa bizim bu konuyu tartışmamıza bile gerek yok. Bakılabilecekler ntv sporda ercan taner mehmet demirkol v. s

0|1
    0|0
  • Rasim serefsizi tayyipten baska bisey konusmaz adnan aybabagiller gerizekalinin teki ahmet cakargilleer sacmaligin daniskasi , hasan sas ali ece guntekin onay mehmet demirkol bu konuda cok basarili turkiyede eskisi kadar bir duskunluk yok cunku basta siyasi ve yildirim demiroren salagi var

0|0
    0|0
  • Ntv Spor

0|0
    0|0
  • size katılıyorum seviye iyice düştü artık ya önceden en azından özet verip pozisyon tartışıyorlardı şimdi özetlerde yok affedersiniz altın günü dedikoduları yapmaya başladılar

0|0
    0|0
  • Türkiyede futbol yokki program olsun mk

0|0
    0|0
  • Ntv Spor dışındakiler yalan dolan.

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum ve izlemiyorum !

0|0
    0|0
  • Sadece kavga ve reyting...

0|0
    0|0
  • Ntv Spordaki nerdeyse tüm programları izliyorum Özellikle yüzde 100 futbol, spor servisi Fuat Akdağ, Mehmet Demirkol bence en iyi anlatan Ntv Spor daha ötesi yok

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Futbol ateşini izliyordum o da çıkmıyor artık

0|0
    0|0
  • Spor seyretmem
    çok sıkıcı

0|0
    0|0
  • saygı kalmadı futbola makara dalga konusu oldu rasim ozan zaten sarhoş mu ayık mı ben anlamadım :D

0|0
    0|0
  • Trtsporda hakan unsallin ciktgo programi sewerek izliyumy

0|0
    0|0
  • sadece ntvspor da yayınlanan programları iyi buluyorum diğerleri soytarı işi gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • Bana göre fotbol yorumları çok saçma bir program

0|0
    0|0
  • futbol fazla ilgimi çekmiyo ama programları komedi oluyo

0|0
    0|0
  • onlar benim çok hoşuma gidyo bayan

0|0
    0|0
  • beyaz futbolu izlerim