Lütfen yardım !! Erkekler anlar?

Erkekler anlar takım tutmak istiyorum hangi takımı tutmam en dogru olur?

Güncellemeler:
Güncelleme
!! Takım sevdalısı

0|0
3|34

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek Takımı Tut Kanka Çeyizde Lazım Olur :)

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• http://m.youtube.com/watch?v=GfFt8ITLHBU
    Izle ve fikir sahibi ol. Bence bir his takımı tutmak budur...

1|2
    0|0
  • Takım yıldızları sayılır mı? :D bos ver ya takım tutma sorarlarsa bir yere gidince ne içersin öylesine çay dersin onun gibi sorunca Fenerliyim ancak (fener maçları dışında tabi;) izlerken taraf tutmanın daha eğlenceli olduğunu düşünüyorum sanat gibi vay be adam ne güzel orta açtı top diğer takıma geçti ama iyi aldı be şeklinde :D (illa tutcam ben diyosan beşiktaş tut beşiktaş kızlara daha çok yakışıyor ya da aynaya bak yüzünde bir neşe varsa fenerli ol hafif bir sinsi bakışı gördüysen gs li ol yok isyankar tipi varsa bjkli ol :)

0|0
    0|0
  • tutma takımla ne işin var, sadece sıkıntı verir. Aha ben Galatasaraylıyım, her gol yediğinde çocuğum ölmüş gibi üzülüyorum ne gerek var, yol yakınken dön :D

1|0
    0|0
  • Önce tavsiye ettiğim takımın ilk felsefesini söyliyeyim.. Kulübün kurucusu Ali Sami Yen:"Amacımız Türk olmayan takımları ingilizler gibi derli toplu futbol oynayarak yenmek"demiştir.. Bambaşkadır Galatasaray... Şu günlerd kötü gidiş var ama çok büyük bir kurum Galatasaray toparlanacaktır elbet..

0|2
    0|0
  • Eic seçilen arkadaş beyniyle orantili bir cevap vermiş gerçekten :D

1|0
    0|0
  • Ekmek spor 23 deli bir topun peşinden koşar sende ağzı açık bakarsın ama sen ekmek sporu tut karnın doysun

1|0
    0|2
  • Galatasaray

1|0
    0|0
  • galatasaray hic yokdan avrupa takimlarini gormus olursun °•○●

1|1
    0|0
  • Sevdiğinin

0|0
    0|0
  • Sen fenerlisin ama ya yapma soyle

0|0
    0|0
  • Takim tutulmaz takima sevdalanilir ve asla ayrilmazsin benim sevdam galatasaray sonsuza dek galatasaray sari... kirmizi

0|1
    0|0
  • Takım tutulmaz dogulur 😊😊

0|0
    0|0
  • yaşadığın semtin takımını tutmalısın bence.

0|0
    0|0
  • Gerek yok hiç özenme :)

0|0
    0|0
  • İlgi çektin mi?

0|0
    0|0
  • Göztepe forever kanka neşe desen neşe holiganlık saygı aşk sevda ne ararsan var (;

0|0
    0|0
  • şimdi öyle bir soru ki her yere çıkıyor :) neyse bişi demicim.

0|0
    0|0
  • bu soruyu sorduğuna göre takım tutmamanı öneririm, çünkü görüyorum ki takım tutmak için bir neden arıyorsun oysa takım tutmanın mantığı yoktur.

0|0
    0|0
    • Ruhtan yasanacak takım yok

• ilinin takımını tut o zman, sonra bak bana takım tutmam ama futbol izlerim, sen de takam bence

• Tavsiyene bakıcam

• beşiktaşşş :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahce

0|0
    0|0
  • Hangisinde daha çok yakışıklı varsa onu tut.

0|0
    0|0
  • gel seni fenerli yapalım dişi kanarya ol :d

0|0
    0|0
  • Benim takımlar var

0|0
    0|0
  • takım adalarını tutmak istermisin

0|0
    0|0
  • Bence sen hic bir takım tutma

0|0
    0|0
  • Fenevi tut galatasaray lılık dogustan ger tutmayla olmaz gönülbermek lazım ask ask galatasaray

0|0
    0|1
  • Artık Beşiktaşlısın hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • Corumspor

0|0
    0|0
  • Benim takımlarımı dicem abazalık olcak hiç gerek yok ama sırf makara için dedim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...