Kapat

Pis su satan markaların listesi...

Çok kötü bir şey İçtiğimiz sular bile pis

Arkadaşlar O Pis Çıkan 114 Firmanın listesi

buradan bakabilirsiniz link

Sağlığınızı tehkliye atmayın ?

Konu Hakkında görüşleriniz nedir?

0|0
16|20

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

• bilgilendirme için teşekkürler...içtiğim su bunlardan birisi olmadığı için memnunum.sahtekarlık yapan parayı insanların sağlığına tercih eden çok kişi var,sürekli yediğimiz içtiğimiz şeylere dikkat etmeliyiz.gerçi ne kadar dikkat etsek de bilmediğimiz o kadar çok pis şey var ki !

0|0
    0|0
  • erikli yi gördüm orda o da mı:S

0|1
    0|0
    • daha da almam

• erikli pis demek diyil o, sular bayilerin kötü saklama şartları yüzünden bakteri oluşturabiliyo, burda su üretim yerinde bişiy yok bayi hatalı, bu bayilerden almayın diyi yani...

• anladım:S artık neye kime güveneceğimizi sasırdık:S

• antalya yok listede negzel <3

0|1
    0|0
    • Demek ki Antalya'dan numune alınmamamış.Baltalı ilah olarak geldim.

• tanrılar yardımcımz olsun amen

• in chemistzy, we trust. (sabah bu yorumu lusa'ya in "güzel kız", we trust olarak yaptıydım). amen.

• Bana SAĞLIK BAKANLIĞIN SİTESİNDEKİLERİ göster.Bu sitenin ne olduğu belli değil adına bak çay demle..Top kale ve gol.Ne kadar karalama meraklısısınız..

2|0
    0|1
    • link sabah gazetesinin sitesindede mevcut. google a danış sağlık bakanlığının açıklamasını bulursun sanırım uğraşamadım o kadar. yani bilgisizliğiniz beni bir gün öldürecek.

• Şu siteye bakın ve daha fazla konuşmayın... link

• Ben hep musluktan içiyorum zaten. İçmeyin zaten plastik şişelerden zararlı.

0|0
    0|0
  • E ne içicez biz şimdi kendimiz dağdan arıtalım olmadı.

0|0
    0|1
  • nestle mii :/

0|0
    0|0
  • Off off dünyada kıyameti insanlar koparacak

0|0
    0|0
  • terkos 4ever <3

0|0
    0|0
  • en iyi belediye markası içmek..hamidiye su

0|0
    0|0
    • saçmalama be iğrenç bi su o hamidiye nin membası dolum yeri şehir merkezinin ortasında kaldı her türlü pisliğin bulaştığı biliniyor o suya :)

• Okudum bu haberi günler önce. Burdaki markalar temiz mi lan şimdi

0|0
    0|0
  • Ben sağlık sudan beklerdim. Eriklinin olması çok üzücü.

0|0
    1|0
    • erikli pis demek diyil o, sular bayilerin kötü saklama şartları yüzünden bakteri oluşturabiliyo, burda su üretim yerinde bişiy yok bayi hatalı, bu bayilerden almayın diyi yani...Şikayet Et

• nestle'den beklemezdim doğrusu.

0|0
    0|2
  • link icin tesekkurler bilmiyordum. simdi geriye hangi marka kaldı ki ?

0|0
    1|1
  • O Zaman bu kadar tiskindiyseniz vericeksiniz 1500 tl su arıtma cihazı alıcaksınız.Ama bizler onada bir bahane buluruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Kendi suyumu kendim yapacağım. Formül neydi beyler? İki hidrojen bir oksijen miydi? Parası neyse verelim alalım mısır çarşısından falan.

0|2
    0|0
  • Peki bu zaman kadar hiç denetim yapılmuıyor muydu da bu sene basladı cok ilginc yıllardır pis suları mı ictik ?

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar dikkatinizi çekerim... bu firmaların suçu değil tamamiyle bayiilerin hatasından kaynaklanan birşey. firmaların kaynakları incelendi ve ilk önce 5 marka ifşa edildi ardından 15 marka daha ifşa edildi toplam 20 marka nın suyu kirli çıktı... bunlar ise temiz olan suların bayiilere ulaştığında "bayii şartlarından ötürü" bir şekilde kirlenmesidir.

Lütfen listeden bölgenizde tükettiğiniz su firmasının bayiisinin olup olmadığına bakın .. eğer bayii yazmıyorsa güvenle tüketin ... yazan bayiiden su almayın.. ama aynı suyu farklı bayiiden alabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • arkadaşlar ÖRNEĞİN temiz bir su bayii ye geliyor bayii de o damacanalar güneş ışığına maruz kalırlarsa çok kısa bir sürede bakteri üretmeye başlarlar ve yosunlanma sürecine girerler. tamamen bayii nin işini iyi yapamamasından kaynaklanan bir durum.

• bizim memlekette de çıkmış bikaç tane :/ hatta biri hayat su :/ ama Allahtan burda çeşmeler war, suları tertemiz, onlardan içioz.

0|0
    0|0
  • o işin aslı firmalar değilde firmaların bayii leri bayilerdeki suların içmeye elverişli olmadığı. 3-5 küçük bayi yüzünden saka erikli pınar hayat gibi markaların adı karıştı ama iyi oldu suyu verip sattırmak değil senin suyunu satan bayii yi denetlemek ve yetersizse bayilikten men etmektir.

0|0
    0|0
  • çesmeden ıcıom genelde benlık bı durum yok :D

0|1
    0|0
  • bunlar bayilerin yaptığı pislikler markanın değil bildiğim kadarıyla. yani her markanın pis suyu olabilir. yaşasın pis su, yaşasın markasızlık, yaşasın edepsizlik

0|0
    0|0
  • erikli bile gevşemişse rakıyı sek içme vakti geldi demektir.

0|0
    0|0
  • aha erikli,nestle bile var içlerinde yuh artık!

0|0
    0|0
  • ne açıdan pismiş yani ne diyor uzmanlar ?

0|0
    0|0
  • Ankara yokmuydu orada ne ?

1|0
    0|0
  • kardelen e yazık oldu

0|0
    0|0
  • en sağlıklı su çeşme suyudur damacanalarla uğraşmayın çeşme suyuna güvenin en azından daha sağlıklıdır

0|0
    0|0
  • balıkesir almış başını gitmiş..

0|0
    0|0
  • Vay be :) Edirnemde bir pis su satan bile yok:)Helal olsun :)

0|0
    0|0
  • Ne kadar doğru bunlar adamın biri bir tablo yapmış yayınlamış olabilir resmi bir site varmı?

0|0
    0|0
  • milletin okuma kapasitesine hayran kaldım.

0|0
    0|0
  • Çene Suyu'nu kimse sklemiyor :((((((((((((8888888888

0|0
    0|0
  • zaten çeşme suyu içiyordum

0|0
    0|0
  • bizim su sağlammış hamd olsun:)

0|0
    1|0
Yükleniyor...