Gerçekmiş etkisi bırakan rüyalarınız oluyor mu?

Uyandığınız zaman gerçekliğini sorguladığınız rüyalarınız var mı? Güzel bir rüya görüp tüm gün mutlu gezdiğiniz ya da kabus görüp ağlayarak uyandığınız oluyor mu?

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• rüyamda kardeşimin kollarımda öldürüğü görmüştüm nasıl aglıyordum rüyamda ama nasıl sonra bi uyandım gerçektende aglıyomusum:S

0|0
    0|0
    • Çok kötü bir duygu Allah gerçeğini yaşatmasın.

• inananın 1 hafta erkisinden kurtulamadım uyandığıjm gibi üstümü giyinp dogru duraga gittim kardeşim ve ben ayrı evlerde yasıyoruz... gidip iyi oldugunu görmek istemiştim...yoksa rahatlamayacaktım... yani alayacagınız kardeş acısını yasadım rüyada olsa çok kötü alah kmseye yasatmasın

• teşekürler:)

Erkekler Ne Diyor 21

• Bazıları "rüya gerçek değil ki, geçici bişey" der... Rüyalar aslında gerçeğin ta kendisidir. İnanmıyorsan bir mezarlığa git de bak bakalım, kimmiş gerçek olan, kimmiş geçici olan...

Valla o değilde. Dün evleneceğim bayanı göreyim diye rüyaya yattım.

Şu anki evimden başka 2 tane daha evim varmış. İkisi de boştu. İçinde eşya da yoktu. Bu rüyaya yorum yapabilecek olan var mı? :)

0|0
    0|0
    • Kisa sürede emlak krali olacaksiniz :D

• Hayrini görün öyleyse.

• İnşallah. Hayırlısı ne ise o olsun.

• Ağlayarak cok uyandım...

0|0
    0|0
    • Katıla katıla ağlayarak uyandım :(

• Ablamın öldüğünü gördüm hala hatırladığımda gözlerim doluyor. Ağlamama tüm ev halkı uyandı nasıl böğürdüysem artık :)

• Yok artık. Senin böğürerek uyanman ciddi anlamda derinmiş :p

Ben sessiz aglarım... kimse duymaz...

• benim rüyalarım hayatta yaptıklarıma, yaşadıklarıma göre şekilleniyor. Bir kitap okuyorsam eğer gece uyurken o kitapdaki bir karakter olarak rüyamda canlanabiliyorum. O yüzden uyumayı çok seviyorum, tabi ki her zaman rüya görmüyorum. Her zaman düşündüklerime,yaptıklarıma dikkat etmem lazım, bi akşam savaş filmi izlemiştim gece rüyamda savaştayım, göğsümden vurdular, sonra kalktım ter su içinde kalmışım.

0|0
    0|0
    • Çok renkli bir bilinç altiniz olmali.

• Bilemiyorum üniversitede yurtta en çok kim uyuyor diye sorsanız direk beni gösterirlerdi. Mesela bir hayal kurardım uçabilmek veya 10 metre kadar zıplayabilmek. Gerçekten rüyada bunu görüp hissederdim ve uyandığımda da bu hissi hatırlardım. Baktım ki yavaş yavaş dünyada hiçbirşeyden zevk alamamaya başladım ve bu benim hayatımı ciddi derecede etkilyordu. Rüyalarım benim gerçeğim olmaya başlamıştı. Bunu farkedince birşey yapmam gerek diye düşündüm. Artk çok yorgunken yatağa gidiyorum

• Bir keresinde arkadaşlımın beni bıçakladığını görmüştüm. Rüyamda hayatım gözümün önünden geçiyordu ve ben ağlıyordum. Sonra uyandım ki gözlerim yaşlı yaşlı..

Bir de malum rüyalarda gerçeklik hissi çok oluyor. Sanki o anı yaşamışım gibi. O zaman da uyandığıma üzülüyorum tabi:..

0|0
    0|0
  • 5 6 yıl önce bir kıza sırılsıklam aşıktım. O kadar da çok seviyordum ki yani üni bitsin de evlenelim falan diyorduk, o hollandada yaşayan bir türk kızı idi neyse... bir kaç ay sonra hollandaya döndü ve döndükten 15 16 gün sonra msn de konuşurken birden "ayrılmak istiyorum" dedi.

nedenini sorduğumda "aradaki mesafe çok fazla" dedi :(

o kızla 6 aylık bir ilişkim oldu ama bir ömre değerdi. Arada bir onu rüyamda görürüm. 3 4 gün etkisinden kurtulamam. Sanki bir şey içimi yakar durur onu aklımdan çıkarana kadar...

0|0
    0|0
  • ben de ağlamam ama etkilenirim ve sizi rahatlatıyım. Rüyalar gerçeği yansıtır internette rüya tabirleri var.

Mesela. Rüyada uçtuğunuzu görüyorsunuz. Google ye rüyada uçmak diye yazın. Günahlarınızın affedildiği diye çıkar.

Rüyalar kendi başına bir dil gibidir ve geleceği gözterir.

Korkunç dediğiniz bir rüya aslında çok iyi çıkabilir.

0|0
    0|0
  • Öyle değil ama kişilere bakış açımı çok etkiliyor rüyalar, en azından bir süreliğine. Etkiliyor beni o açıdan.

0|0
    0|0
  • acaba bu ne anlama geliyor diye çok düşündüm. rüyamda ağladığım oldu güldüğüm oldu. rüyaların sırrını çözmüş değilm

0|0
    0|0
  • Ruyalara inanirim bi sekilde habercidir hemen bakarim anlamina ama etkisini cok yogun yasadigim bi ruyam olmadi henuz..

0|0
    0|0
  • kaza geçirdiğimi gördüm 2 günün akşamı tıpkı rüyam gerçekti

0|0
    0|0
  • Kötü bir kabusun ardından tüm günüm bok oluyor.

0|0
    0|0
  • Mutlugu sorgulamiyorum cunku uyaninca hersey bitior.

Ama ciglik atip uyandigim cok oldu vede korkusunsabahlara kadar surdu..

0|0
    0|0
  • öyle gercekcı oluyor bazen kalkınca sankı oyleymıs gıbı oluyorum sonrada unutuyom mk ne gördumu :DDDDDDDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • var tabiki rüyaların gerçek olma olasılığı her zaman vardır.

0|0
    0|0
  • bilmem dikkat etmedim bu gece senin için dikkat edicem

0|0
    0|0
  • eskı sevgılımı defalarca gordum bır cok kez aglayarak uyandım acı bır durum

0|0
    0|0
  • tabiki.. uyandığımda rüya olduğunu anladığındaki mutluluk paha biçilemez. :)

0|0
    0|0
  • hiç rüya göremiyorum ben ya

0|0
    0|0
  • bu gün güzel bir rüya gördüm inşallah gerçekleşir

0|0
    0|0
  • ağlayarak hiç uyanmadım la ben rüyalarım bile gamsız herhalde benim

0|0
    0|0
  • rüya gördüğümü hatırlamıyourum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok oldu .Bide çok uzun sürüyo bildiğin film gibi ve uyandığımda bir çok kısmını hatırlıyorum.Bi yarım saatte anca anlatırım ,ne gördüğümü (uyku saatim en fazla 8)

Çok kötü bi rüya görsem bile ağlamam ,sadece gözlerim birden açılır rüyadan kalan tek şey görüntüler ve hızlı nefes alıp verişim(kalp ritmim çok hızlanıyo) olur genelde.

Bide ben bazen bazı geceler rüyalarımın devamını görüyorum .sizde de böyle olan var mı?

0|0
    0|0
  • kötü rüyalarımı unutmaya çalışırım,mutlu olduklarımı da unutmam..iyi ya da kötü olsun rüyalarımı anlatmamayı genelde tercih ederim..

1|0
    0|0
  • Evet etkilendiğim çok rüya oluyor, ağlayarak uyandığım günlerin sayısı fazladır.

0|0
    0|0
  • Her gün hem de. Güzel uyuyamıyorum maalesef.

0|0
    0|0
  • oluyor..

0|0
    0|0
  • aglayarak degil de fırlayarak uyandıgım cok oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...