Kilolardan nasıl kurtucamm?

18 yaşındayım 183cm boyundayım. 100 kiloyum ideal kilomun 80 olduğunu söylüyorlar spor ve sağlıklı beslenme ile bu fazlalık kilomdan nasıl kurtulurum?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim sporla ideal vucuda sahip olursun git bir spor salonun yazıl aylık 50-60 tl duzenli spor yap spor yaparken kalori harcarsın yag yakarsın yani gunde yaktıgın kaloriden daha fazla kalori almamamalısın yani hayatından ekmek şeker bunları cıkar az yemekle diyetle felanda kilo verilir masalına inanma yemek yemek kilo yapmaz yedikten sonra onu eriteceksin hareketli olacaksın mesela mekik cekmek karın kaslarındaki yagları eritir bir spor salonuna yazıl 3 ayda fit olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dukan diyeti, başka çözümü yok. Bayan olarak fazla kilom vardı 70 ten 45 e düştüm. Harika bir şekilde. Ne sağlığım bpzuldu ne vücudum. Araştır, kitabını al ve uygulamaya başla. Başka hiç bir diyete bakma çözümü yok, dukan dan başka,

0|0
    0|0
  • Yemeği bırak.

0|0
    0|0
  • Tosun tosun maşallah :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kalori hesaplaması yap. Sağlam iraden varsa o şekilde. Ama iraden yoksa bir yerde boksa yazıl spor esnasında abart ben bu şekilde kurtuldum kilolardan. Aynı boydayız.

0|0
    0|0
  • Cardio yapmaniz gerekmekte. yuruyus yaparak kilo vermek cok zordur tempolu kosu olabilir. en onemlisi beslenmenize onem gosterin yagli tuzlu sekerli gidalardan uzak durun. bol protein alin kas kaybi yasamamak icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...