Ciddi düşündüğünüz bir kızın özellikleri nasıl olmalı

evet arkadaşlar cevaplarınıza ihtiyacım var. cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Saygılar

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• full donanımlı, masrafsız, temiz, az kullanılmış iyi bakılmış, yedek parça garantisi ve servis ağı iyi olan, fazla yakmayacak ama bastın mı gaza uçacak.

Edit = kendime göre nedenlerim var :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Her şeyden önce olgun olmalı. Ne istediğini bilmeli, nasıl bir erkeğin onu mutlu edeceğine karar vermiş olmalı yani. Ortak hedefim olmalı ve düşüncelerime saygı gösterebilmeli. Spor yapmayı sevmeli. Kişilik özelliklerini sürekli geliştirmeye çalışmalı ve sevimli olmalı. Bunlar sadece kişilik özellikleri.

Fiziksel özellik olarak çok daha "extreme" düşünüyorum. Şimdi söyleceğim kriterlerden en fazla sağlayan kızı tercih ederim. Yüz organlarının orantısı düzgün olmalı. Güzel bir teni olmalı. Estetik yaptırmamış olmalı. Dişleri düzgün olmalı. Tel tedavisi görmemiş olmalı yani. Kalçaları ben buradayım demeli.

Gelgelelim böyle bir kız ütopyada olduğu için ciddi düşündüğüm kimse olmayacak gibi :)

0|0
    0|0
  • ilk kural dindaş olmamız gerek.sonra soyu sopu belli olacak edepli olacak nerde konuşup nerde susacağını bilecek her zaman erkeğinin 1 adım arkasından gelecek.

0|0
    0|0
    • hep soyledigim bisi var benim " ne bi adim arkanda,ne bir adim onunde..Herzaman yanibasinda yuruyebilecek birini bul"

• kadın arkadan gelecekki erkeğin dağıttıklarını toplasın.

düşüncelere saygım var ama bu benim düşüncem.

• yalan sölemicek

sevgisi bitse bile saygısını kaybetmicek

bi de mümkünse ( degil biliyorum ama ) trip atmicak

1|0
    0|0
  • ılk oncelıkle insan olmalı ..

fıkırler uyusmalı

saygılı olmalı

ve anlayıs ...

zaten sevgi olusuyor zamanla...

0|0
    0|0
  • Kişisel tatmin için taktik oyunlar oynamamalı

0|0
    0|0
  • Edep.

0|0
    0|0
  • Sagılı olmalı. Cümlenin sonuna 'Saygılar' diye eklemeyi bilmeli.

0|0
    0|0
  • 1 sadakati saygısı ve sevgisi

2 dokunuşu

3 mutfagı

4 temizliği

0|0
    0|0
  • anlatsam sığmaz buraya.

0|0
    0|0
  • Zeki olmalı

0|0
    0|0
  • Sevgilim gibiii... :)

0|0
    0|0
  • Buna ihtiyacın nasıl oluyor anlamsız degil mi?

kişiden klişiye degişen bir soru soruyorsun. ve bunu sevgiline uygulayacaksın?

garipsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...