Çok zor durumdayım lütfen yardım edin (futbol tecrubesi olanlar lütfenn)?

Arkadaşlar 1 ay boyunca bir kulubun secmelerine gidicem bu gun gittim 20. Dk sonra yorgunluktan artik topu kontrol edemez hale geldim kondisyonumu en hızlı şekilde nasıl arttırırım?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili futbolaski kardesim,
    Sanirim ilk baslarda fazlasiyla hareket ediyorsun. Ilk basta tam olarak bütün kondisyonu vermeyeceksin. bunu düzenli olara ayirmasini bileceksin.
    Ama bir arkadasin dedigi gibi, özellikle sabahlari kosusa cik. isinma noktani bul. sakin isinmadan topla oynama.
    ve rahat bir sekilde basla... eger paslasmalar ve taktik Saglam ise, sen 40. dakika da anca yorulursun :)
    Topu kontrol edemediginde, serbest pas vereceksin.
    Bende zorluk cektim ilk baslarda. 10. dakikada nefes nefese kalirdim. Ama futbolun kafayla oynamam gerektiginde ögrenince... kondisyonum kendiliginle artti.
    Yeterli su ic, bol sebze. Yeterli et. beslenmene de dikkat et.
    Bol Sanslar...
    Beyaz Gül

0|0
    0|0
    • Fitness a gidip Kardiyo yapmaya basladim kondisyon da yapmaya basladim saol verdigin cevap icin ort ne zmna kondisyonum yeterli noktaya gelir haftada 3 gun spor 1 saat

• aynen öyle. EIC icin sagol.

• Onemli degil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Enerjini dengele kondisyonun kısa zamanda çok değişmez. Maç içinde kendini dinlendir ayrıca koştukça açılırsın.

0|0
    0|0
  • hızlı hızlı koş nefesin çigerlerin yansın ama koş depar at Usain bolt gibi

0|0
    0|0
  • düz koşu başka yolu yok sabahları koş mümkünse

0|0
    0|0
  • Evet kısa sürede zor ama günde çift antreman yap baya son 2 gün dinlen farkeder baya ;)

0|0
    0|0
  • Yas kaç

0|0
    0|0
Yükleniyor...