Kızlar sizin böyle bir sevgiliniz olsa ne yapardınız ?

öyle bi sevgili düşünün ki sizi hiç üzmeyen.9 ay boyunca 1 kez kalbinizi kırmayan.staj yaptığınız yerde çıkan yemeği beğenmeyip aç kaldığınızda sizin aç kalmanıza dayanamayıp üniversiteden dersten kaçıp size yemek getiren.sizi ailesiyle tanıştırıp annesi ve babası sizin eve her geleceğiniz zaman size çeşit çeşit yiyecek ve içecek alan.kalp hastası olduğunuzu söyleyip sizi bırakacağını düşünürken size hasta olduğunuzu belli etmeyen.sizi gerçekten çok sevip etrafı kızlarla çevriliyken sizden başka birine bakmayan en ufak bi yalan bile söylemeyen sevgiliyi terk eder miydiniz ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• kardeşim şöyle birşey var ki üzmezsen üzülürsün arada canını yakacaksın. taptığın sürece tapar bu ilgiden sıkılır biz insan oğluyuz arada üzülmedikçe kıymet bilmeyiz bunları düşünmek lazım

0|0
    0|0
    • taptığın sürece teper yazacaktım pardon

• aynen öyle

• beter olsn

Kızlar Ne Diyor 6

• bazen gerçekten değmiyo önemli olan doğru insanı bulmak

0|0
    0|0
  • terkedilir mi öyle biri ya okız ömründe bulamaz bi daha senin kıymetini anlar ilgisiz adam görsünde bi:)

0|0
    0|0
    • terketti işte.degerimi anlamasini öyle çok istiyorum ki pişmanim demesini ayagima gelmesini

• bigün degerimi anladigini bi görsem

• bak kardeşim krdeşim diyorum blki benden byüksündür bilmiyorum ama bazı insanlar köpek gibi pişmanda olsa bunu sana belli etmez boşver sen birşey kaybetmezsin hayatına çok kişi girecek ve sen sevgini asla bir daha bu kadar elli etme yeri geldiğinde üzeceksin yeri geldiğinde mutlu edeceksn sn sürekli mutlu edersn sn mutlu olamazsın sakın ha aynı hatayı yapma kısacası kimsenn gtünü kaldırma

• bende var oylesi terk etdim ama simdi geri dondum

0|0
    0|0
    • neden terk ettin

• korkma pisman olucak bi gun pisman olursa nazli demisdi dersin

• inşallah nazlı ekliyorum seni kabl et

• Nankör çok terk eden vardır.

0|0
    0|0
  • yoğun ilgiden ayrılmış

0|0
    0|0
    • bigün benim verdigim degeri kimsenin vermedigini anlayacakmi

• eder ama kabul etmemelisin

• kabl etmem sadece pişmanim desin bana

• bu kadar ozel hissettirmez kimse vardır bir yerlerde bir eksiklik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Insanoğlu.benim başıma geldi.bir türlü anlam veremiyorsun.ben bunu hak etmedim.diyorsun.hayat bu işte.

0|0
    0|0
    • etmedim kardeş.inan 4 tarafim kizlarla çevrili ama ondan başkasina 1 kez bakmadim

• Abi terkediliyo demekki. Çokta iyi olmucaksın söyliyim sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...