Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum

kız arkadaşımla bir ay önce facebook hesaplarımızı kapattık. kıskançlık olaylarına girmeyelim diye. aradan bir ay geçti. Bu zaman zarfında bizim ilişkimiz gayet güzel bir şekilde giderken. Bir hafta önce buluştuk cevahir avm'de. Aslında oruçluyken ve bu ikimizdede sınır yaparken buluşmak hataydı. o gün kız arkadaşım yine kıskançlığını yapmaya başladı ve sen buna mı baktın ona mı baktın soruları gelmeye başlayince. Ben ilk olarak gözlerimin ondan başkasını görmediğini söylesemde bana yine meşhur tribini atmaya başladı. ve o gün o sinirle büyük bir kavga ettik. O gün barışarak ayrıldık ama ikimizinde içinde yara olmuştu. Ben alttan almaya ve hatalarımı kabul etmeye kalksamda o hep soğuk durdu. 2 gün önce iftara gittik ve buzlar erimişti. çok güzel vakit geçirdik. Ben eve geldim ve güzel günün sonunda son kez konuşup yatmak için aradım o yine soğuk tavrını koydu. Ben şakalar yapıp ortamı yumuşatmaya çalışırken benim bir sakama alındı ve yine o günü berbat ederek yattık.

sabah kalktığımda googledan onun ismini arattırdım ve karşıma kapalı olduğu sandığım facesi çıktı.hemen bende kendi facemi açıp onun sayfasına girdim. ikinci sokuda burda yaşadım. 25 temmuzda bir erkekle bir lokantada yemekte diye etiket yapılmış.Ben hemen buna mesaj çektim ve ona çok güvenmiştim bunu neden yaptığını sordum. Sen bana güvenmiyosun olayından girdi ve kendini haklı çıkarmaya çalıştı ve benim yapmam gerekirken o bana yolun açık olsun dedi. öğrediğim kadarıylada çocuk kendisi etiket yapmış ve kız arkadaşımın haberi yokmuş olaydan. haksız olduğunuda kabul ediyor ama bitti diyor bu ilişki. Ben ise onu çok seviyorum. Ona çok kırgın ve alınmış olsamda ayrılmak istemiyorum ama ne yapıcağımıda bilmiyorum.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş seviyorum dediğin insan 1 taşla iki kuş vurmaya çalışıyor. Yani kız sendeki heyecanın ötesinde bir şeyler arıyor anladınmı. Sende bulamadıklarını başkalarında bulduğundan her geçen gün sana bakış açısı değişiyor. Durum böylede olunca o kızın senden soğuması kaçınılmaz oluyor. Senin içinden geçenleri anlıyorum ama sen şuan ne kadaar üstüne gidersen git onun aklında sen yoksun onun aklında yemeğe çıktıkları ve birdahakine nereye gidecekleri mekanlar var. Yani sen kendini saklamalısın sana ait herşeyden kısa süreliğine men et özlem çeksin özlem derken senin farkını anlasın. Yoksa çamura batar bu ilişki...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O kızdan sana yar olmaz , üzülme ...Sen onu herhaliyle sevmişsin ama o seni herhalde sevmemiş ...

0|0
    0|0
  • Fatoş almış orağını ot biçmeye gidiyormuş

Aman fatoş yandın fatoş

Yolda dört young delikanlı fatoşa da rastlamış

Aman fatoş yandın fatoş

Yolda dört genç delikanlı fatoşa da rastlamış

birincisi biraz mahcup

Aman fatoş yandın fatoş

Bİrincisi bir ürkek yanağını okşamış

İkincisi biraz çapkın

Aman fatoş yandın fatoş

İkincisi biraz çapkın donunu da indirmiş

üçüncüsü anasının gözü

Aman fatoş yandın fatoş

Üçüncüsü anasının gözü

otlara da yatırmış

Dördüncünün yaptıkları

Aman fotş yandın fatoş

Dördüncünün yaptıklar Bu türküdü söylenmez

Bü türkünün anafikri

Aman fatoş yandın fatoş

Bu türkünün ana fikri bütün erkekler öküz

Ana fikrin baba fikri kızlar öküzü sever

Kızlar ineği sever

Bu türküyü duyan kızlar

Ot biçmeye gidermiş oy aman miş miş

0|0
    0|0
  • Ne yapman gerektiğini hala bilmiyorsan benim sana diyecek bir lafım olamaz.

0|0
    0|0
  • kalbini kirmissin kizin yapcaak bisey yok affederse doner benim erkek arkadasimda bana guvenmiyodu ayrildim ama seviyodu beni sonra ben ona dondum

0|0
    0|0
  • sürekli tirip haklı olsanda tirip haksız olsanda tirip geçermi bi ömür

0|0
    0|0
  • o kızdan sana hayır gelmez bunu diyorum sadece

0|0
    1|0
    • pekı ben buna kendıme nasıl ınandırcam.

• haklısın. bunu degiştiremezmiyim peki

• işte onun sana yaptıklarını düşünüp ondan soğumaya çalışıcan.o kız seni haketmiyo.haketseydi bunları yapamazdı cesareti olmazdı

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu ilişki bitmiş anlattığına göre sen haklısın ama tam bilmiyoruz olayı. Ayrıldıktan hemen sonra biriyle yemek yemişse daha umut bağlamanda bu kıza yanlış bitmiş gitmiş.

0|0
    0|0
  • Bu ilişki çoktan bitmiş sen hala ardından sızlıyorsun. Peşinden koştukça ağlayıp sızladıkça onun gözündeki değerin daha da düşer. S.et gidenin ardından ağlamak yakışmaz

0|0
    0|0
  • önune bak derim ...

0|0
    0|0
  • İlişkiyi bitiren sen olacaktın o kim hala dusunuyorsun

0|0
    0|0
  • Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermezsen, Gün gelir en sağlam yerinden kopar.

Canın yanar, canını yakar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...