Kaslarım Nasıl Bu İstediğim Şekle Girer?

http://i.hizliresim.com/rdr1Jm.jpg

Fotodaki kolu dövmeli olan ben değilim ama kolllarım fotodaki gibi durduğunda fotodakinden daha daha fazla kaslı gözüküyor. Ama kollarımın ikisini de aşağı saldığımda çok belli olmuyor. Aşağı saldığım zaman belli olması için daha ne kadar çalışmam lazım?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapcaksin 2 ayda bunuda gecersin protein alirsan

0|1
    0|0
    • Amino asit , protein tozu vs hiç kullanmadım kullansam yan etkileri olur mu? Kıllanma, kalpte sorun, böbrekte sorun olması gibi?

• Ben saadece proteim tozu kullaniyorum cilek aldim daha bitmedi ama tasiye etmem baska tadi olandan al cilek cok igrenc. Yan etkisi basda fazla kakan geliyor baska birsey yok ama zamanla vucut alisiyor

• :D :D fazla kakadan sıkıntı çıkmaz :D senin vücudun nasıl peki foto atar mısın? Merak ettim

Kızlar Ne Diyor 1

• egzantrik çalışmalısın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şınav çek çok etkisi oluyor arka ve yanları çalıştırıyor daha iyi duruyor

0|1
    0|0
    • Spor salonlarına hiç gitmedim evde dambıl var onla çalışıyorum sadece şınav çok çekmedim. Bu arada karın kası da çalışıyorum. Protein tozu kullanmalı mıyım acaba karına da etkisi olur mu?

• Pek bilgim yok ama ben kimyasala karşıyım koca yusuf zamanında protein tozu mu varmış adam oturur yemek yer çok çalışırmış en güzeli bence öyle bir tanıdığın tanıdığı kahvaltıda 10 yumurta yerdi :D

• hacı hacim istiyosan kollarının kaldırabildiği en yüksek ağırlıkta çalışman lazım. mesela bir hareketi 10 kg ile 12 tekrar çıkarabiliyosan.16 - 18 - 20 kilo ile maksimum çıkarabileceğin tekrarda çalışman lazım

0|0
    0|0
    • Arkadaş çok yüklenmişti kasları yırtılmış korkuyorum o yüzden yapmıyorum bence sakıncalı

• Spor yap fitness, et ye balik tavuk, yumurta, patates pilav falan. Yeni basliyanlar kisa zamanda kas yapyo

0|0
    0|0
    • Evde sadece dambıl ile çalışıyorum beslenmeme pek dikkat etmiyorum. Teşekkürler.

• girer

0|0
    0|0
  • duzgun beslen en fazla 30 gunde

0|0
    0|0
Yükleniyor...