Muay Thai hakkında ne biliyorsunuz?

Arkadaşlar Muay thai sporuna başlamayı düşünüyorum, tekniklerini çok beğendim , ücreti hakkında falan bir bilginiz var mı? genel olarak MUAY THAİ NEDİR?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kısaca tayland boksu kardeşim. bokstan ve kickboks tan daha eğlenceli zevkli sonuçta işin iiçinde yumruk tekme diz dirsek var Genelde salon fiyatları standart olur yani aylık 60-100 arası aylık tabi antreman gününe göre değişir. Git derim memnun kalırsın.

0|0
    0|0
    • şort konusunda biraz tedirginim yalnız :D kick boks şortları gibi diz kapağına gelen şortlardan giymemizi sorun ederler mi ki? birkaç videoda izlemiştim normal eşofmanı falanda varmış bunun ama çoğunlukta kıp kısa şortu giyiyorlar

• Başlarda verebilirler belki ama şort sıkıntıysa dediğin gibi eşofman uyar kardeşim. Birde diz hareketlerin uzun şortlar dize takılıyo o yüzden giyilmiyo hareket rahatlığı açısından.

• yok ya netten baktım , aynı şalvar gibi bol muay thai şortu :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• turabi mi

0|0
    0|0
  • sana ne lazım

0|0
    0|0
    • genel olarak ücretler, hangi gün ve saatlerde olduğu vede muay thai sayesinde sokaktaki bana sataşan iki kişiyi ne kadar sürede öğrenerek dövebilecek hale geleceğim?

• sokak kavgasını öğren burası türkiye kafana döneri yedin mi yerden kalkamazsın. kürtler 5 dk 20 kişi oluyor , kürtlerle nasıl baş edilir. Bunları öğrenmen lazım en yakın semtte git 1 ay takıl işi kaparsın.

• o da doğru tabii

• tek yumrukta ceneni kirmasinlar baskan

0|0
    0|0
    • müsabakalara katılmayı düşünmüyorum, amacım sadece salonda teknikleri çok iyi öğrenip vücut yapmak , turnuvalarla işim olmayacak

Yükleniyor...