Fatih Terim başarılı mı?

A Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim i başarılı buluyor musunuz?

• Başarılı
    40% (4)30% (12)32% (16)Oy Ver
  • Başarısız
    60% (6)70% (28)68% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Endüstrileşen futbol sadece tribünlere değil futbolun her karesinde yer almaktadır. Bununla birlikte teknoloji de ilerlemiş, oyunculara takılan sayaçlar ile hamleler, kilometreler ölçülebilir duruma gelmiştir. Bu durumda da disiplin, teknoloji ve sistem herşeyin önüne geçmektedir. Belki de futbolda hem kulüpler hem de milli takımlar bazında sürpriz yaşanmaması tamamen bu yüzdendir. Bir alman disiplini, bir ispanyol sistemi ile baş edebilmek salt motivasyon ve şansla imkansız hale gelmiştir.

Fatih Terim ise "ders almam ders veririm" diyerek en baştan modern futbolu reddetmiş, kendini yenilemeyi tercih etmemiştir. Zamanında işe yarayan soyunma odası konuşmaları artık anlamını yitirmiş, sahada bir anlam ifade etmemektedir. İyi niyetli bir fatih terim'de bile modern futbolun hiçbir anlamı yoktur. Bir de buna ego ile adam kayırmacılığı olan türk futbolunu ve kadro seçimini eklediğimiz zaman günümüzün sonuçları ve tablosu ortaya çıkmaktadır. Doğrusu da kimsenin şaşırmaması ile olacaktır.

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Başarısız

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda değil

0|0
    0|0
  • Fatih Terimde gayet başarılıdır ne çabuk unutuldu ya Abdullah Avcıdan aldıktan sonra neredeyse çıkıyorduk. sonrasında futbolcuları görmüyor musunuz. Volkanın brezilya maçında yediği ilk gole bakın o zaman anlarsınız futbolcular nasıl isteksiz hamle bile yapmadı. kurtartırır demiyorum hamle yapmadı diyorum

0|0
    0|0
  • ondan başarılı şenol güneş var 2002 de adam bizi dünya 3 üncüsü yaptı ne çabuk unuttunuz bunu fatih terimin ne başarısı var yapmayın ALLAH aşkına şenol hocanın hakkını yediler üstünü ört pas ettiler bırak 12 senedir dünya kupasına gidemiyoruz şimdi neden bashediyorsunuz siz

0|0
    0|0
  • Başarılı ama takım ruhu yok

1|0
    0|0
  • değişssin

1|0
    0|0
  • Şaka mı bu. Takımın haline baksana :)

0|0
    0|0
  • parayı alan eşşekler çalışşsın biraz he şunu da belirteyim fatih değil morinho gelse bizde ki topçular salak artık herşey maddiyat olmuş içlerinden bir tek arda ya güveniyorum adam sanki çanakkalede cephede savaş kaybetmiş gibi üzülüyor not beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
  • fatıh terım ne yapsın oyuncularda mıllı ruh olmadıktan sonra bır ınsanı hayatta basarılı kılan sey hırstır ıstektır

0|0
    0|0
  • oyuncular oynamayı bilmiyorlarsa fatih hoca ne yapsın?

1|0
    0|0
  • Gs de başarılıydı

1|0
    0|0
  • Letonya ile berabere kalmak büyük bir başarı

1|0
    0|0
  • nerde o şenol güneş ve milli ruhla mücadele eden oyuncular bee. şimdiki oyuncular primle oynuyorlar ve önemsemiyorlar milli takımı. İstanbul medayası şenol güneşi yerden yere vurup kılık kıyafetine karışırken, fatih terim i kahpece kayırıyor. volkan ayısı keyfi goller yiyince medya ona sahip çıkıyor ama trabzonsporlu onur gol yiyince hemen ortaya atılıyor. yok öyle... beter olsun milli takım. artık milli takım olmaktan da çıktı. yazıklar olsun türk fıtbolunu bu hale getirenlere...

0|0
    0|0
  • Fatih terim basarili bir hocadir oyuncular oynayamiyorsa napsin adam saha cikipda kendisimi oynasin? Zaten yeri kadar terliyor sinirinden, heycanindan

0|0
    0|0
  • Başarılı

0|0
    0|0
  • Çok başarılı çok

0|0
    0|0
  • şu an değil

0|0
    0|0
  • Aahaha. Güzel espri. Özellikle son maçlardan sonra başarısı dillere destan!

0|0
    0|0
  • O adam Teknik direktör değil bence.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim şu an başarısız fakat Türkiye'nin en iyi hocası.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle hayırr

0|0
    0|1
  • aranızda sevmeyenler olabılır ama adam hıc bısey yapmasa bıle adı yetiyor

0|0
    0|0
  • Fatih Terim bir efsane...

0|0
    0|0
  • şanssız diyelim

0|1
    0|0
  • adaşım başarılı lakin oyuncularda sıkıntı var

0|0
    0|0
  • Artisin tekinden başka bir şey değil

0|0
    0|1
  • ya bugün bir iddia oynym dedim :D heriflerin oynayası geldi toplam 3 gol olur dedim tr alır dedim :d maçta toplamda 4 gol oldu :D böyle gudümetsizlik olurmu arkadş :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Başarısız değişmesi lazım

1|0
    0|0
  • başarısız gitsin ya

1|0
    0|1
  • başarısız ya

0|0
    0|0