Kalçam çok dar?

Arkadaşlar kalçam yani leğen kemiğim çok dar, giydiğim her pantolon düşüyor. Popodan değil yanlardan bahsediyorum. Kilom da normal ama kalçam her zaman dardı. Kilo aldığımda da yanlarıma gitmiyor. Genetik bir şey anne tarafımın leğen kemiği hep dar. Doğum yapmayı da zorlaştırıyormuş bu durum. Ne yapmalıyım? Yanlarıma etki edecek spor hareketleri önerebilirseniz sevinirim bir de yoga leğen kemiğini açarak genişletirmiş doğru mu? Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Güncellemeler:
Niye bu soru bazı arkadaşlara bu kadar anormal geldi ve neden abuk subuk cevaplar verdiler anlayamıyorum. Su durum özellikle doğum sırasında ileride dert olabilir ve işin alışveriş ve görüntü kısmında problem yaşıyorum. Sapıklık amacı yok ego tatmini amacı yok nasıl olabilri ki sadece bir uzvundan memnun olmayan bir insanın burada yardımcı bir şeyler bilen var mı diye sorması çok mu ayıp? Memleketin iyice b*ku çıkmış arkadaş ya azıcık şu özentinizden öldüğünüz amerikalıların zihniyetini alsanıza

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• spordan şaşma

1|0
    0|0
  • calistigim salondaki bayanlardada ayni sorun:) squat ve merdiven cikma hareketi isine yarar.

1|0
    0|0
  • allah sana ve seninle sınadığı erkeklere kolaylıklar versin.

0|0
    1|0
  • herkezin bir kusuru vardır, kendinle barış bence

0|0
    1|0
  • jelijaa arkadan vurdur demek istemiş

0|0
    0|0
  • Kankeyta spor salonuna git hocayla konuş bizden amatörce fikirleri alıp napcan

0|0
    0|0
  • Acdır kendini

0|0
    0|0
  • arkadaslar bolaltmaya calısmıs

0|0
    1|0
  • Bacaklarini acabilirsin belki faydasi olur

0|0
    0|0
  • şanlısın bence sapıklık olarak alma yanlardan gelişip iğrenç duruyolar bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o zaman açalım biraz daha rahat edersin panpiş

0|0
    1|1
  • Tek bir şey varda neyse şimdi sapıklar damlar geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...