Bayern münih'e karşı dünyada hangi takım hadi bakalım hangimiz iyiyiz diyip açık futbol oynayıp yenebilir?

Bayern münih'e karşı dünyada hangi takım hadi bakalım hangimiz iyiyiz diyip açık futbol oynayıp yenebilir?

not: geçen sene madrid bile defans yaptı münihe karşı barnebauda maçı izleyenler bilir :D.

• Real madrid yener
    100% (2)50% (7)56% (9)Oy Ver
  • Barcelona yener
    0% (0)7% (1)6% (1)Oy Ver
  • chelsea yener
    0% (0)7% (1)6% (1)Oy Ver
  • manchester city yener
    0% (0)14% (2)12% (2)Oy Ver
  • diğer
    0% (0)22% (3)20% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Real Madrid ezer geçer gene. Sebebi ise defans yaptı demen bile futbol bilginin yetersizliğine yetiyor :)

Kontra atak futbolu oynuyor Real Madrid rakibi kasten üstüne çekiyor Mourinho'lu dönemi izlediysen ligde en kötü takımlara karşı bile kendi kalesine kapanıyor. Ayrıca Real Madrid tarihi bir fark atabilirdi o maçta çok net pozisyonlar kaçtı Ronaldo'nun gelişine şutu vardı cm lik farkla gol kaçtı neuer kalesinde yoktu. Bale'de aynı şekil ama onunki farklı gitti :D Di Maria vs. dolu pozisyon vardı. Bayern'in tek etkili pozisyonu Kroos'un şutuydu o da az farkla dışarı gitti.

Ben sık sık La Liga'yı takip ederim Real Madrid hep kontra atak oynamıştır Eibar'a karşı bile kendi kalesine kapandığını bilirim Bernabeu'da.
    Kısaca bayern topla oynadı Real Madrid bayernle oynadı :D

Ayrıca Chelsea'de yener bayerni. PSG ve Atletico da olabilir.

0|0
    0|0
    • Hatta bayern'in onursal başkanı bile kendi sahamızda 8-0 yenilmediğimize sevindim açıklaması vardı. Pep'in tiki taka futbolunu eleştirmişti. bayern hayranlığı var ama hayranlık gözünü köreltmiş gibi bence :) Real Madrid rahatlıkla açık oynayabilir fizik dersen Real Madrid oyuncuları fizik olarak daha üstünler 2 maçta da gördük bunu geçen sezon. Chelsea küçümsenecek takım değildir. Mourinho iyi analizcidir. 1-2 tane atar bırakır maç benim olsun stili ile oynuyor. Gerçi Chelsea ve bayern maç yaptığında 10 kişi kalan Chelsea'ye zar zor son saniyelerde kalan bayerni hatırlıyorum :) Tabi Costa, Fabregas gibi oyuncular yoktu Costa olsa Mourinho rahat alırdı o maçı. Ayrıca Ancelotti'nin bayerne karşı ezici bir üstünlüğü var :D Ancelotti bayerne karşı hiç kaybetmedi. Real Madrid'li oyuncuların fiziki üstünlüğüne de bakarsak rahat kazanır. Tam kontra ataklık bu aralar bayern Bale iyileşti nasılsa BBC 3 lüsü boş geçmez gene 2 li maçta :D

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• Realde yenebilir barçada hatta şıklardaki herkes tek maçlıksa ama şöle birşey 3 maç oynansa Bayern ağır basar yani tek maçta herşey olabilir :)

0|0
    0|0
    • ikili maç diyorum tek möaçtada zor realde yenemez barcayı saymıyorum bile.

• aynen açık futbol oynarmı sence madrid münihe karşı D?

• Real Madrid parçalar geçer.

1|0
    0|0
  • Real madrid yener

1|0
    0|0
  • Beşiktaş ciddi ciddi zorlar :))

0|0
    0|0
  • Bu sene chelsea çok iyi rakip olarak bunu söyleyebilirim

0|0
    0|0
    • açık futbol oıynayıp yenebilirmi diyebiliyorsun?

• kardeş chelseayi izliyorum bayernin yarıosı kadar futbol oynamıyorlarki görürsün eşleşsinler full defanslar yaparlar bence

• Iki takımın oyun yapisi çok farklı ama ortak özellikleri açık futbol oynuyorlar costa çok formunda bence chelsea ilk golü atarsa bayern daha açık ve full saldırıya geçecektir 2. golü de yemesi an meselesi olur

• chelsea iyi tek pasları iyi adam taktikli oynuyor oyunları iyi adamların

0|0
    0|0
    • açık futbol oynayıp yenebilir mi?

• bayern karşısında hiçbir takım ofansif oynayamaz. Barcelona yı hatırlayın.

0|0
    0|0
  • Real Madrid geçen sene çok defans yapmadı açıkçası 4 tane atmak çok iyi bayerne

0|0
    0|0
  • Turkiye yener :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...