Zayıflayan arkadaşlar bir bakın. Zayıflamak için illa ki tatlıyı kesmek şart mı? Yediğimiz şeylere göre kalorisini ayarlasak?

10 kilo verip sıkılaşmam lazım. Diyete başlıcam ama buna diyet demek istemiyorum sağlıklı beslenme demek istiyorum :) sorum şu ki, ben tatlıya dur diyemiyorum. yani gün içinde tatlı yiyip, az yiyerek zayıflanmaz mı? yediğimiz şeylere göre kalorisini ayarlasak? yani illa ki tatlıyı kesmelimiyiz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir sart degil zaten senin vucud ihtiyaci var haftada bir kez yiyebilirsin , herseyi yemek zorundasin ama az , cunku vucud herseye ihtiyaci var duzenli yersen ozaman kilo verirsin ama duzenli yemezsen ekmek tatli kesersen ozaman kilo vermen imkansiz ozaman metabolisima yavaslar duzen bozulur

0|0
    0|0
    • Agir seyleri hep ogle. Zamani ye , yani tatli oglen ye aksam yeme , cunku vucudun ogle. Daha cabuk yakar

• öğle yapıyorum zaten. akşam 6 dan sonra bişey yemiyorum. ama ygs lys ye hazırlandığım için bişeyler yemek zorunda kalıyorum meyve yiyorum. başka bişey yemiyorum 5 ya da 6 dan sonra. ama şöyle bişey var ki ben haftada bir değilde hergün mutlaka tatlı yiyorum :(

• Saat 6 dan sonra meyve yeme sakin meyve hep seker ve ozaman tatli oluyor , ama 6 dan sonra white tea , green tea , filtre coffee ic hem ozaman rahat calisirsin beynin acik olur sen 6 dan sonra calisiyorsan birsey yeme yedigin zaman yorulursun ve hep uykun gelir , hergun yeme tatli , mesala canin cok tatli istiyor ozaman yogurt icinde meyve koy , haftada 1,2 kere ye chocalate mesalabir packet degil sadece 1 parca yani anladinmi , mesala burger yiyeceksin oglen ye ve aksam cok hafif ye cunku denge kurulsun

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayır tabii ki yeme içmeden kısmıyacaksın. Sadece günde 1 saat koşu yap genellikle sabah erken kalkıp ılık su içip koşuya çıkarsan faydasını görürsün. Sadece koşu mu hayır tabii ki :) Asitli içecek ve fast food tüketimini bırakman lazım. Ben fast food un içinde çalıştığım halde 7 kilo verdiysem sende yaparsın emin ol. Ondan sonra şeker ve tuz tüketimini azaltman lazım. Özellikle şekeri minimuma indir. Ekmeğide kestimmi daha kısa sürede zayıflarsın.

0|0
    0|0
  • Tatlı ye de arada ye sporunu yap gece yatmadan da yeme yeter :) Ekmeği de sadece kahvaltıda kullanırsan iyi olur :)

0|0
    0|0
  • Spor da yapmalısın

0|0
    0|0
  • Tatlıyı tamamen kesmeye gerek yok ama azaltmaya çalış ayrıca aldığın tatlı cinsini de değiştir

0|0
    0|0
  • istedigin seyleri ye onemli olan programli calismak.

0|0
    0|0
  • kaloriyi indirmek daha mantıklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Diyetisyene gitsen daha iyi

0|1
    0|0
  • Ben diyet yapıyorum ve 13 kilo verdim çikolata da yiyiyorum tatlıda ama tatlı yediğim günler akşam yemeği yemiyorum ya da ertesi gün karbonhidrat yemiyorum dengeliyorum yani ;)

0|0
    0|0
    • canım ne kadar sürede verdin 13 kiloyu? bana bişeyler önerirmisin? mesela ekmek ne yedin? su ne kadar içtin? düzenli sor yaptın mı yaptıysan hangisi

• Ben diyetistene gidiyorum 3 ay oldu olmadı yani spor ilk ay yapabildim şu anda okullar olduğu için yapamıyorum ekmek olarak uno denge light yiyiyorum su da 2 - 2,5 litre içiyorum

• en çok kilo aldıran tatlı benim bildgme gredüzenli beslenip tatlıyı yemezsen rahatça zayıflarsın. ama tabi diyetisyen yardımıyla yapman daha saglıklı olur

0|0
    0|0
  • zayıflanır akşamları yemek yeme meyve ye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...