Beni çok sevecek bir kız arıyorum havasız orta güzellikteki kızlara mı yönelmeliyim?

Bugüne kadar hep çok güzel havalı kokoş diyebileceğimiz kızların peşinden koştum ve onlarla ilişki yaşadım ama hepsi beni çok üzdü. Hepsi kendinden başkasına değer vermeyen bencil insanlarmış. Ve ben artık öyle bir kızla çıkmak istiyorum ki o kız bana sahip çıksın beni hiç bırakmasın beni çok sevsin gözü benden başkasını görmesin sizce bunun için böyle havası afrası olmayan orta güzellikte daha saf ve temiz bir imajı olan kızlaramı yaklaşmalıyım? Onlar istediğimi verebilir mi?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• bencil deyip bencillik yaratiyorsun gibi geldi.

0|1
    2|2
    • Ne gibi yani?

• dur ya uzuldum haline. havali olmasi onemli degil de taviz verirsen hepsi kullanir.

Kızlar Ne Diyor 4

• Mütevazi,alçakgönüllü bir yığın güzel kız var..Bütün güzeller havalı ve ukala değildir.Bulursun umarım vakti gelince.

0|0
    0|0
  • kalbinden geçen insana yaklaş havalıda olsa havası olmasa da..

0|0
    0|0
  • Burnu havada olmiyan güzellerde bulabilirsin bu istediklerini

0|0
    0|0
  • önce kendinden baslamalısın

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 3

• bence bunu sormak yerine önce kendin ideal bir insan olmayı denersen belkide bu soruya gerek kalmayacaktır.

0|1
    2|2
    • Beben zaten ideal bir ınsanım hayatım boyunca beni sevenleri yada sevdiğini sandığım kişileri kırmamak adına elimden geleni yaptım hatta bazen kendimden taviz verdim.

• ideal insan ben ideal insanım diyemez ki...

ideallik bu mudur ki?

• Şarjı kaç gün gidiyormuş bari , sordun mu?

0|0
    0|0
  • seçen kızı ıyı seç sadece güzelık yetmez karakter daha önemlıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...