Yolda giderken birisi sevgilinize bakıyor sinir bozucu bir şekilde. Ne yapardınız?

Kişilik olarak kavga etmeyen birisiyim. Yani şu ana kadar kimseyle bir sorunum olmadı. Sevgilim de beni öyle biliyor. Hatta böyle bir sorun olduğunda falan gidelim ağız burun kıralım dediğimde birisine bana dönüp sen hiç kavga edecek birine benzemiyorsun diyor gülümseyerek. Şu ana dek bir sorun yaşamadım kimseyle o yüzden kavga geçmişim yok. Çok nadir sinirlenen bir insanım da. Hani yolda giderken sevgilime bakan birisinin yanına gidip de derdin ne diye sormam güler geçerim. Anca mal mal bakarsın böyle der sevgilime sarılıp giderim. Yani gidip olay çıkarmam. Fakat bu durum acaba sevgilimin gözünde itibarımı zedeler mi diye sürekli korkmaktayım. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• kavga etmek milletin içinde rezillik. en iyisini yapıyosun gerek yok

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Anca mal mal bakarsın böyle deyip, sevgiliye sarılıp gitmek lazım:)

1|1
    1|1
  • cok iyi gidiyorsun dvam et böyle

0|1
    0|1
  • bana biri mal mal baksa ve sevgilimde hiçbirşey yapmasa 'pısırık mıdır nedir yaa' der hatta belkide soğurum.

0|0
    0|0
  • hatun sansli hanimlar, beyler. sen boyle devam et. dagdan inmedin yani.

0|1
    1|1
  • Kavgada dövülmekte var tabii ondanda kavga etmiyo olablirsin.Zaten kötü bisey mahalle cocukları gibi..Ama sevgilim benmicin kavga etsin ve dayak atan taraf olsun isterdim..

0|0
    1|1
  • Kavga çıkarma ama sinirlendiğini belli et hoşuna gider.

0|0
    1|0
  • Erkek irsey demesse sogurum

0|0
    0|1
  • dalarım

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sert bir bakışla durum engellenebilir fakat sorunun cevabı sevgilinin karakterine bağlı.Ben yanndayken kolay kolay sevgilime bakan olmadı.1-2 sefer olmştu.Snirlendiğimi söylediğimde sevglm yatştrmaya çalştı geçti gitti...Ama senin sevgln beni korumuyorsn triplerine de girebilir...

0|1
    1|1
  • Bir cok kiz gerektiginde sinirlendigini gosterecek erkek ister ama senin kiz arkinin bunu problem edecegini zannetmiyorum cunku senin yapini bilerek iliskiye baslamis

0|1
    1|2
  • Öncelikle gerçekten de sağlam karakterli bir kız sevdiği kişinin kavga etmesini istemez. Kız arkadaşın da kendisine baktıracak hal ve hareketler içerisindeyse önce kız arkadaşınla kapış.

0|2
    1|0
  • yanında gözyaşartıcı sprey taşı bari sıkarsın bakanlara. zedelenir tabi bakanı indireceksin erkeksin sen taşıdığı çanta değil

1|2
    1|1
    • çok gereksiz bir cevap. Ne demek taşıdığı çanta. Savaşa mı gidiyoruz yanyana yolda geziyoruz bu ne hiddet

• baksınlar o halde eğ kafanı mağrur bi şekilde erkeğim diye gez ;)

• heyttt be bu senmisin :DD

• valla bende bakan oldumu elimdeki tesbihi sıkı bi şıklattım mı bi daha yiyosa baksın direk kafayı çeviriyo ben de hiç bu sebepten kavga etmedim ama elbet onunda günü gelir suratına muştamı yemek istemeyen bakmaz hatunuma :D

0|0
    1|2
  • evlenmeden önce 2 kişiyi dövdüm bu sebepten

0|0
    1|0
  • iş bi kafaya bakar abi

0|0
    1|1
Yükleniyor...