Bayern münih premier ligte olsa bundesligadaki gibi rahat şampiyon olur mu? yoksa olsa bile bu kadar rahat şampiyon olamaz mı?

Bayern münih premier ligte olsa bundesligadaki gibi rahat şampiyon olur mu? yoksa olsa bile bu kadar rahat şampiyon olamaz mı? yorumlarınız?

• yine şampiyon olur ama bu kadar rahat olamaz
    0% (0)67% (4)67% (4)Oy Ver
  • yine rahat şampiyon olurlar, premier lig'in en aga baba takımlarını eziyor münih sunderland filan mı zorlayacak?
    0% (0)33% (2)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• şampiyon olamaz, Chelsea onu ezer.

0|0
    1|0
    • cl finalinde kimi kimin ezdiğini herkes gördü Allah sayesinde o finali kazandı başka açıklaması olamaz ki chelseanin kadrosu akhisar kalır münih kadrosu yanıdna

• bana futbolu öğretmen 15 senedir futbolla yatıp kalkıyorum 2012 finalinde chelseanin kupayı nasıul kazandıgını herkes biliyor ki süper kupa finalinde bayern teknik direktör çok daha farklı sisteme geçmişti o zaman bastian ribery alaba gibi çok önemli oyuncularda yoktu ve chelsea yine otobusu çekmişti chelsea bayernden daha iyi takım diyenle aslında futbol konuşulmaz

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• yine rahat şampiyon olurlar, premier lig'in en aga baba takımlarını eziyor münih sunderland filan mı zorlayacak?

0|0
    0|0
  • Premier Lig eskisi kadar iyi değil olur o yüzden.

0|0
    0|0
  • yine şampiyon olur ama öyle 3 ay önceden olamaz.

0|0
    0|0
    • çok zorlayan olurmu peki?

• ingiltere liginde bir sene liverpool çıkar bir sene arsenal çıkar daha manchester city ve united var toothnam ve everton gibi deplasmanlar var. eski gücünde olmasa da newcastle gerçeği var.
      zorlanır ama yine onun parametresinde takım olmadığı için 3-5 puan farkla şampiyon olur.

• ben 10 puan fark atacagını düşünüyorum yine rahat 10 puan fark atarlar city'i manuyu arsenali ceddar peyniri gibi yiyor münih clde.

• yine şampiyon olur ama bu kadar rahat olamaz

0|0
    0|0
  • yine şampiyon olur

0|0
    0|0
  • hayır çünkü premier lig bir marka oynana oyun bir ekol teşkil ediyor kaos futbolu değil bir hafta bakarsın sunderland sonuncu ama lideri yenmiş..

0|0
    0|0
    • kardeşim münih premier ligin en aga babalarını city'i manuyu arsenali ceddar peyniri gibi yiyor clde sunderland filan çelme takacak mühie :D.

• olamaz çok daha kaliteli takımlar var ve çok daha iyi oyuncular ve sert bir lig

0|0
    0|0
    • kardeşim münih premier ligin en aga babalarını city'i manuyu arsenali ceddar peyniri gibi yiyor clde sunderland filanmı çelme takacak münihe :D? chelsea diyorsun finalde münihin nasıl ezip chelseanin Allah sayesinde kupayı kazandıgını herkes biliyor.

• onlar istisna 90lardaki milan 2009-11 barcası ve 2013 şuanki bayern her zaman konuşulan takımlar oldu ıoynadıkları futbolla

• ben bir tek barca futbolunu sevmedim dierleri iyi ama her zman farklı olan güzeldir yani istisnalar :)

• son haftalarda belli olur. chelsea, manu, man city, liverpool öyle adama kolay şampiyonluk vermez

0|0
    0|0
    • kardeşim münih premier ligin en aga babalarını city'i manuyu arsenali ceddar peyniri gibi yiyor clde sunderland filanmı çelme takacak münihe :D? chelsea diyorsun finalde münihin nasıl ezip chelseanin Allah sayesinde kupayı kazandıgını herkes biliyor.

Yükleniyor...