Başak kadını hakkında neler düşünüyorsunuz?

başak kadını hakkında ne dusunuyorsunuz beyler

iyi veya kötü ne tecrübeniz oldu

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• valla rezalet bir burç adamı kandırır kendisine bağlar aşık eder sonra en ufak hatanda gider hesap sormak istersin sorarsın sana saçma sapan açıklamalar yapar sonra üstüne gittikçe kızar defol der sevmiyorum der sonrada atanı kafana kakar takıktır takık ve gittikten sonra da çok uzatmadan başkasını bulur tahminen sen ise ip attım ucu kaldı ben sevdim eller aldı der hobaa diye millet koparken oturur bir büyük devirir gözünden yaşlarla mesaj atarsın o ise cevap bile vermez inadım inat cins insan duygusundan anlamayan duygu yoksunudur başak burcu kadını kısaca hayatı ıskalayandır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Başak burcu kardeşim dediğim bir kız arkadaşım var.Gerçekten de dostluğa değer veren, arkadaşlığa çok önem veren birisi.Canayakın, samimi, içten davranıyor, kolay kolay kötü düşünmüyor hani olağanaüstü kadın tabiri çok uygun.Gayet temiz ve hemen hemen hergün şık, bakımlı.Sadece yengeç burcu gibi çok alıngan.

2|0
    0|2
  • insanları kırmayı sevmeyen bir insan... daha dogrusu gercegi soyledigi zaman yargılanacagını bildigi için sorun sende değil bende diyebilen ve bir yol ayrımından once kesin kafasında kurup yol ayrımını kacırmadan arkadaslıgı veya ilişkiyi ustalıkla kapatan bir kadın tipidir

1|1
    0|0
  • 21 yıldır bir başak kadınıyla yaşıyorm.Titiz,sorumluluklarının bilincinde ve vicdan sahibi :)

3|0
    0|2
  • başak kalitelidir yükselenim olduğu için mutluyum aşırı yargıcıdır ve cok titizdir :)

2|0
    0|1
  • aklıma tek kişi geldi sevmeyi bilmiyorlar bence

0|1
    1|1
  • Titiz, ayrıntılara önem veren, başkalarının hatalarını yüzüne vuran, zora gelince kendi kabuğuna çekilen, hata yapınca kabullenmeye, daha sayarım böyle.

0|0
    0|1
  • Başak erkeği olduğuma göre davranışlarıma baktığımda başak kadınıda iyidir herhalde

1|0
    0|2
  • bence çok iticiler

0|1
    3|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Burcum başak ama inanmıyorum burçlara.

O yüzden her insan farklıdır,'her başak da aynı değildir'i tekrar tekrar söylüyorum.

sevgiler. .)

0|0
    1|1
  • başak olmaktan gurur duyuyorum ;p

0|0
    0|2
Yükleniyor...