Bildiğiniz ya da en sevdiğiniz fıkra ya da espiri hangisi ?

Benim şu aralar favorim bu :D

Sivilde çok çapkın olan Ali askerliğini yapmaktadır. Bir gün sevgilisinden bir mektup alır. Sevgilisi artık ondan ayrılmak istediğini bildirmekte ve fotoğrafını geri göndermesini istemektedir.

Çok kızar. Arkadaşlarından, eski kız arkadaşlarının fotoğraflarını toplar. Hepsini bir araya koyup paket yapar ve sevgilisine gönderir.

Pakete bir de not iliştirir;

-”Kusura bakma, Hangisi olduğunu çıkaramadım. Lütfen kendi fotoğrafını al ve diğerlerini geri gönder!”

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Babası küçük ayşeye sorar

-koca pastayı yerken kardeşini hiç düşünmedin mi ?

- Nasıl düşünmem babacıgım. Pastayı bitirmeden gelicek die

ödüm koptu

bide su vardi

Adamın biri hocaya rüyasını anlatmaya gitmiş .

‘hocam ben rüyamda deniz gördüm ama deniz mi desem ırmak mı desem akarsu mu desem ,biraz ileride bir ev gördüm ama ev mi desem villa mı desem konak mı desem ,az ileride de orman gördüm ama orman mı desem yeşillik mi desem ağaçlık mı desem ..şimdi sen bu rüyayı yorumla hocam .

hoca cevap verir ,

‘Allah belanı verecek ama bugün mü desem ,yarın mı desem öbür gün mü desem ”

0|0
    0|0
  • Tuvalet kapılarına telefon numarası ve yazı yazarak iletişim kurmaya çalışan bir toplum için, şüphe yok ki Facebook ve Twitter yüzyılın en büyük iki buluşudur.

0|0
    0|0
  • adamin birisi donmus karisi ic camasir

0|0
    0|0
  • nasraddın hoca ıyıdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunu biliyorum.D evet cok güzel intikamın kralı diye buna denir:D

1|0
    0|0
  • ya keşke link atabilsem ama atamıyorum işte :/ benim favorim: bi kız kaldırımda yanındanda polis arabası geçiyo polis aracı ticariii ! ticariii bekleme yapma ! diyo kız da : ticari değilim fahişe değilim ben arkadaşımı bekliyorum...! :O der polis aracı da : kızım sana demiyoruz bee ! der :D bunu bilenler lütfen linkini atsın ya görün karikatürü.böyle söyleyince komik değil orda daha komik :))

0|0
    0|0
  • İşemeden s*çana LCD ekran bedava... yazısını gördüğünü söylemişti erkek arkadaşım okulda bi tuvalaette:D

0|0
    0|0
  • Çanakkalede hoşlandığım çocuk yapmıştı bu fıkra olmaya çalışan espriyi :)

Temelle dursun birgün buluşup fıkra yapmaya karar vermişler fakat dursun gelmemiş bu yüzden fıkra yapamamışlar :D :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...