Yamaç paraşütü yapan var mı ya :D

arkadaşlar yamaç paraşütü yapmayı çok istiyorum sizlerden hiç yapan oldu mu anlatın gece gece neşelenelim :D

Güncellemeler:
bayan hoca var mı peki

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere yaptım daha da yapmam.Allahım sana geliyorum sandım kaç kere şehadet okudum :D, harika bir adrenalin aracıdır, ama bendeki adrenalin hormonları fazla dayanamadı.En güzel yeri de Babadağ zaten ki bende orada yaptım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Albatros havacılık kulübüne bir danışın isterseniz. Orada bayan hoca vardı sanırım. Erkek olsa da sıkıntınız olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben yaptım bir kere hoca eşliğinde. Çok keyifli gerçekten. Ama risk yok değil. Herşeyi kuralına uygun da yapsanız her zaman bir risk var. Çünkü doğa bu düzenli, stabil bir ortam yok.

0|0
    0|0
  • fethiye babadağdan atlamıştm müthiş birşey herkese tavsiye ederim ölmeden denemesi gerekir. ama hersene bir iki kaza oluyor sonuç ölüm

0|1
    0|0
    • çok kötü ya :((

• eeeeeee gülü seven dikenine katlanır ben kendimi kameraya da kaydettirdim biraz tuzlu oldu ama olsun adranalin tutkunuyum ben para gözümde değil frsatım olsa yine atlarım

• fethiyede yapmıştım inş eylülde gidip yine yapıcam.ölmeden önce kesinlikle yapılması lazım ölüdeniz ayakların altında süper

0|0
    0|0
  • hayır tehlikeli öyle diyorlar. sende uzak dur

0|0
    0|0
  • antalyada yaptım böyle bişey olamaz sex yapmaktan bile daha zevkli=) hatta hava da boşaldım.

0|0
    0|0
  • Yamaç paraşütü yapmadım ama ilerde onuda yaparız :D Ama sen uçaktan atla paraşütle süper :D

0|0
    0|0
  • İzmir'de, fuar alanında Türk Hava Kurumu'nun paraşüt kulesi vardı ben ufakken.. Sayılıyor mu o?

0|0
    0|0
  • Bayramda yaparım inşallah...

0|0
    0|0
  • biz paraşütsüz uçuyoruz burda

0|0
    0|0
    • haklsın valla uçan uçana allahtan rotaları karıştırp çarpışan yok

• bayan hoca olmaz hep erkek var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Riskli olmasına rağmen güzeldir. Düzenli olarak her sene yamaç yaparım yaz aylarında.

Ama bu gökyüzü meretlerinden en güzeli Skydiving, cesaretin varsa şiddetle öneririm.

0|0
    0|0
  • Riskli ama bir okadar da eglenceli :) bikeresinde dusunmustum, vazgectim geri.

0|0
    0|0
  • gozumun onune dustu adam. hayatta yapmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...