Yeni çağın değil eski çağın gençleri gelsin yoruma..

yeni çağa baş kaldıran ayak uydurmayıp örfi adetine yapışan kaç genç var merak ediyorum.. kimi hemccinsi ile münasebet kurar kimi ateist olup çıkar.. rica ediyorum sadece yeni çağın değil eski çağın gençleri yazsın.

. tartışma çıkarmayın.

Güncellemeler:
uyelik sayisini bilmedgm bu sitede yalnizca bu kadar kisi mi?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• yuppi beb kendimi ışınladım buraya, çok eskiyim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eski toprak burada...

0|0
    0|0
  • bravo yeni bir akım başlatıyorsun

yeni çağ ve eski çağ gençliği

tarih dersi gibi

fan clup açsana sen

0|0
    0|0
  • Eski yeni önemli değil, Adam Olmak aslolan...ancak Soran arkadaşımında dediği gibi, Adam gibi Adam kalmadı ortada gerçekten...Gençliğin halini görünce üzülüyorum valla...

1|0
    0|0
    • bende uzuluyorum.. ozenti genclik diyorum ne ar kaldi ortada ne namus.. musluman bir ulkede kafir yasantisi canimi yakiyor..

• Ya hadi kafir mafir inancınıda geçtimde, görünümleri çok tuhaf ve kötü...Apaçi gibi görünen, it kopuk gençler, önüne gelenle yatan ve bunuda hava atarak anlatan kızlar filan...gerçekten gençliğin haline acıyorum...Allah hidayet ve akıl fikir versin herkese ne diyim...

• yaş 35 mantıklarımın biraz eski çagda kaldı diyor yeni çağdan arkadaşlar

bende yaşanmışlıklardan kazandıgım deneyimler diyorum değişimin kaçanılmaz sonu bizim gibi olacaksınız eninde sonunda

0|0
    0|0
  • Benden mi bahsediyorusun

0|0
    0|0
  • efendim?

1|0
    0|0
  • ben yontma taş devrindenim bu kadar eski yeter mi :)

0|0
    0|0
  • Böyle kişileri görünce mutlu oluyorum.

0|0
    0|0
  • Facebook yok tweeter yok dar pacalı kot pantolonum yok converse yok sacları dikmiyorum yeterlimi:D

0|0
    0|0
  • valla bir Ülkücü olarak tarihe ananelere gelenege düşkün biri oldugumu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ahhh ahhh 1 ay önceki bıyıklarımı görecekdiniz :)))

0|0
    0|0
  • Ufak tefek kusurlarımla da olsa gelebilir miyim?Ama ne yapcan onu da bi söyle hele :)

0|0
    0|0
  • Değişmeyen tek şey değişimdir.

Düşünceler kurşun geçirmez genç.

0|0
    0|0
  • ister inan ister inanma, tam Anadolu çocuğuyum

0|0
    0|0
  • ben hiçbirşeye yapışmam değişime açığım

0|0
    0|0
  • ben yenı cagdanım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben yeni çağın modern insanı olarak o mağaranın tepesinden inin diyorum.Herşey hikaye ne dini ne örfü ne adeti ya.Allah var gerisi tırıvırı

0|0
    0|0
  • biri alaturka mı dedi? eski kafalıyım ama yeni çağa da uyum sağlıyorum canım..o zamanlardan kopmadan ama zamanın sömürücülüğüne de kapılmadan yaşamayı öğrendim..

0|0
    0|0
  • çağ deme de nesil de.mamutlarla gelen kimseleri istemeyiz.

0|0
    0|0
  • örf adetlerine yapışandan çok yanlışlara ses çıkaran gençliğin devri ne güzeldi

0|0
    0|0
    • simdi yanlisa suruklenen ve bunun yanlis odugunu kabullenmeyen bi genclik var..

• dovucem derken ?

• @soran arkadaşım sana değil aramızda bi şaka yanlış anlaşılma olmasın

• ben orta çağdan geliyorum, kiliseye baş kaldırdım afaroz edildim.:(

0|0
    0|0
  • işime gelen neyse odur eski yeni farketmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...