Bütün erkekler mi aynı? Yoksa siz mi aynılarını buluyorsunuz?

Genelde bayanlar, konuşmasıyla etkileyen erkleklerden hoşlanır. Dilini iyi kullanan erkekler sevgili bulma konusunda oldukça profesyöneldir. İstediği zaman istediği kadar bulabilme yeteneğine sahiptir. Dilini iyi kullanamayan erkeklerin genelde sevgilisi olmaz, kız bulma konusundada iyi değildir. Burda demek istdiğim şu, Bayanlar her seferin bu 1. grup (dilini iyi kullanan) erkeklerle beraber olurlar. 2. grup erkeklerin yüzlerine bile bakmazlar ve aldatılma durumlarındada hep aynı söz "hepiniz aynısınız"

Şimdi sorumu soruyorum, sorun kimde?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bravo... Gerçekten haklısın. Hep aynı tipleri bulup sonra da genelleme yapıyoruz... Biz kızlar böyleyiz malesef. Karşımızdakinin atak olmasını, bizim gibi konuşkan olmasını, tuttuğunu koparmasını isteriz. Böyle tipler de hep 'aynı' olurlar... Bu devran da böyle geliiir böyle gider... :)

0|1
    0|0
    • bazen diyorum " 1. gruptan ol bütün kızların canını yak" sonra vageçiyorum " yok yok böyle daha iyi" :D

• 1. gruptan ol ama can yakma... Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste demişler ;)

• yoooo ben zamanında bi odunu çok sevmiştim.dilini gördüğüm bile sayılıdır.

kızlar onlarla ilgilenen onlara kendini iyi hissettirecek şeyler söyleyen onları sahiplenip koruyan kollayan onun için bişeyleri göze alabilen emek veren erkeklerden hoşlanır. dili olmayan erkeklerde o zaman icraat yapsın.bi konuda bişeyleri göze alsın emek versin mesela. öyle hiç çabasız dilsiz icraatsız kuş bile tavlayamazsın ne kızı.öyle kolay mı herşey.armut piş ağzıma düş olmaz öyle.

0|1
    0|0
    • o işleri başaran kendini aşmış konuma geliyor ve 1. gruba dahil oluyor.

• anlatamadım sanırım, 1 gruptaki erkek istediğini elde edebilen bir erkek. bu özelliklere sahib olan bir erkek 1 taneyle yetinmez (hepsi için söylemiyorum)

• doğrudur kardeş :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben konuyu direk açıyorum... Sende öyle yap... Baktın olmadı pazarlık yap... Yine olmadı şartları kabul et... Sabaha kadar mutlu ol herkes sevinsin... Hiç bi özelliğe gerek yok yeter ki paran olsun...

0|1
    0|0
  • Valla ben iyi konuştuğumu,etkileyici konuştuğumu düşünürüm ama sonra konuşma biter ve herkesin yolu ayrılır yani kısaca bana hiç bir faydası olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...