Düğün giriş müziği fikrim.

Günün birinde evlenirken düğün giriş müziğimi şu linkteki yapmak istiyorum nasıl olur sizce.

link

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Oo ye metallıca -.-

0|0
    0|0
  • siyah gelinlık alın bence yengeye uyar.

0|0
    0|0
  • hele bi evlende :))) evlendikten 10 sene sonra çalacağın müzikler belli zaten. ismail yk-Allah belanı versin :D

0|0
    0|0
    • giriş için bu şarkı nasıl sence.

şarkının sözü de belli ediyor aslında.for whom the bell tools

ÇANLAR KİMİN İÇİN ÇALIYOR.

• çan man bize göre değil yeğen :))) çan çalmasa da ezan okunsa neyse :D

• ayrıca ne biliyim ben çanlar kimin için çalıyo :D neyin peşindesin sen :D

• Paul Mauriat

link olabilir.

0|0
    0|0
  • bu ne allah aşkına yaa. evliliğe değil sanki ölüme gidiliyormuş gibi.

insan korkarr amaan aman.

bende bunu yapıcam

link

0|1
    0|0
  • Saka fılan Metallıca severım.. Bu parcası en sevdıgım. Ama uymaz gıbıme gelıyor..

0|0
    0|0
    • tam güzel olur aslında. Sert gaz bir giriş ve çanlar kimin için çalıyor:D manidar.

• güzel mavi ışık düzeni olursa olur dayı.

• tamam amcam :D olursa olur olmazsa cal bı umıt besen nıkah masası =)

• Bence sızde zombı gelın damat olun davetlılerde katıl kılıgına gırsınler hhaha :D

0|0
    0|0
  • Bence bu çok güzel tam mutluluk şarkısı link

0|0
    0|0
  • I will always love you.

0|0
    0|0
  • link Bundan yap giriş müziği harika

0|0
    0|0
  • Ajardan gir

0|1
    0|0
  • Benım adıma yazılmıs bır sarkı var idi onu dusunuyor'duk lakin evlilikte hayal oldu ...

0|0
    0|0
  • bu ne yaaa

0|0
    0|0
  • şarkı çok iyi. metallica'nın söylemesi yeter.. ama düğün giriş müziği olarak oluru yok. otur başka müzik düşün sen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• link ben bunu yapıcam bence çok güzel çok seviyorum bu parayı ve efsane şöle güzel bi balo havai fişekler falan aksın alkol yemek :D böle bi düğün istiyom en büyük hayalim gerekirse 100000 tl harcarım valla yıllarca insanların aklından çıkmasın :D

0|0
    0|1
    • hımm topgun'un efsanesi.Bu ilk dans için uygun olabilecek bir şarkı hocam güzel seçim.

• eyvallah bu şarkıyı dinlediğimde bütün hayatım gözümün önünden geçiyo sanki arabada son seste iyi gidiyo hani :D tabi bende metallica severim unforgiven ve one favorimdir ama seninki biraz uyumsuz geldi bari nothing falan yapsaydın hocam :D

• süper süper çok hoş girişi :D sözlere girene kadar içeri girersiniz... sonra da bi dans müziğine bağlarsınız :D

şahsen metallica seven biri olarak ben bile düşündüm bi an... güzel yani bence...

0|0
    0|0
  • Bu müzikle davetliler kaçmassa iyidir sen iyisimi bunu kullanma :) gerçekten olmaz o ahenge ters düşer

0|0
    0|0
  • pasta yerine kedi mi kescen hacı

0|0
    0|0
    • ya şu metalle kedi kesme bağlantısını nasıl kuruyorsunuz anlamıyorum valla:d

• sen dügün le Metallıca baglantısını kurdugunda düsünmüş olsam gerek

• şu güne kadar bir kediye iyilik dışında bişiy yapmışlığım yoktur alakası yok bence metalcilerle kedi kesmenin.O black sabbath'a falan uydurulmuş şeyler ki yalan yalnış bence.

• Kürtçe eziyetinden iyidir.

0|0
    3|1
Yükleniyor...