Kız arkadaşınızın çekingen olması...

merak ettim soraym dedim :) düşününbikiz var çok saf çok temiz ve çok iyi kalpli onunla çıkmaya başladınız ve onun ilk askısınız.lüks bir yere yemeğe gittiniz kız utanıyo rahat olamıyor,çatal bıçak kullanmayı beceremiyor. ya da uçakla yolculuk yapacaksınız kız havaalanında ki olaylara uyum sağlayamıyor.yahut yürüyen merdiven kullanamıyor,bilmiyor. tepkiniz ne olur ? :)

Güncellemeler:
yanis şöyle acıklayayım cok güzzel olmasınaa rağmen cool ,rahat olamıyor.mesela vapura falan binmeyi beceremiyor,arkadaslarınızla tanısacağı sırada kızarıyor, bilmiyorum anlatabildimmi
:):):) cevaplar cok sasırtıcı. kızın davranısalrı heyecan yuznden değil normaldede beceremiyor ?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ya sıkıntı olmaması lazım fakat bu durum o elektrik denen kısa voltajı etkileyebilir ne yalan söylim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bu devirde öyle kız kalmadı sanırım..

ama hoşuma gider utangaçlar..

0|0
    0|0
  • Benimle evlense ya o kız :)

Yapamadığı bütün herşeyi zamanla yapabilir ama sahip olduklarına ne yaparsa yapsın sahip olamayacak bedenler var sokaklarda.

0|0
    0|0
  • Seni temin ederim ki öyle şımarık bi kız olmasından kat be kat daha iyidir. Utangaç olması benim için bişşeyleri değiştirmez, asla...

0|0
    0|0
  • Öyleleri hala var mı ki ? O modellerden kaldı mı ki ? :D

0|0
    0|0
  • link Merdiven kısmı için böyle olursa güleriz :D:D

Yaw sanki bizim babamız lord hergün havyar yiyip şampanya patlatıyoruz olabilir herkez herşeyi doğarken ögrenmiyor rahat olsun zaten en fazla 3 defadan sonra ögrenicek kasmaya ne hacet.

0|0
    0|0
  • severim öyle kızları

0|0
    0|0
  • valla tam aksine hoşuma gider.. herşeyi beraber yaşarız

0|0
    0|0
  • var mı öyle kız? varsa bana gönder bir ömür boyu severim :)

0|0
    0|0
    • :):) heyecandan değil ama gercektede beceremiyor?

• sen benim tama aradığım kızın özelliklerini sayıp duruyorsun :D

• öyle bi kız bulursam evlenmeyi düşünürüm.ama sadece dışarıya çekingen olsun benle her türlü olaylar olaylar.

0|0
    0|0
  • Yerim onu. Öylesini bulmuşsam herşeyi sabırla öğretirim. Bulursan öyle birini paket yapıp gönder bi zahmet:)

0|0
    0|0
  • kimse 4 4 luk değil ...olabılır doğaya aykırı değil...

0|0
    0|0
  • öyle bir kız ile ilişkimi devam ettirmem... benim kişiliğime aykırı bir masumiyet çünkü.

0|0
    0|0
  • '' Evlenecek kızı buldum evet ''

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle insan kaldı mı

0|0
    0|0
  • Valla kendi adıma böyle erkek istemezdim.Ama kız versiyonunu erkekler sever

0|0
    0|0
  • erkeklerin cevapları beni cok sasırttı

0|0
    0|0
    • benide :)

• çok güzel oldugu belirtildiği için öyle cevaplar gelmiş bence:D her erkek öyle güzelliğin içinde saflık temizlik ya da bi asillik kırıntısı görünce sevinir tabi.

Yükleniyor...